بهترین مواد غذایی و نوشیدنی حوادث در آشپزی تقویم این هفته

این هفته جشن خود را با چشم و شکم خود را به عنوان به خوبی به عنوان در سخاوت از سازمان توزیع شخصی دنده محافظ به رستوران های محلی. و سپس نگه داشتن خواندن برای رویدادهای آینده و همچنین مداوم مجازی اتفاقات تقریبا در هر روز از هفته است.

یکشنبه, ژوئن 10
ما تمام شده است در خدمت ناامید کننده رستوران غذا در برخی از نقطه است که می تواند سریع و تاریک افکار “من می تواند انجام دهد بهتر از این خودم.” اما می تواند شما ؟ پیدا کردن اینکه آیا شما می شود قادر به گرفتن گرما در Mugaritz یکی از مشهور ترین جهان, رستوران ها, در این مستند صحنه: آشپزی کارآموزی. این فیلم در حال حاضر در دسترس برای پخش از طریق دنور, فیلم آشپزی, سینما, برنامه, به دنبال یک گروه از سرآشپزها به انجام آنها خسته کننده و نه ماه کارآموزی. جریان این فیلم برای $9.99 سپس لحن به دنور فیلم کانال یوتیوب در یکشنبه, ژوئن 10 در 6 p. m. برای زنده Q & A با مدیر ابی Ainsworth. توجه داشته باشید: این رویداد بود که قبلا برنامه ریزی شده برای روز شنبه, ژوئن 3.

چهار شنبه, ژوئن 11
دنور یاد گروه پزشکی است teaming تا با یاد دنور رستوران توشی و Yazu Kizaki (سوشی دن Izakaya دن و Ototo) برای اهدای 20,000 سپر چهره به رستوران های مستقل است که نمی توانیم به خرید تجهیزات حفاظت فردی برای کارکنان خود را. در روز پنج شنبه ژوئن 11, پشت بام از سوشی دن پارکینگ گاراژ 1530 جنوبی خیابان مروارید را به عنوان یک سایت توزیع از ساعت 10 صبح تا ظهر; رستوران نمایندگان پارک می تواند به صورت رایگان در سطح پایین تر از گاراژ و ID خود را ارائه و اثبات رستوران وابستگی به جمع آوری یک جعبه از 100 چهره سپر. شما نیاز به پوشیدن یک ماسک و این تیم درخواست کرد که تنها رستوران های مستقل — بدون کلام متعلق به و یا رستوران های زنجیره ای — که در نیاز مالی و دریافت نکرده ایم بودجه فدرال نشان می دهد.

You can now eat in French 75's dining room, but if you're not comfortable with that, the eatery is hosting a virtual wine dinner on June 12.

شما هم اکنون می توانید غذا خوردن در فرانسه 75 اتاق ناهارخوری اما اگر شما راحت با آن, eatery میزبانی مجازی شراب شام در ژوئن 12.

دانیل Lirette

جمعه, ژوئن 12
اگر شما به دنبال به افراط در یک فانتزی, فرانسوی,-y, جشن, اما نمی خواهم به صرف چند ساعت slaving بیش از یک stovetop — و یا شما فقط لازم نیست که احساسی شکیبایی برای مقابله با این دانش دست اول از دقیقا چقدر کره می رود به آشپزی فرانسوی — دیدار فرانسه 75 وب سایت به منظور مجازی خود شراب شام برای روز جمعه, ژوئن 12. انتظار چهار دوره با زوج سه شراب: escargot در یک سیر و کاراملی-پیاز پف شیرینی ترش خدمت با chardonnay; درمان ماهی قزل آلا سالاد را با سرکه vinaigrette کستلوترنو زیتون و پنیر فتا با sauvignon بلان; اردک دو راه — confit پا و بو شیر با تمشک jus و pinot noir; و شکلات, کیک شیفون با فندق chantilly کرم. شام و نوشیدنی جفت را اجرا خواهد کرد شما $155; انتخاب کنید تا سفارش خود را در 717 خیابان 17 بین 1:45 تا 4:45 p. m. قبل از تنظیم به زوم خود را با همکار شام در 6 p. m. پیدا کردن جزئیات بیشتر و کامل در منوی اغذیه فروشی و مشروب فروشی را در Facebook صفحه.

