جنوب L. A. هنوز خرس زخم از سال 1992. یک شهروند برگزار می شود یک رویداد برای زیباسازی آن

محله پاکسازی آغاز شده و در گوشه غربی و فلورانس راه و کشیده به خیابان منچستر. آن را فقط بلوک از کانون شورش است که منفجر شد در سال 1992 پس از یک هیئت منصفه پاک چهار افسران پلیس لس آنجلس در ضرب و شتم رادنی کینگ.

این شورش به سمت چپ بیش از 1000 ساختمان های آسیب دیده با هزینه خرابه تخمین زده می شود بیش از 1 میلیارد دلار. روز جمعه — به اعتراضات ادامه داد: بیش از مرگ جورج فلوید و گردن خود را دوخته در زیر زانو از مینیاپولیس افسر پلیس در حال حاضر به اتهام قتل درجه دوم — جنوب L. A. جامعه متعهد محلی پاکسازی.

Volunteers pull weeds along in South Los Angeles during community cleanup on Friday, June 5, 2020.

داوطلبان کشیدن علف های هرز همراه در جنوب لس آنجلس در پاکسازی جامعه در روز جمعه 5 ژوئن 2020.

(لوئیس Sinco/لس آنجلس تایمز)

ساکنان و سازمان از ابتدا از فلوید تظاهرات با هدف دیدن که محله را نمی بینم تکرار خرابی رخ داده است که یک نسل پیش. جمعه, پاکسازی, برای اقامت الماس جونز 28 و دیگران مهم بود و نمادین گام به منظور کمک به پیشرفت در حال ساخته شده را در یک محل آنها را دوست دارم.

تبلیغات

جونز گفت که او احساس جنوبی L. A. بود “هرگز بهبود از آن شورش به دلیل اگر شما نگاه در جامعه ما وجود دارد هنوز هم ساختمان های رها شده وجود دارد هنوز هم بسیاری از مشاغل است.”

به اطراف نگاه کنید, او گفت:, و هنوز هم وجود دارد کمبود مواد غذایی در فروشگاه ها یا رستوران ها که ارائه مواد غذایی سالم.

“این مرا اذیت که برخی [ثروتمند] جوامع مهم نیست که چقدر آسیب دیده آنها خوب خواهد بود” اما آن را به همان صورت اقلیت محله جونز گفت: یک هماهنگ کننده بازاریابی برای برای همیشه لطفا برای 21 و صاحب نام تجاری لباس Nior.

Diamond Jones thanks volunteers at a community cleanup in South L.A.

الماس جونز با تشکر از داوطلبان در پاکسازی جامعه او سازماندهی جمعه.

(لوئیس Sinco/لس آنجلس تایمز)

تبلیغات

داوطلبان از همه پیشینه ها — از جمله چند لاتین ساکنان که در منطقه زندگی می کنند — وارد پاکسازی با جارو با چنگک جمع کردن و دیگر منابع به اسکراب گرافیتی کردن تغییر رنگ دیوار کشیدن علف های هرز از پیاده رو و بار سنگین انبوهی از زباله به اجاره دامپستر. (یک داوطلب حتی فشار شسته پیاده رو.)

جونز به نام این رویداد را یک “تظاهرات مسالمت آمیز” مانند اکثریت قریب به اتفاق تظاهرات در سراسر کشور است که teemed با وعده تغییر دهید. اما وجود دارد هیچ نشانه و یا شعارهای.

“ما نمی باید به شعار” نه عدالت بدون صلح ” یا “Black Lives Matter’ چرا که همه می دانند چه این که در حال حاضر” گفت: Kayla Austin, 29, چه کسانی در این پاکسازی است.

Volunteers scrub grafitti along a stretch of Western Avenue.

داوطلبان اسکراب کردن grafitti همراه کشش غربی خیابان در جنوب لس آنجلس در روز جمعه.

(لوئیس Sinco/لس آنجلس تایمز)

تبلیغات

Austin دوست Tayona قهوه ای, 28 اضافه شده است که وجود یک رضایت عمیق در “بیرون آمدن اینجا و ساخت یک مکان بهتر است.”

به عنوان داوطلب تمیز عمومی مناطق در امتداد غربی خیابان کشش چند رهگذران honked خود ماشین شاخ برگزار شد از سمت راست خود را مشت در همبستگی و کلمات از قدردانی.

Drummer Sheriff Drumman performs for volunteers at the cleanup.

کلانتر Drumman انجام برای داوطلبان در روز جمعه پاکسازی.

(لوئیس Sinco/لس آنجلس تایمز)

یک نوازنده که می رود توسط کلانتر Drumman و زندگی در این منطقه انجام شده بر روی پشت وانت برای داوطلبان. کارکنان از یک خانواده محلی دلار گذشت بطری های آب. و جک در جعبه که در آن شرکت کنندگان در ابتدا جمع باز درهای خود را تا کسانی که نیاز به می تواند استفاده از دستشویی.

تبلیغات

جونز شده بود نگران آن است که افسران پلیس خواهد دخالت کند اما این هرگز اتفاق افتاده است.

