چه بوده است: تلفن لندن و CWS آخر هفته باز

وجود خواهد داشت هیچ لیگ اصلی بیس بال در لندن و هیچ College World Series در اوماها (روباز انتخابی) به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. در حالی که PGA Tour رزومه خود را نجومی این هفته بدون تماشاگر در استعمار کشور باشگاه در تگزاس پس از IndyCar پیوست نسکار در برگشت در مسیر آسوشیتد پرس به نظر می رسد در برخی دیگر از رویدادهای ورزشی است که برنامه ریزی شده بود هفته از ماه ژوئن 8-14:

نه تماس لندن: توله شیکاگو و سنت لوئیس کاردینالز, NL مرکزی رقبا که ballparks حدود 250 مایل از هم جدا شدند, برنامه ریزی برای سفر حدود 4000 مایل به بازی لیگ اصلی بیس سری دوم در اروپا است. توله و کاردینالها شد برنامه ریزی برای دو بازی در ورزشگاه المپیک بعدی آخر هفته. آنها بازی کرده اند 2,424 بازی در برابر هر یک از دیگر و این می توانست خود را در سری دوم این فصل است.

نیویورک یانکیز جاروب هر دو بازی برابر بوستون زمانی که آنها را ملاقات در لندن در ماه ژوئن گذشته. یانکی ها شده اند که در Fenway پارک برای سه بازی آخر هفته سری در برابر Red Sox.

چیزهای بی اهمیت شکستن: وجود داشته است و نه نوردد در بهترین هفت NBA Finals. تنها یک تیم دو بار موفق به کسب عنوان در چهار بازی رفت و برگشت و تنها یک حق رای بوده و جاروب کردن نهایی سه بار. آنها چه کسانی هستند ؟ (پاسخ در پایین).

CWS: برای اولین بار در هفت دهه وجود ندارد کالج بیس بال در اوماها در این تابستان. هشت تیم کالج های دنیا سری را شروع کرده اند با باز کردن-بازی دور آخر هفته آینده. این رویداد شده است تابستان جزء اصلی در اوماها از سال 1950.

بالا بردن جام؟: اگر یک بازی 7 شده بود و نیاز به تعیین قهرمان جام استنلی NHL فصل می توانست تا به حال برنده-آن-همه آخر این هفته. سنت لوئیس موفق به کسب اولین عنوان در هفت بازی از سری بازی های سال گذشته در برابر بوستون برونز که تا به حال برنده گذشته هفت بازی جام استنلی در سال 2011 بیش از ونکوور.

NBA FINALS: NBA فصل خواهد بود را به دو تیم و آنها می شده اند به بهترین سری هفت.

لامپ کم مصرف: نه تیم لیگ فوتبال کانادا برنامه ریزی شده برای باز کردن آن فصل با باز-هفته مسابقه برگشت از فصل گذشته Grey Cup بازی. این بمب افکن آبی وینیپگ برنده لامپ کم مصرف عنوان در سال گذشته با یک پیروزی بر شرق بخش همیلتون قهرمان ببر-گربه.

چیزهای بی اهمیت پاسخ: طلایی رزمندگان امور خارجه جاروب کلیولند کاوالیرز در سال 2018 NBA Finals و ضرب و شتم واشنگتن گلوله در چهار بازی در سال 1975. لیکرز را از دست داده اند در نوردد سه بار — دو بار در لس آنجلس (با دیترویت پیستونز در سال 1989 و فیلادلفیا در سال 1983) و یک بار در مینیاپولیس (توسط بوستون سلتیکز در سال 1959 اولین NBA Finals که رفت و تنها چهار بازی). کوبه برایانت شکیل اونیل و لیکرز جاروب New Jersey Nets را به نفع خود در سال 2002 خود را به سومین قهرمانی در یک ردیف.

___

بیشتر AP ورزشی: https://apnews.com/apf-sports و https://twitter.com/AP_Sports

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de