Like the swallows returning to Capistrano, so go the farmers returning to Union Station.گسترش

مانند چلچله بازگشت به میسیون بنابراین کشاورزان از بازگشت به اتحادیه ایستگاه.

اشتون ری هانسن

چهار شنبه, ژوئن 13
در حالی که آن را در زمان کمی طولانی تر از, در سال قبل اتحادیه ایستگاه پلازا 1701 Wynkoop خیابان است که در نهایت میزبان به اتحادیه ایستگاه کشاورزان’ بازار که راه اندازی در ساعت 9 صبح روز شنبه, ژوئن 13. مانند آن تخته سنگ برادر و خواهر بازار به نظر می رسد بسیار متفاوت تر از سال های گذشته زمانی که شما می توانید از قدم زدن تفریحانه از طریق فروشندگان نمونه نیش خود را جرعه جرعه اسپرسو و توقف برای چت با کشاورزان و bulldogs. در این سال شما باید خود را رزرو خرید پنجره (در میان دیگر تغییرات) — اسلات در دسترس هستند هر ده دقیقه از ساعت 9 صبح تا 1:40 p. m. در Eventbrite — و از آنجا که بازار اشغال است اشباع شده در 24 خریداران شما را تشویق به نگه داشتن بازدیدکننده داشته است خود را کوتاه و کارآمد است. به این منظور شما می توانید قبل از سفارش تولید در بولدر شهرستان کشاورزان’ بازار وب سایت که در آن شما همچنین می توانید یک لیست کامل از قوانین بازار.

Create your own Super Mega Bien-style meal at home (bonus points if it's served from your bar cart).

خود را ایجاد کنید سوپر مگا Bien-سبک غذا در خانه (امتیاز جایزه اگر این خدمت را از نوار سبد خرید).

دانیل Lirette

یکشنبه, ژوئن 14
دنور آشپز/رستوران دانا رودریگز از شما دعوت به جمع آوری در اطراف خانه میز شام — البته — در روز یکشنبه 14 ژوئن برای یک کلاس پخت و پز که در آن او دوباره ایجاد برخی از پررنگ لاتین طعم او شناخته شده در سوپر مگا Bien. نسخه ی نمایشی آنلاین آغاز می شود در 5 p. m. و برای 30 دلار شما می توانید دستور العمل های که در خدمت دو و یک نسخه ی نمایشی از چگونه به سالاد چغندر با لیمو کرما و pepitas, carne asada با zippy chimichurri و ابریشمی تافی پودینگ با Butterfinger بحران به علاوه فرصتی برای پرسیدن همیشه سرگرم کننده سرآشپز هر گونه سوال (ما او را به انتظار پاسخ آنها را با علامت تجاری هتک حرمت, ادای سوگند و طنز خوب). برای ثبت نام در کلاس در Chefstreams وب سایت که در آن شما می توانید پیدا کردن کلاس های اضافی از سرآشپزها در سراسر کشور است. کسب و کار اهدای تمام سود خود را برای ماه ژوئن به NAACP صندوق دفاع حقوقی, سیاه زندگی مهم و ملی قید وثیقه آزاد است.

نگه داشتن خواندن برای جریان آنلاین رویدادهای هر روز هفته…

The Burns family is now your family, too, as you tune in for a drink with them — every night.گسترش

سوختگی خانواده است که در حال حاضر خانواده خود را بیش از حد به عنوان شما لحن در برای یک نوشیدنی با آنها — هر شب.