جنوب L. A. را بهبود اقتصادی پس از شورش شده است تنبل و ناهموار. مقایسه برخی از مناطق مانند Koreatown بود که هدفمند در طول سال 1992 شورش در حال حاضر شلوغ با هیپ کسب و کار جدید و ساختمان های آپارتمانی. نزدیک به 30 سال بعد, جنوب, L. A., که در آن بیش از 25 درصد از ساکنان گزارش شد به زیر خط فقر زندگی می, ساخته شده برخی از پیشرفت اما از آن شده است بیشتر توقف.

Volunteers pull weeds from the sidewalk along Western Avenue.

داوطلبان کشیدن علف های هرز از پیاده رو در امتداد غربی خیابان.

(لوئیس Sinco/لس آنجلس تایمز)

جونز گفت که او سپاسگزار بود که هیچ یک از این مشکلات با سرقت و خرابکاری رخ داده است که در پی برخی اعتراضات ریخته به جنوب L. A. اما او گفت: گاهی اوقات این احساس در برخی از محله ها وجود دارد خیلی بیشتر به.

تبلیغات

“من از خدا که هیچ کس نمی آمد در اینجا به ظروف سرباز یا مسافر آن, اما آنها در حال حاضر می دانم که وجود دارد هیچ چیز در اینجا” جونز گفت. “این غم انگیز است که جامعه ما به نظر می رسد این راه است که آن را ندارد.”

هارون Clayton, 25 بود که رانندگی را از طریق این منطقه در روز جمعه هنگامی که او را دیدم گروه بزرگی از داوطلبان و تصمیم به گرفتن و قرض دادن یک دست.

“من شرکت در هر یک از این اعتراضات اما اگر ما در حال رفتن به انجام چیزی شبیه به این را در محله و سپس آره من با این که” او گفت:. “من می خواهم به انجام بخشی از من و کمک کند.”

Volunteers carrying brooms participate in Friday's cleanup.

داوطلبان حمل جاروها شرکت در روز جمعه پاکسازی.

(لوئیس Sinco/لس آنجلس تایمز)

تبلیغات

مانند بسیاری از شرکت کنندگان Rozlynn Salazar عمومی یاد گرفته در مورد این رویداد در رسانه های اجتماعی. و پس از یک هفته از اعتراض او به فکر پاکسازی خواهد بود یک راه خوب برای ادامه حمایت شود.

“من اعتراض مانند تمام هفته ولی واقعا از نظر احساسی تخلیه” Salazar, 27, گفت:. “من فقط نوع می خواستم برای انجام کاری برای کمک به بازگشت به جامعه است که قرار بود به مانند ترک قلب من احساس سبک تر و سنگین تر به دلیل آن بوده است و بسیاری برای من است.”

A woman looks on as volunteers clean a stretch of Western Avenue in South L.A.

یک زن به نظر می رسد به عنوان داوطلب حذف کشش غربی خیابان در جنوب L. A.

(لوئیس Sinco/لس آنجلس تایمز)

پاکسازی و نیز فرصتی برای برخی از افراد از خارج از محله و حتی ایالات متحده آمریکا — برای برطرف کردن کلیشه های منفی در مورد جنوب L. A.

تبلیغات

Alana de Freitas, در اصل از استرالیا زندگی می کنند اما در لس آنجلس برای پنج سال گذشته گفت که او شنیده ام در مورد این رویداد از یکی از دوستان او و با حضور با یک گروه کوچک.

“من خوشحالم که من نه فقط به خاطر اینکه من خیلی heartened توسط هر کس بیرون آمدن و خود را انجام می دهند اما از آنجا که من نمی دانم هر چیزی” به برنتوود resident گفت. “زمانی که من در تلاش بود تا مردم دیگر به پایین آمدن با ما همه که من ذکر آن را به مانند,” اوه, شما در حال رفتن به پایین وجود دارد ؟ ‘ و ساخته شده است که من کمی عصبی به خاطر من نه از اینجا. اما من خوشحالم که من آمد در اینجا به دلیل آن خوب است و من احساس می کنم نا امن در اینجا و در همه.”

در پایان مسیر جونز گذشت یک تعداد محدودی از مواد غذایی کوپن — از بیش از 4000 دلار در کمک های مالی او مطرح شده — به داوطلبان به غذا خوردن در سیاه و سفید متعلق به کامیون مواد غذایی.

“Y’all می توانید غذا خوردن در Chick-fil-A فردا. امروز ما در حال حمایت از سیاه و سفید, کسب و کار در این جامعه” یک سازمان اعلام کرد در یک بلند گو حرف زدن در ابتدای این مراسم است. بخشی از بودجه را نیز اهدا شده به سازمان از جمله NAACP و تک Leimert, یک سازمان غیر انتفاعی که در معرض جنوبی L. A. ساکنان به نوآوری در سرگرمی و تکنولوژی صنایع.

تبلیغات

جونز در حال حاضر دریافت بهره از تاثیرگذاران محلی و کسب و کار مانند streetwear نام تجاری اتحادیه لس آنجلس برای حمایت از انجام پاکسازی در این منطقه بیشتر است.

Diamond Jones gets a hug from a supporter on Friday.

الماس جونز می شود یک آغوش از یک حامی در روز جمعه.

(لوئیس Sinco/لس آنجلس تایمز)

“من هرگز دیده می شود هر چیزی شبیه به این گفت:” Alrick آگوستین یک ساکن محلی و داوطلب. “این مناطق محروم هستند بنابراین ما نیاز به چیزهایی مثل این.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>