میسوری مامور بررسی پس از SUV پلیس حمله مرد

DELLWOOD, Mo. (AP) — یک افسر پلیس از یک سنت لوئیس حومه شهر متوقف شده است و در دست بررسی است و توسط مقامات محلی و فدرال پس از یک تصویری منتشر شد که به نظر می رسد برای نشان دادن یک SUV پلیس ضربه زدن به زمین و قابل توجه او قبل از دستگیری ،

St. Louis County, پلیس می گویند این حادثه مربوط به یک افسر از فلریسنت اتفاق افتاده حدود 11:30 بعد از ظهر سه شنبه در Dellwood میسوری. حوادث دستگیر شدند توسط یک رزیدنت مفت دوربین با توجه به St. Louis Post-Dispatch.

این ویدئو نشان می دهد پلیس SUV قابل توجه مرد به عنوان او اجرا می شود در گذشته یک خانه. سپس این افسر از بالا و به نظر می رسد به او ضربه قبل از cuffing او.

“بعد از دیدن تصویری که من عمیقا در مورد محتوای آن” فلریسنت رئیس پلیس تیم Fagan گفت: در یک کنفرانس خبری.

Fagan گفت که او تا به حال دیده می شود این ویدئو را تا روز شنبه چهار روز پس از حادثه.

“ما می خواهیم همان پاسخ که آیا” او گفت:.

فلریسنت سخنگوی پلیس استیو مایکل گفت: 31 سال پلیسی بود که رانندگی SUV که پلیس نه نام متوقف شده است. دو تن دیگر از ماموران نیز قرار داده شده است ،

Fagan مرد گفت: در بخش درمان در بیمارستان برای یک آسیب مچ پا. Fagan گفت: مرد و دیگران با او چهره به اتهام مواد مخدر متعلقات و مقاومت در برابر بازداشت.

St. Louis County تعقیب وکیل Wesley بل گفت: ویژه دادستان منصوب شده است در این مورد به دلیل نسبی یکی از کارکنان بود که در صحنه حادثه. St. Charles County تعقیب وکیل تیم لمار دفتر در حال بررسی آنچه اتفاق افتاده است با کمک St. Louis County پلیس و اف بی آی است.

“من چیزی ندیدم هنوز دیگر از فیلم” لمار گفت شنبه. “ما فقط در حال انتظار برای گزارش به در آمده اما آنچه که من دیده ام بسیار تکان دهنده است.”

آمریکا وکیل جف جنسن با صدور بیانیه ای گفت: دفتر حقوق مدنی بخش در وزارت دادگستری و اف بی آی در حال آگاه از این پرونده و بررسی مدارک و شواهد برای تعیین آنچه فدرال پاسخ موجه است.

“تجربه دادستان و عوامل اختصاص داده شده است برای بررسی این موضوع به صورت بالقوه فدرال نقض حقوق مدنی” جنسن گفت.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>