جاناتان Shikes

روزانه
مطمئن شوید که شما می توانید آموزش خود را به طبخ به صورت رایگان و با تمیز کاری اینترنت برای وبلاگ ها و دستور العمل ها و فیلم های یوتیوب; مشکل با آن این است که پس از شما waded از طریق دوازده بند-مقاله در مورد عطر و بوی زمین پس از یک تازه باران در این وبلاگ نویس را در آخرین سفر خود به Emilia-Romagna مایل طولانی عنصر لیست خیلی ضعیف نوشته شده شما از سمت چپ به اشتباه به آنچه که دقیقا شما نیاز به انتخاب کنید تا در فروشگاه و نا تصویری نرم افزارهای رشته معماری از آشپز تا کسل کننده شما snoozing حتی قبل از اینکه شما به خسته کننده قطعات مانند سفت سبزیجات و شما هیچ ایده اگر دستور است که به شرح زیر است برای رفتن به ارزشمند است. نه چندان با هم بزنید و پخت و پز مدرسه آنلاین جدید سرویس اشتراک. برای 20 دلار در هر ماه (سرشکن برای ماه اول) شما حداقل سه جدید (و مختصر!) دستور العمل های آپلود شده در هر هفته در دسته بندی های مانند نرم افزار, کوکتل, شام, یک گلدان وعده های غذایی و پخت و قنادی و همچنین درگیر شدن ویدئوها و فرصتی برای ارائه دستور العمل ها ، بازدید هم بزنید وب سایت در حال حاضر برای اطلاعات بیشتر و دریافت یک ماه از این سرویس رایگان با کد NEWSTIR.

نیاز اواسط روز pick-me-up? کلرادو اسپرینگز-بر اساس رسومات 291 نگه داشتن نوار آتش سوختن با ارسال کوتاه Facebook Live ویدئوها روزانه در ساعت 2 بعد از ظهر (و اغلب در 5 p. m. و همچنین). لحن در برای دیدن کارکنان در نظر گرفتن shotskis (مناسب اجتماعی دور فقط با یک فرد در پایان هر یک از اسکی) مخلوط کردن کوکتل bantering و مطابق با اصول بهداشتی همه چیز را در دید. هر کسی — حتی کسانی که زندگی نمی کنند جنوبی از Denver County line — می تواند از سود روزانه دستور العمل های کوکتل و یک زمان سریع-بین زوم جلسات. رسومات 291 فقط در زمان خانه دو طلا بالا برای آن چاودار کلرادو بوربن در اخیر سن فرانسیسکو جهان ارواح, رقابت, بنابراین شما می توانید یک بطری را برای نوار خانه و مجازی-نان تست همراه با 291 تیم.

کلرادو خاطر Co. ارسال صفحه اصلی سوشی و خاطر کیت به مشتریان در هر شب از هفته سوشی-نورد کلاس ها; بسته شامل اندازه کافی غذاهای دریایی, برنج نوری و سبزیجات به شش رول (دو هر یک از سه سبک های مختلف) به علاوه یک نورد mat, chopsticks, wasabi, سویا سس و ترشی زنجبیل. آه و مهم ترین بخش — دو 350 میلی لیتر بطری ساکی: آمریکا استاندارد (یک junmai ginjo اگر شما به جزئیات) و یکی با طعم نسخه مانند تمشک-اسطو خودوس عادی. کیت حلقه در 80 دلار و برای دو ساخته شده و شما می توانید اضافه کردن بطری خاطر 10 دلار هر. ثبت نام برای کلاس ها در کلرادو خاطر Co. Facebook صفحه; آنها ارائه شده روزانه در 6:30 بعد از ظهر با جلسه دوم در 7:30 p. m. روز جمعه و شنبه. و بیشتر خبرهای خوب از خاطر خانه: دنور خانه سوشی منو در حال حاضر در دسترس برای غذا خوردن در taproom دوشنبه از طریق جمعه.

دانستن زمانی که برای ورود به سیستم ایمیل خود را دشوار است زمانی که شما در حال کار از خانه — و آن را حتی سخت تر خاموش کردن خود کار مغز خود را هنگامی که فضای کار همان است که شما در حال خواب, خوردن, آشپزی, تماشای تلویزیون شستن دست و gritting-خود-دندان-و-تلاش-نه-به-گاز-را-مخفی-سر کردن فضا. اما هر روز از 7:15 تا 7:30 بعد از ظهر مردمی در سوختگی خانواده صنعتگر اله به میزبانی اجتماعی فاصله نوشیدن با Wayne و لورا در Facebook Live. اتصال و چت در نظرات با همفکر آبجو هنردوستان در مورد آنچه شما نوشیدن و آنچه در آن جفت با.

