طوفان گرمسیری سقوط بر روی ما سواحل خلیج فارس در میان سیل تهدید

NEW ORLEANS (AP) — کج طوفان گرمسیری کریستبل آمد در ساحل یکشنبه در لوئیزیانا و ginned خطرناک است آب و هوا بسیار دورتر شرق ارسال امواج توفنده بیش از می سی سی پی سواحل swamping بخش هایی از یک آلاباما شهر جزیره و تخم ریزی یک گردباد در فلوریدا.

کریستبل ساخته شده یک بعد از ظهر ریزش زمین بین دهان از رودخانه می سی سی پی و از آنجا-تخلیه سد جزیره توچال جامعه Grand Isle طوفان بسته بندی 50 مایل در ساعت (85-kph) باد.

طوفان شروع شده بود تضعیف آن را به عنوان نقل داخلی در اواخر یکشنبه شب هر چند بارش باران های سنگین و طوفان در خروش شد و در ادامه در امتداد سواحل خلیج فارس نما یک تهدید در سراسر یک منطقه گسترده ای را در فلوریدا تکدی.

در 11 p. m. EDT یکشنبه طوفان شد, محور حدود 20 مایل (35 کیلومتر) شمال-شمال غرب نیواورلئان و آن را بسته بندی پایدار 45 مایل در ساعت (75-kph) باد. با آن خیس باران کریستبل بود و انتظار می رود برای حفظ inundating شمالی سواحل خلیج فارس به خوبی به دوشنبه.

در New Orleans سوال شد چقدر باران می گیرند و این که آیا وجود خواهد داشت به اندازه کافی استراحت در باندهای سنگین آب و هوا برای محاصره پمپاژ سیستم برای پاسخگویی به آن آخرین آزمون از نگه داشتن خیابان های رایگان از سیل.

سواحل می سی سی پی رسانه های خبری گزارش متوقف اتومبیل ها و کامیون ها به عنوان سیل هولناک سواحل و سقوط بیش از بزرگراه. در شهر نیواورلئان Facebook صفحه: مقامات اورژانس گفت: کارگران کمک کرد ده ها تن از رانندگان از طریق سیل عمدتا در ایالات متحده 90 در حال اجرا در امتداد ساحل.

در آلاباما پل ارتباط سرزمین اصلی به دافین بسته شد خیلی از یکشنبه. پلیس و دولت در بخش حمل و نقل وسایل نقلیه چراغ کاروان از رانندگان و از جزیره هنگام استراحت در آب و مجاز است.

پیش بینی گفت: تا 12 اینچ (30 سانتی متر) باران می افتد در برخی از مناطق. آب و خدمات هشدار داد که باران خواهد کمک به رودخانه جاری شدن سیل در بخش مرکزی سواحل خلیج فارس و به دره می سی سی پی.

کریستبل شد انتظار می رود کاهش داد و به یک افسردگی بعد از ظهر دوشنبه بود اما بالقوه به یک rainmaker برای روز. پیش بینی خود را در مسیر طول می کشد آن را از طریق لوئیزیانا در شب یکشنبه و دوشنبه در ادامه به آرکانزاس و میسوری توسط سهشنبه و می زنیم تا از طریق ایلینوی و ویسکانسین به دریاچه های بزرگ.

افزایش آب در دریاچه Pontchartrain نزدیکی نیواورلئان تحت فشار قرار دادند در مورد دو پا از آب به طبقه اول از رودی Horvath محل اقامت — یک boathouse است که نشسته است در pilings بیش لب شور دریاچه. Horvath گفت که او و خانواده اش زندگی کرده اند وجود دارد از یک سال و آموخته اند را گاه به گاه سیل در گشاد گشاد راه رفتن. آنها قرار داده ایم جداول در طبقه پایین تر به پشته وسایل بالاتر از آب است.

“ما فکر این امر می تواند بسیار سرد برای زندگی کردن در اینجا و آن بوده است” Horvath گفت. “غروب های بزرگ است.

در جای دیگر در جنوب لوئیزیانا آب پوشش داده شده تنها راه به جزیره بزرگ و کم ارتفاع نقاط Plaquemines محله در این ایالت جنوب شرقی نکته. “شما نمی توانید به پایین وجود دارد با ماشین” shrimper اکی کوپر گفت: یکی مارینا در منطقه است. “شما باید برای رفتن با قایق.”

هر چند کریستبل و زیر قدرت طوفان در ریزش زمین پیش بینی و هشدار داد که این طوفان می تواند یک منطقه گسترده ای کشش حدود 180 مایل (290 کیلومتر) در امتداد سواحل خلیج فارس.

در فلوریدا یک گردباد — دوم در دو روز در وزارت امور خارجه به عنوان طوفان نزدیک — بی خانمان درختان و قطع خطوط برق بعد از ظهر یکشنبه در جنوب دریاچه شهر در نزدیکی بزرگراه بین ایالتی 75 سرویس آب و هوا و مقامات گفت. وجود دارد هیچ گزارشی از آسیب.

طوفان همچنین مجبور اب اشباع کشش بین ایالتی 10 در شمال فلوریدا به یک زمان و جمعه.

باران کاهش یافت و به طور متناوب در نیواورلئان مشهور فرانسوی چهارم در روز یکشنبه بعد از ظهر اما خیابان ها بودند و تقریبا خالی از سکنه با بسیاری از کسب و کار در حال حاضر سوار تا با توجه به کوروناویروس.

دانیل Priestman گفت که او نمی بینم مردم دیوانه وار کردن به عنوان در طوفان قبلی. او گفت: مردم ممکن است “غرق” توسط coronavirus و اخیر خشونت های پلیس و تظاهرات. آنها به نظر می رسید “استعفا داد و به هر چه اتفاق می افتد – اتفاق می افتد,” او گفت:.

در یکی نیواورلئان تقاطع دستباف “Black Lives Matter” علامت سیمی به یک lampost, لرزاند, سفت باد به عنوان خدمه یک خلاء کامیون کار می کرد به unclog تخلیه طوفان.

فاضلاب و آب مدیره از نیواورلئان گفت: در شهرستان پیری خیابان های زهکشی سیستم بود بنابراین شهروندان باید از زیرگذر و مناطق کم ارتفاع در معرض ابتلا به اجتناب ناپذیر خیابان سیل.

پیش بینی گفت: برخی از قطعات از لوئیزیانا و می سی سی پی در معرض خطر بودند از آنجا که یک فوت (30 سانتی متر) از باران با طوفان موج تا پنج فوت (1.5 متر).

“این بسیار کارآمد و بسیار گرمسیری بارش” National Hurricane Center مدیر کن گراهام گفت: در Facebook تصویری. “این باران یک دسته کامل سریع واقعی است.”

Jefferson Parish, حومه شهر New Orleans به نام داوطلبانه تخلیه شنبه از برخی کم ارتفاع جوامع به دلیل در معرض تهدید طوفان موج جزر و مد بالا و سنگین باران.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن توافق به موضوع اضطراری, اعلام, برای, لوئیزیانا, مقامات گفت.

___

آسوشیتد پرس گزارش کوتاه و مختصر اندرسون در سن پترزبورگ فلوریدا کمک به این گزارش.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>