یک خطر ناک متعادل عمل: بازگشایی L. A. شهرستان به عنوان coronavirus هنوز ساقه جوامع

با کسب و کار بازگشایی و مردم شروع به بازگشت به روال لس آنجلس در حال ورود به یک خطر ناک مرحله از مبارزه با کروناویروس: تلاش برای تقویت اقتصاد کتک بدون جرقه شیوع بیماری های جدید.

یکی مربوط به ثبت نام است که coronavirus نرخ انتقال در لس آنجلس — کالیفرنیا کانون COVID-19 با بیش از 2600 مرگ و میر — به نظر می رسد بالا رفتن دوباره. افزایش گزارش شده است پس از شهرستان اجازه بسیاری از فروشگاه های خرده فروشی و رستوران ها و کلیساها به بازگشایی اجتماعی فاصله گرفتن قوانین و همانطور که بیشتر مردم خانه های خود را ترک برای پارک ها و سواحل و مسیرهای پیاده روی پیاده روی.

مقامات گفت: آن را چند هفته برای دیدن اگر محاسبه نرخ انتقال بیماری در واقع افزایش یافته و باعث بیمارستان ها به ادامه مطلب مراجعه کنید coronavirus بیماران.

اما مقامات همچنین می گویند آن است که هنوز هم ممکن است به اعتصاب تعادل بین حق بازگشایی جامعه و دقیق قوانین ایمنی.

تبلیغات

“این یک کار غیر ممکن است” لس آنجلس بهداشت عمومی مدیر باربارا فرر روز دوشنبه گفت:. “این کاملا امکان پذیر است: قادر به بازگشایی و انجام آن به شیوه ای که در ادامه به سرعت گسترش یافته است. … آن را ضروری است که ما برای پیشرفت در ما بازگشایی.”

در بدترین حالت آن این شهرستان را “موثر و نرخ انتقال” از coronavirus بود بسیار بالا — 3 به 3½ — به معنی یک فرد آلوده به طور متوسط منتقل می شود این ویروس به طور متوسط 3 یا 3½ افراد دیگر است. که نقطه بالا آمد و در اوایل ماه مارس قبل از رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom اجرا کالیفرنیا اقامت در خانه سفارش مارس 19.

در نهایت اقامت در خانه سفارش می کرد و موثر و نرخ انتقال کاهش یافت و به 1و پس از آن حتی یک بیت زیر 1. که بدان معنی است که به طور متوسط هر فرد آلوده شد انتقال این ویروس به کمتر از یک نفر دیگر.

اما در روز جمعه دکتر کریستینا Ghaly مدیر خدمات درمانی L. A. شهرستان گفت: موثر و نرخ انتقال تا به حال در حال حاضر بالا افزایش یافته است 1 و به دست آوردن زمین.

تبلیغات

“اگر انتقال در واقع افزایش یافته است” او افزود: “سپس این مدل پیش بینی می کند که ما یک افزایش مداوم در بیمارستان بیمار حجم بیش از دو تا چهار هفته و ما را پیش بینی شروع به دیدن که تغییر اتفاق می افتد بیش از آینده یک تا دو هفته.”

هفتگی coronavirus مرگ و میر در L. A. شهرستان افزایش یافت و برای اولین بار از اواسط ماه آوریل است. وجود دارد 284 مرگ و میر گزارش هفت روز به پایان رسید که سه شنبه تا 12 درصد از هفته گذشته در tally, 254.

بستری شدن در بیمارستان برای COVID-19 در لس آنجلس را به طور قابل توجهی کاهش در هفته گذشته در مقایسه با هفته گذشته است. این اولین بار است که اتفاق افتاده و پس از بستری شدن در بیمارستان شد و در اوج خود در آخرین هفته از ماه آوریل است. وجود دارد به طور متوسط 2,010 دفاع کند گرفته شد در بیمارستان بستری بیماران روزانه در هفته گذشته با تایید و یا مشکوک به عفونت کروناویروس پایین 0.1% از هفته گذشته روزانه به طور متوسط از 2,012.