Mix Curio's cocktails at home with its Cocktail Sessions.گسترش

مخلوط چیز غریب کوکتل را در صفحه اصلی خود را با کوکتل جلسات.

دانیل Lirette

سه شنبه
دنور مرکزی بازار 2669 Larimer خیابان منتقل شده عملیات به عنوان یک فروشگاه مواد غذایی — و که باعث می شود آن را یکی از چند بازار که در آن شما می توانید خود را در شربت خانه ملزومات و سخت خود را مشروب در همان نقطه. چیز غریب در خانه, بار, نمی, مخلوط کردن یک کوکتل به جرعه در حالی که شما فروشگاه, اما شما می توانید سفارش کوکتل کیت و بطری مشروب الکلی برای pick-up, سه شنبه تا جمعه (2 تا 6 بعد از ظهر) و شنبه (11 صبح تا 1 بعد از ظهر) در بیشتر قسمت ها, کوکتل کیت شامل نمی شود مشروب الکلی اما به جای قابل توجهی سبد میوه, میکسر, garnishes شربت bitters و یخ است که از هشت تا ده نوشیدنی; محدوده قیمت از $25 تا 50 دلار است. و در حالی که شما می توانید ریخت و پاش در یک بطری مشروب الکلی — وجود چندین $300 گزینه های برای فروش در عتیقه وب سایت — شما می توانید یک لیتر ترین خانه ارواح برای $25 یا 30 دلار. شما حتی می توانید علاقه داشتن به تکه های یخ که اجرا خواهد شد شما 4 دلار برای چهار اگر برای برخی از دلایل شما عدم دسترسی به آب و فریزر. هنگامی که شما باید موضوعات خود را در دست شروع به تکان دادن با کمک نوار کوکتل جلسات رایگان فیلم است که در آن بار من از چیز غریب برنج حمالت و راجر مایع واحه راه رفتن شما را از طریق مراحل ایجاد کامل قرنطینه quaffs.

بنیادی Ciders نیست اجازه دادن به یک چیز کوچک مثل بهداشت جهانی بحران قرار داده یافت نشد در آن سنت طولانی مدت از سهشنبه جفت. این cidery همچنان به ارائه چهار قوطی سیب همراه با مواد غذایی (آینده: کیک و سوشی) برداشت توسط نانوا سرآشپزها و تولید کنندگان برای انتخاب بین 3 و 7 p. m. از بنیادی taproom در 2811 گردو خیابان. بر خلاف قبل از همه گیر بار شما می توانید رزرو خود را ورق (هزینه ها متفاوت است اما شناور در 25 دلار در محدوده) در پیشبرد Eventbrite (توصیه می شود) از طریق ظهر روز قبل از دوشنبه اما وجود خواهد داشت یک منبع محدودی از جفت برای فروش در اول آمده, بر اساس اولین خدمت کرده در روز سه شنبه. نگاهی بنیادی را در Facebook صفحه برای جزئیات بیشتر در هفته را انتخاب.

Chef Caroline Glover (pictured at the Cherry Creek Farmers' Market in the Before Times) is an upcoming guest on Save Good Food.گسترش

آشپز کارولین گلوور (تصویر Cherry Creek کشاورزان’ بازار در قبل از زمان) است آینده مهمان در صرفه جویی مواد غذایی خوب است.

چاق, لیس زدن کاوینگتن

چهارشنبه
شهر آرورا در حال انجام بخشی خود را به مطمئن شوید آشپزخانه مجهز با یک هفتگی یکشنبه همراه, شربت خانه مواد غذایی است که اجرا خواهد شد از طریق اوت 26. شفق قطبی ساکنان می تواند نشان می دهد تا در مکان های اطراف شهر شروع و در ساعت 10 صبح به دریافت یک جعبه از مواد غذایی است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد را تا نه وعده های غذایی. این شهر هدف این است که برای توزیع 1,000 جعبه در هر هفته; هفته اول آشپزخانه عملیات تامین شد خسته در عرض یک ساعت پس از واجد شرایط خانواده (همه شفق خانواده ها با مدرک اقامت) باید برنامه ریزی وقت شناس باشید. منابع غذایی اضطراری برای شهروندان بی خانمان و همچنین مواد غذایی حیوان خانگی و لوازم را نیز اختصاص داده شده بود در اول آمده, بر اساس اولین خدمت کرده. مکان های توزیع تغییر هر هفته; بازدید از شهر آرورا سایت برای آینده مکان و جزئیات کامل.

