بیشتر کشاورزان’ بازار باز هستند — با ایمنی خود را در ذهن

پس از قطعیت در زمانی که آنها می تواند باز و چگونه آن را نگاه کنید بسیاری از بازارهای کشاورزان’ در اطراف شهر رسما راه اندازی شد; آنها فقط نگاه کمی متفاوت تر از سال گذشته به دلیل اقدامات ایمنی در محل قرار داده برای محافظت از خریداران و کارگران از coronavirus.

Eat A Peach farm stand.گسترش

خوردن یک هلو مزرعه ایستاده است.

چاق, لیس زدن کاوینگتن

ارتفاعات کشاورزان’ بازار در روزهای یکشنبه یکی از بسیاری از در حال حاضر در آوردن محصولات تازه و غذاهای دیگر به دنور محله و توسط 9:30 صبح در طول تعطیلات آخر هفته آن را در حال حاضر شلوغ با بزرگسالان, بچه ها کالسکه و مقدار زیادی از فروشندگان. “این بسیار فوق العاده و مردم مهربان و محترمانه می گوید:” مدیر بازار کلی میلر در مورد مقررات جدید. “این یک روند دریافت مجوز و کار با شهر دنور و وزارت بهداشت و درمان, اما همه آنها در مورد ما و باز شدن اقتصاد محلی می رویم.”

یک بخشی از بازار در زمان باز کردن در سهشنبه, مارس 31 بود برای قرار دادن به بازی قوانین و مقررات برای کمک به اجتماعی فاصله. برای شروع وجود دارد گچ فلش در پیاده رو در West 32nd خیابان و لوول بلوار مارک جهت جریان برای خریداران چیزی کسانی که متوجه تمایل به دنبال دارد. گروه از خریداران دلسرد شد, سرگرمی و مشروب الکلی نیست, بخشی از ترکیب سگ و اجازه نداشتند و دست-ضد عفونی کننده ایستگاه های راه اندازی شد در فواصل منظم. همچنین تقریبا همه تن ماسک.

The Highland Farmers' Market set up several hand-sanitzer stations.گسترش

کوهستانی کشاورزان’ بازار راه اندازی چندین دست sanitzer ایستگاه.

چاق, لیس زدن کاوینگتن

چند چیز تغییر کرده بود برای فروشندگان بیش از حد. اصطبل بودند حداقل شش فوت از هم جدا از یکدیگر و عبور از unpackaged نمونه های دیگر مجاز است. مشتریان نیست مجاز به رسیدگی به تولید در بسیاری از غرفه به غیر از میلر و مزارع بود که تنظیم آن پر کردن یک کیسه ایستاده به حداقل رساندن ناامن غذایی دست زدن. خریداران هنوز هم مجاز به کیسه های خود را پر کنید اما لازم بود برای پاکسازی پوشیدن دستکش و دنبال خط در یک جهت قبل از چاشنی $15 گونی با مارچوبه زرد کدو و نخود فرنگی و چغندر و دیگر محصولات تازه. دیگر غرفه های ارائه شده از قبل-صعود میوه و سبزیجات برگ سبز برای دسترسی آسان و کم-تماس با ما خرید.

Miller Farms asked customers to follow a few rules before filling their bags.گسترش

میلر مزارع خواسته مشتریان به دنبال چند قانون قبل از پر کردن کیسه های خود را.

چاق, لیس زدن کاوینگتن

“این قطعا متفاوت به عنوان ما در حال تلاش برای نگه داشتن یک فرد انجام پول و یک نفر انجام غذایی می گوید:” دانا اندرسون بود که در پشت Forte مزارع جدول کیسه پرچین گیلاس و گوجه فرنگی برای مشتریان. “وجود دارد هیچ بیشتر نمونه است که با بد شانسی به دلیل مشتریان مانند آن.”

در Garza مزرعه غرفه ریک Garza نمایش داده می شود برادرش ترشی و اگر کسی واقعا می خواستم به سعی کنید یکی از طعم های متعدد او پیشنهاد فردی فنجان مهر و موم شده است که بسته بندی شده در انبار از قبل.

“من ترجیح می دهم آن را اگر آنها نمی, سعی کنید آن را در مقابل من به دلایل بهداشتی, اما من نمی خواهد آنها را متوقف می گوید:” گرزا, که با این نسخهها کار به عنوان یک پرستار در پنروز بیمارستان در کلرادو اسپرینگز در طول هفته. به طور کلی او می افزاید: کسب و کار شده است سودآور است. “هفته گذشته بسیار خوب بود برای ما و مشغول به خصوص برای بازار آگهی شود.”