تبلیغات

شماره جدید هفته تایید موارد پایین است با 8,849 در گزارش هفت روز به پایان رسید که روز شنبه در مقایسه با 9,967 هفته قبل از.

Ghaly گفت: ممکن بود تعداد تخت های مراقبت ويژه می تواند تبدیل به ناکافی در آینده دو تا چهار هفته بر اساس تعداد در حال حاضر در دسترس تخت در بررسی روزانه در میان بخش عمومی و خصوصی و بیمارستان ها.

تبلیغات

“ما باید همه چیز ما می توانیم به حفظ [نرخ انتقال] از ادامه به افزایش” Ghaly گفت.

لس آنجلس دیده می شود سهم نامتناسب هر دو coronavirus مرگ و میر و موارد که در حال حاضر بالا 64,000. که نشان دهنده نزدیک به نیمی از بیش از 134,000 موارد در کالیفرنیا حتی اگر L. A. شهرستان به خانه فقط یک چهارم از جمعیت این ایالت. Coronavirus عوارض ضربه جوامع اقلیت بسیار سخت است. سیاه, لاتین و جزایر اقیانوس آرام ساکنان لس آنجلس در حال حاضر دو بار به عنوان به احتمال زیاد به مرگ از عفونت با کروناویروس, مقامات گفت.

در حالی که مقامات می گویند افزایش مرگ و میر است که مشکل وجود دارد برخی دیگر از علائم خوش بینانه ای را در مورد COVID-19 مبارزه است.

تبلیغات

ساکنان خانه سالمندان ساخته شده اند که تقریبا نیمی از coronavirus مرگ و میر در لس آنجلس. اما تعداد روزانه مرگ و میر در میان ساکنان خانه سالمندان, در حالی که هنوز هم بالا است و به طور چشمگیری پایین آمده در دو هفته گذشته فرر روز دوشنبه گفت:.

فرر اعتبار کاهش با دو تغییر: ramping تا تست از ساکنان و کارکنان بدون در نظر گرفتن اگر آنها علائم و داشتن هر کس در مرکز پوشیدن مناسب محافظ شخصی تجهیزات مانند فولاد ماسک یا یک N95 ماسک بسته به اینکه چه چیزی مناسب است.

“این یک تغییر بزرگ … اما آن را نیز معرفی یک لایه اضافی از حفاظت و آن را گرفته است در حالی که ما برای دیدن تاثیر این تغییرات” فرر گفت.

ماه گذشته تایمز گزارش داد که L. A. شهرستان تلاش شد به همه تست شده در خانه های سالمندان در شهرستان است. L. A. شهرستان بود دستور پرستاری در خانه با مواردی که آنها می تواند جست و خیز تست کارکنان و آزمون تنها 10 درصد از ساکنان هفتگی.

تبلیغات

کالیفرنیا مقامات بهداشتی پس از آن با صدور دستورالعمل جدید برای تمام پرستاری ماهر امکانات برای تست هر کس یک حرکت که رد بیشتر سهل انگاری تست سیاست های مجاز توسط لس آنجلس.

لس آنجلس هیئت ناظران مبنی بر تعیین مستقل و بازرس کل نگاه به شهرستان نظارت از خانه های سالمندان از جمله شهرستان در بخش بهداشت و درمان را آهسته تست.

L. A. شهرستان مورد نرخ بالا هستند از آنجا که شده است وجود دارد بسیاری از تست در, پرجمعیت ترین شهرستان فرر گفت. او همچنین گفت: میزان کلی تست مثبت است کاهش در شهرستان — کمی کمتر از 8% از افراد مورد آزمایش برای coronavirus را آزمایش مثبت اما در آخرین هفت تا 14 روز است که نرخ کاهش یافته است و به حدود 5.5 درصد, او گفت:.