مردمی در پرواز خوک برگر Co. (5935 جنوبی Zang خیابان در لیتلتون و 5777 Olde Wadsworth بلوار در اروادا) و Westrail شیر و کوره (195 جنوبی خیابان اتحاد در لکوود) در حال نشان دادن قدردانی خود را برای پاسخ اول از طریق پنج شنبه, 28 ژوئن با دادن دور رایگان چیزبرگر و سیب زمینی سرخ کرده به آتش نشانان و پرستاران و پزشکان و EMTs (علاوه بر افسران پلیس که احتمالا می تواند با استفاده از برخی روابط عمومی خوب بیش از یک رایگان برگر در حال حاضر) از ظهر تا 3 بعد از ظهر دوشنبه از طریق جمعه. نشان می دهد تا خود را با شناسه و به یاد داشته باشید برای نشان دادن قدردانی خود را برای قدردانی خود را از اوج هست. ببینید هر رستوران را در Facebook صفحه برای جزئیات بیشتر.

در حالی که امن تر-در-صفحه اصلی قوانین کمی آرام تر از آنها یک ماه پیش کلرادو شراب Facebook صفحه است که هنوز جشن هفتگی مجازی خوشحال نیم ساعت آغاز و در 4:30 بعد از ظهر در Facebook Live. شراب سازان از سراسر کشور و پیوستن به جریان در هر هفته و چت در مورد مزه راهنمایی, آب روند و بیننده سوالات. بازدید کلرادو شراب وب سایت برای ارتباط با wineries به شما و پیدا کردن چگونه شما می توانید خرید اجناس خود را به نوشیدن در طول یک ساعت یک مبارک (و یا اجازه دهید صادقانه — هر ساعت از روز).

شروع چهار شنبه, ژوئن 3, Denver-بر اساس مواد غذایی خوب 100 رستوران و صنعت بررسی است که تلاش برای سند کسب و کار و شیوه های خرید در مهمان نوازی زمینه راه اندازی صرفه جویی مواد غذایی خوب یک سری از هفتگی مجازی شام-میز بحث و گفتگو در مورد مواد غذایی و زنجیره تامین. در 6 p. m. لحن در برای شنیدن محلی و ملی خوب ناهار خوری رستوران کشاورزان و توزیع کنندگان بحث واقعیت و آینده پیدا کردن غذای خوب است. قسمت اول (“ذخیره گوشت خوب”) شامل سرآشپزها Paul C. Reilly (جانور + بطری, Coperta) و ریک Bayless (فرنترا کوره) خوک و مرغ کشاورز گرگ Gunthorp کریس Oliviero از Niman مزرعه و بازار صاحب پیت Marczyk. آینده اقساط — سری اجرا می شود از طریق ژوئن 30 — قابلیت دنور سرآشپزها الکس Seidel, تنها Jasinski, کلی ویتاکر و کارولین Glover; بازدید از وب سایت سازمان.

منبع بازار هیپ مشروب, فروشگاه, مناسب, پور, در 3350 برایتون بلوار است teaming تا با اعضای گروه فانک کاهو (که او نیز اتفاق می افتد به یک طبیعی-شراب شرکت توزیع Benny & Zoid انتخاب) به راحتی شما را از طریق روز قوز با آن شراب و موسیقی جفت کردن یادداشت ها مزه. خرید یک جفت از شراب onthe مناسب بریزید وب سایت (این هفته انتخاب شامل یک شراب سفید و یک zinfandel از کالیفرنیا Stirm شراب Co.), سپس بررسی کنید و یا بازدید از Benny & Zoid را Instagram صفحه: صبح روز چهارشنبه برای دریافت لینک به زوم نشست. پیوستن به خدمه در 7 p. m. برای مزه یادداشت ها بر روی مست و پس از یک جلسه جم. مشروب فروشگاه ارائه می شود در داخل محدوده شهر دنور; در غیر این صورت شما نیاز به ترتیب برای منظقه انتخاب کنید تا. پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مناسب بریزید را در Facebook صفحه (بعد از همه که careering سراسر وب, شما قطعا به دست آورده اند یک نوشیدنی).