Rick Garza sells his brother's pickles at the Highlands Farmers' Market.گسترش

ریک Garza به فروش می رساند برادرش ترشی در ارتفاعات کشاورزان’ بازار است.

چاق, لیس زدن کاوینگتن

Garza مزرعه به فروش می رساند آن شور تمام در سراسر کشور در 13 کشاورزان’ بازار, تا زمانی که همه گیر آمار معلوم نیست که چگونه بسیاری از کسانی که باز خواهد بود. به همین دلیل تولید آغاز شده و بعد از این سال بود که می گوید: Garza, واقعا بزرگترین تغییر گذشته از فوق العاده تمیز و استریل.

بالا مایل قارچ مایکل ناخن نیز تا به حال چیزهای خوبی برای گفتن در مورد کشاورزان’ بازار کسب و کار است که او فقط به عنوان خوب به عنوان سال های گذشته. آبه پرز از لا Esmerelda یک پایه شده است که فروش salsas تراشه های نان ذرت مکزیکی و burritos برای سال در بازارهای محلی است که فقط به مردم دوباره و خارج و تعامل.

فروشندگان را ندارد و تنها آنهایی که هیجان زده می شود در بازار دوباره. “من خوشحالم که همه چیز شروع به باز دوباره می گوید:” خریداران جسی آلتمن که زندگی در محله و منتظر بود به سفارش را از نبرد سر و صدا دلی یکی از سه کامیون مواد غذایی مستقر.

Mile High Fungi peddling mushrooms.گسترش

بالا مایل قارچ واسطه قارچ.

چاق, لیس زدن کاوینگتن

در حالی که مقدار زیادی از دولت توصیه ها و مقررات قرار داده شده است در محل به ارتفاعات کشاورزان’ بازار امن و بهداشتی تر از آن بود تا به جمعیت و فروشندگان به دنبال از طریق. درست است که هر کس نگاه کردن به دیدن چه جهت آنها باید راه رفتن و یا توجه به راه خود را به عنوان آن عبور دیگران و اجتماعی فاصله از دیگر خریداران ثابت دشوار است حتی در ساعت 9:30 صبح زمانی که بازار نیست بیش از حد شلوغ است. هنوز هم تقریبا همه عینک یک ماسک یا یک اویزان از خود چانه. به صداقت آن داغ خرید در آفتاب پوشیدن ماسک, اما آن را به ارزش یک کمی عرق به خارج و انجام کاری تا حدودی عادی و نیرو.

در اینجا به کشاورزان’ بازار در حال حاضر باز برای کسب و کار. همه باید قوانین شما انتظار می رود به دنبال پس از بررسی وب سایت برای به روز اطلاعات در زمان و سیاست.

Boulder County کشاورزان’ بازار
شنبه ها از ساعت 8 صبح تا 2 بعد از ظهر
*رزرو مورد نیاز

Cherry Creek کشاورزان’ بازار
1st خیابان دانشگاه و بلوار
شنبه ها از ساعت 8 صبح تا 1 بعد از ظهر

ایری کشاورزان’ بازار
Briggs خیابان بین چاه و Moffatt خیابان در ایری
پنج شنبه ها 5 تا 8 بعد از ظهر

ارتفاعات کشاورزان’ بازار
32 خیابان و بلوار لوول
روزهای یکشنبه از ساعت 8 صبح تا 1 بعد از ظهر

Longmont کشاورزان’ بازار
9595 نلسون جاده Longmont
شنبه ها از ساعت 8 صبح تا 1 بعد از ظهر
*رزرو مورد نیاز

لویی کشاورزان’ بازار
824 مقابل خیابان لوییویل
شنبه ها از 9 صبح تا 1 بعد از ظهر

پارکر کشاورزان’ بازار
19565 Mainstreet پارکر
روزهای یکشنبه از ساعت 8 صبح تا 1 بعد از ظهر

جنوبی خیابان مروارید کشاورزان’ بازار
مروارید و خیابان و خیابان فلوریدا
روزهای یکشنبه از ساعت 9 صبح تا 1 بعد از ظهر

Southlands کشاورزان’ بازار
6155 S Main Street, شفق قطبی
شنبه ها از ساعت 8 صبح تا 1 بعد از ظهر

استنلی بازار کشاورزان’ بازار
جمعه ها از 9 صبح تا 1 بعد از ظهر

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de