نقد و بررسی: Davidson مراحل در ‘پادشاه استاتن آیلند’

شخصیت های اصلی در Judd apatow آمده فیلم را به طور کلی باید مسائل خود را با هم. آنها احساسی از توقف گاه و بیگاه underachieving ، unmotivated به تغییر و اغلب حتی مرز در unlikable. اما این که آیا آن را Seth Rogen را stoner-کارآفرین, Steve Carell 40-year-old virgin یا آدام سندلر را افسرده ستاره فیلم وجود دارد همواره حداقل برخی از جدایی بین بازیگر و شخصیت.

که سپر از داستان است تحت فشار قرار دادند کنار در آخرین “پادشاه جزیره استاتن” است که در آن پیت دیویدسون (یک co-نویسنده و تهیه کننده در این فیلم) میسازد لخت بسیاری از مبارزات شخصی برای سرگرمی ما و عبرت از دست دادن خود را آتش نشان پدر در سن 7 سالگی به زندگی با بیماری های Chron در این داستان از یک جزیره استاتن بازنده است که بیش از خوشحال به فقط رانش.

این نوع از پروژه های شخصی است که می تواند به اشتباه رفته در بسیاری از راه های. همه شما نیاز است که منجر به عدم خاص خود آگاهی و یا برای فیلمساز بیش از حد محافظ. اما به نوعی و با وجود آن پف کرده در زمان اجرا Davidson و apatow آمده را ساخته اند یک فیلم است که صادق است, سرگرم کننده و انسانی است. که نیست feat کوچک است با توجه به دیویدسون, شخصیت اسکات یکی از مهمترین unlikable apatow آمده منجر (حداقل در ابتدا).

اسکات عصبانی است در جهان برای گرفتن پدرش دور اگر چه او تلاش می کند برای پنهان که پشت پوچ خوانده ، او با مادرش زندگی می کند مارجی (Marisa Tomei) و حاضر به ارتکاب به محلی دختر او را با (Bel Powley, هدایت “دختر کارگر”به سبک جزیره استاتن با تکبر راه رفتن). او می داند که او تا به مسائل مربوط به سلامت روان است اما به نظر نمی رسد که می خواهید برای انجام هر چیزی در مورد آن. او نمی باید هر گونه چشم انداز و یا احساسات. دوستان خود را بازنده هستند بیش از حد. و او حتی نمی واقعا به نظر می رسد به مراقبت در مورد خود پای-in-the-sky انتخاب حرفه ای از هنرمند خال کوبی (عدم مهارت در این بخش فراهم می کند به خصوص خنده دار از طریق خط).

اما اسکات 24 است و او جوانی بی تفاوتی شروع به نوبه خود به تمام عیار شخصیت نقص به همین دلیل است که مارجی به او می دهد فشار و پس از آن یک پرتاب خارج از خانه خود را به عمل خود را با هم. او جسارت توسط دوست پسر جدید ری (Bill Burr). او یک آتش نشان, هم, که باعث می شود اسکات ، زمانی که ری را بیرون می کشد به یک بازی بیس بال با همکار خود را آتش اسکات تصمیم به بیهوده گویی برای بچه ها (در میان آنها بسیار عالی استیو بوشمی) در مورد اینکه چرا افراد در حرفه خود باید خانواده ها است. آن را خام و ناراحت کننده و کمک می کند تا تنظیم صحنه برای آنچه در آینده خواهد آمد برای اسکات.

Apatow آمده حاضر به کوتاه و در نتیجه “پادشاه جزیره استاتن” یک بیت از یک ادیسه که بسته بندی شده با برخی از خوبی کشیده شده سمت شخصیت (از جمله Maude apatow آمده به عنوان اسکات خواهر) و کرتهای فرعی به عنوان به خوبی به عنوان برخی از سوال و تکراری هستند. همچنین جالب, برگ های برخی از موضوعات داستان آویزان (مانند چند از ری کاستی های جدی است که همسر سابق خود می گوید اسکات در مورد).

اما این یک سفر است که آیا پرداخت و این فیلم واقعا بازدید خود گام سوم عمل می کنند که در آن اسکات می یابد خود را به زندگی در ایستگاه آتش نشانی با ری و شروع به یادگیری در مورد هر دو کار می کنند و پدرش.

آن را ممکن است به نظر می رسد احمقانه به می گویند اما دیویدسون است که واقعا خوب است در بازی خود را. او هرگز فداکاری و صداقت به نام تلاش خود را به نظر می رسد کولر یا بیشتر دلسوز و شما را تا پایان میل او بیشتر به دلیل آن است.

چه طراوت است در مورد “پادشاه جزیره استاتن” است که وجود ندارد برخی از بزرگ هالیوود قوس به آن است. اسکات نیست ناگهان تبدیل به یک تو نابغه ای. هیچ به طرز مشکوکی در کنار هم قرار داده عشق و علاقه فرود به جلو و او را از وضع موجود. و هیچ معجزه وحی است که رفع کامل او تنها چند آنهایی که کمی.

دیویدسون نیست همه فنجان چای و هیچ کس نمی داند که بهتر از او می کند. این است که خود آگاهی است که افزایش این داستان می کند و “پادشاه جزیره استاتن” به ارزش تماشای.

“پادشاه جزیره استاتن” جهانی تصاویر, انتشار, است rated R توسط Motion Picture Association of America “برای زبان و استفاده از مواد مخدر در سراسر محتوای جنسی و برخی از خشونت/خونین تصاویر.” مدت زمان: 136 دقیقه است. سه ستاره از چهار.

___

MPAA تعریف R: محدود شده است. زیر 17 سال نیاز به همراه پدر و مادر یا نگهبان.

___

دنبال AP فیلم نویسنده لیندزی بحر در توییتر www.twitter.com/ldbahr

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>