One of the tropical touches at Mister Oso, which is a pick-up location for Denver Bazaar.گسترش

یکی از گرمسیری لمس در آقا Oso که در انتخاب محل برای دنور بازار.

چاق, لیس زدن کاوینگتن

پنج شنبه ها
محبوب پاپ آپ خرید مقصد دنور بازار تا به حال برای تجدید نظر در مدل کسب و کار خود — پس از همه, سرخوش خرید و صحبت کردن در شلوغ بازار فضا نیست دقیقا copacetic این روز است. بنابراین بازار تیمی با تولید کنندگان محلی و رستوران ها برای تغییر عملیات آنلاین در حالی که به مصرف کنندگان همان دسترسی به محلی مواد غذایی و اقلام دست ساز. بازدید دنور بازار وب سایت به منظور کشاورزان’ بازار اقلام کوکتل و وعده های غذایی خانواده و سپس برنامه خود را انتخاب کنید تا مکان و زمان. زمان مکان کوهستانی شیر و برگر (2219 West 32nd خیابان) پنج شنبه ها از 2 تا 7 بعد از ظهر; اسلون دریاچه شیر و برگر (1565 شمال رالی خیابانی) جمعه ها از 2 تا 7 بعد از ظهر; آقا Oso (3163 Larimer خیابان) شنبه ها از 1 تا 5 بعد از ظهر; و Belleview ایستگاه شیر و برگر (4910 جنوبی نیوپورت خیابان) روزهای یکشنبه از ساعت 11 تا 3 بعد از ظهر در بازار است که به دنبال برای اضافه کردن آیتم های بیشتر و مکان بنابراین در ارتباط باشید به وب سایت خود را; همچنین توجه داشته باشید که سفارشات قرار می گیرد باید بعد از 6 بعد از ظهر روز سه شنبه هفته جاری و یا شنبه برای آخر هفته.

طبخ خیابان دانشکده هنر آشپزی به تازگی نقل مکان کرد به حفاری در 43 غرب خیابان نهم زمانی که COVID-19 توقیف ناهار خوری اتاق ها و رستوران ها و کافه ها در سراسر کشور. در حالی که فرد در کلاس پخت و پز کمی از روی حیله و تزویر در حالی که تمرین های اجتماعی فاصله مدرسه ارائه می دهد یک تخته سنگ از کلاس های آنلاین در روز پنج شنبه و شب جمعه در 6 p. m. که فروش شده اند ، نسخه های قبلی شامل هندی و تایلندی, آشپزی, پیتزا برای خانواده و تاریخ شب با مواد غذایی ایتالیایی; شهریه اجرا می شود حدود 45 دلار در هر فرد است و شامل مواد تشکیل دهنده برای یک, دستور العمل ها و زوم جریان زندگی می کنند. ثبت نام در طبخ خیابان وب سایت که در آن شما همچنین می توانید جزئیات در زمان قیمت گذاری و منوها.

تخته سنگ-بر اساس کوکتل تیم ملی اذوقه رسان از کنسرو کوکتل و 1989-عصر تیلور سویفت نامزدان به بازی گرفته و راه اندازی کرده است یک سری از مجموعه موسیقی از نوازندگان محلی در آن کانال یوتیوب. هر پنج شنبه شما می توانید به تماشای جدید اجرای برنامه از هنرمندان مانند اندی خار از پس مانده ماهی قزل آلا, اندرو McConathy از مستی قلب و بیشتر. نه هر نوازنده ساخت ظاهر خواهد شد یک ریش سفید پس از نام یکی از دوازده حواریون اما شما باید برای اتصال به پیدا کردن — و حتی اگر آنها آن را به پایین تر با یکی از تیم کوکتل در دست; بازدید از وب سایت خود را برای پیدا کردن که در آن شما می توانید آنها را سفارش برای تحویل. به جای راهنمایی آشامیدنی تولید کننده درخواست است که شما به کمک به سازمان های غیر انتفاعی خوراک مقدم تخته سنگ ایالات متحده Bartenders’ تیم ملی بنیاد خیریه و New Orleans Jazz & Heritage صندوق امداد.

Drinks and snacks from Bar Helix, a previous stop on the Curtis Park Meal Train.گسترش

نوشیدنی و تنقلات از نوار مارپیچ قبلی توقف در Curtis پارک غذا ،

علامت Antonation

جمعه ها
دنور Beer Co. میزبانی مجازی یک ساعت یک مبارک و مزه هر جمعه از ساعت 4 تا 5 بعد از ظهر در Facebook Live و آن کانال یوتیوب; این taproom سر brewer و صاحبان بحث خواهد شد را انتخاب کنید brews هر هفته خواهد بود که ارسال DBC را در Facebook صفحه در پیش بنابراین شما می توانید نوشیدنی همراه اگر شما می خواهم.

اثبات شراب و ارواح 3360 Larimer خیابان در حال حرکت هفتگی خود در فروشگاه چشیدن شراب به مجازی غرب وحشی (با نام مستعار Instagram). هر جمعه این فروشگاه اعلام خواهد شد دو شراب که آن را رها کردن; شما می توانید سفارش بطری در اثبات وب سایت و آنها را انتخاب کنید تا در فروشگاه. سپس در روز جمعه در 6 p. m., عضویت, فروشگاه, مدیر و خدمه شراب جسیکا Barrand در Instagram زندگی می کنند به عنوان سلیقه و نکاتی در مورد شراب. ما را بالا می برد شیشه ای است که به.

کورتیس پارک ساکنان یک راه آسان برای تصمیم گیری که در آن به منظور شب جمعه takeout: Curtis پارک همسایگان به تازگی تشکیل Curtis پارک غذا ، هر هفته نزدیک denizens می توانید سفارش غذا برای 35 دلار (به علاوه دو نوشیدنی برای فقط 5 دلار بیشتر اگر انتخاب رستوران مشروب مجوز!) بعد از پنجشنبه به جمعه شب تحویل مستقیم به آستان خود را — اگر شما زندگی می کنند در عرض پنج مایل از رستوران های شرکت کننده. گذشته شرکت کنندگان شامل Dio Mio پاستا دست ساز هاپ کوچه و لو به ایتالیایی تخصص. Stay tuned for upcoming collabs و نظم در غذا آموزش سایت.

Beast + Bottle is working with Ollin Farms to bring farm-fresh produce to Denver.گسترش

وحش + بطری است که کار با Ollin مزارع را به مزرعه تازه تولید به دنور.

علامت Antonation

شنبه
بسیار پیش بینی افتتاح Boulder County کشاورزان’ بازار خیابان بازار به سرانجام رسید — اما خریداران باید برنامه ریزی برای برخی از تغییرات جدی در این سال است. به جای فقط نورد تا به اصطبل خود را در فلاپی کلاه با goldendoodle در دو و نوازش کردن تولید با devil-may-care نگرش در حالی که شما قدم زدن تفریحانه, همراه, شما در حال رفتن به مجبور به رزرو و خرید حافظه و خرج خود را محدود خرید پنجره کارآمد جمع آوری قبل از دستور تولید کند. بولدر شنبه بازار در خیابان 13 و دره بلوار باز است از ساعت 8 صبح تا 2 بعد از ظهر از طریق پنج شنبه, نوامبر 21; رزرو وانت بار در Eventbrite و سپس بازدید از بازار وب سایت به منظور جلوتر است. شما نیاز به پوشیدن یک ماسک برای ورود خود را محدود به فقط یک یا دو نفر و پرداخت با کارت های اعتباری (یا کوچک صورتحساب — هیچ بازار دلار). و در حالی که شما می توانید خرید کالا در هوی و هوس (و نه همه موارد در دسترس برای قبل از سفارش) شما نیاز برای تکمیل خرید خود را به سرعت به عنوان اسلات تنها بیست دقیقه. BCFM وب سایت دارای جزئیات کامل از جمله یک لیست کامل از قوانین و مقررات و همچنین اطلاعات در روز افتتاحیه برای اتحادیه ایستگاه (شنبه خرداد 13) بازار است.

وحش + بطری 719 شرق 17th, خیابان تبدیل پیاده رو در مقابل آن رستوران بالای شهر به یک درایو-توسط کشاورزان’ بازار در روزهای شنبه. از آنجا که بسیاری از این منطقه به بازارهای بسته به فرد مرور وحش + بطری تیمی با Longmont را Ollin مزارع به ارائه تولید جعبه انتخاب کنید تا هر شنبه. سفارش و پرداخت آنلاین بین ساعت 11 صبح سه شنبه و 5 p. m. روز شنبه; های مختلف سبزیجات در دسترس هستند در هر هفته (قبلی جعبه شامل ریواس, تربچه و گوجه فرنگی گیلاس, بهار, پیاز, مخلوط و خردل سبز برای $30) و شما می توانید به اضافه کردن بر روی آیتم های تازه مانند مارچوبه microgreens محلی, عسل, گرم, سس و ترشی و کره بادام زمینی. سپس به منطقه بارگذاری خارج از رستوران در روز شنبه بین ساعت 10 صبح و ظهر (شما باید پوشیدن یک ماسک صورت) برای تماس رایگان انتخاب کنید تا. جزئیات در وحش + بطری را Instagram صفحه.

Getting ready for the Long I Pie virtual bake club.

آماده برای طولانی من پای مجازی پخت باشگاه.

طولانی پای من

روزهای یکشنبه
زمانی که من پای صاحب Shauna Lott هارمن شده است دستفروشی کیک برای سال, اما تا به حال به آمار قابل تامل از آنجا که از زمان همه گیر. با وجود خاموش شدن هارمن هنوز هم باعث می شود مطمئن شوید که عشق او را از پخت به اشتراک گذاشته می شود با هر کسی که مایل به حمام افتاب گرفتن در آن است. هر یکشنبه از 1 تا 2 بعد از ظهر هارمن است میزبانی مجازی رایگان پخت کلاس زوم جایی که او تبدیل هویج پای whoopie خانه Oreos بیسکویت نان ذرت و بیشتر; آینده کلاس شامل نرم چوب شور خمیر پیتزا و کوکی ها. برای ثبت نام ایمیل [email protected] و یا پیام های طولانی پای من را در Facebook صفحه و شما دریافت خواهید کرد یک لینک به کلاس.

تخته سنگ denizens به دنبال بالا پایان ناهار خوری به مدت طولانی با تکیه بر Frasca غذا و شراب 1738 مروارید خیابان به خراش که خارش. که در نهایت ممکن است دوباره با Frasca به تازگی بازگشایی آن اتاق ناهار خوری, اما شما هنوز هم می توانید دریافت سفید-سفره تجربه در خانه. هر یکشنبه, رستوران ارائه شده است Frasca در خانه کیت با به اندازه کافی مواد تشکیل دهنده برای ایجاد یک غذای اصلی برای دو نفر (نگران نباشید شما دستورالعمل و اطلاعاتی دقیق و آموزش تصویری) به همراه پیش غذا, دسر و یک بطری شراب. قبلی کیت شامل paella ماکارونی با بلونز و کباب مرغ با چاشنی رازیانه گرده (با همراهی طرف نان و شراب). سفارشات باید بر روی تاک بعد از 5 p. m. روز شنبه برای انتخاب کنید تا در روزهای یکشنبه. می خواهید به سفارش اما زندگی در دنور? هیچ نگرانی: نظم در Tavernetta را تاک صفحه و جمع آوری محصولات خود را در آن دنور اتاق ناهار خوری 1889 16 خیابان.

می دانم که از یک رویداد یا فعالیت است که متعلق اینجا ؟ ارسال اطلاعات به [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de