لس آنجلس مقامات تا کنون در دفاع از بازگشایی مجدد استراتژی است که به طور کلی سریعتر از که از منطقه خلیج سانفرانسیسکو.

تبلیغات

لس آنجلس سرپرست کاترین Barger اشاره کرد در روز دوشنبه در کنفرانس خبری که L. A. شهرستان شده است یک هفته در پشت آن در نزدیکی شهرستان — سن دیگو, نارنجی, رودخانه, سان برناردینو و Ventura — در مدیریت خود از بازگشایی.

“اشتباه نکنید: ما در حال انجام این کار بسیار سنجیده و با احتیاط راه و در واقع تا به حال شده است در یک مرحله پشت شهرستانهای اطراف” Barger گفت.

Barger گفت: اگر بخش می توانید بازگشایی مسئول راه — اجتماعی فاصله و جهانی پوشیدن پوشش صورت در عمومی — “ما باید.”

“ما نیاز به بازگشت به کار و اقتصاد را به عقب کار می کند و ما می توانیم هر دو را انجام دهد. یا نیست/یا” Barger گفت. وجود دارد کسب و کار است که اگر آنها را باز نکنید به زودی به آنها باز خواهد شد و هرگز دوباره.”

تبلیغات

بیشتر دهانه می تواند به زودی می آیند. مقامات دولتی هموار راه را برای بسیاری California counties خارج از منطقه خلیج از جمله Los Angeles, San Diego, نارنجی, رودخانه, سان برناردینو و ونتورا تصمیم به بازگشایی سینما و ورزشگاه در اوایل این جمعه.

آخرین افزایش موارد نمی تواند مرتبط به هزاران نفر که به خیابان آمده اند و در هفته گذشته در اعتراض به پلیس به قتل جورج فلوید و نژادی و نابرابری. دوره کمون برای این ویروس می تواند تا 14 روز پس از اعداد در حال حاضر گزارش به طور کلی منعکس کننده اقدامات از هفته گذشته مقامات گفته اند.

است که می گویند که فعالیت در این تظاهرات را تحت تاثیر قرار نمی مورد تعداد در روزهای آینده.

مقامات در ادامه به ستایش صلح آمیز معترضان برای ورزش 1 خود را اصلاح حقوق در حالی که همچنین با یادآوری آنها برای احتیاط باقی می ماند.

تبلیغات

فرر در روز دوشنبه گفت که خطر قرار گرفتن در معرض در تظاهرات همان است که دیگر شلوغ تنظیمات که در آن وجود دارد ممکن است مردم با پوشیدن ماسک از جمله داخلی و مراکز و رستوران ها و ساحل. در چنین مواردی دولت, بیماری محققان نمی دانند که مردم در چنین محیط را بالا می برد که خطر قرار گرفتن در معرض این ویروس بسیار مسری.

“هیچ کس نمی داند شما وجود دارد,” او گفت:. “هیچ کس با شما تماس خواهد کرد.”

فرر تشویق معترضان روز شنبه به فعال و تست شده در شرایط خاص به ویژه کسانی که با زمینه ای شرایط پزشکی و کسانی که در تماس نزدیک با فردی که بعد از تست مثبت است. او اشاره کرد که می توانید آن را تا دو هفته برای این ویروس به علت علائم.

گرفتن تست خیلی زود پس از قرار گرفتن در معرض می تواند منجر به یک نتیجه منفی در آن وجود دارد به سادگی به اندازه کافی نیست ذرات ویروسی در بدن به نشان می دهد تا کارشناسان می گویند.

تبلیغات

“یک تست منفی نتیجه معنا نیست که شما نمی توانید از تبدیل شدن به آلوده در طول 14 روز دوره کمون,” فرر گفت.

کسانی که در تماس با کسی که نمی شد با پوشیدن یک ماسک صورت یا تا به حال شناخته شده مورد قرار گرفتن در معرض خود باید قرنطینه در طول 14 روز دوره کمون.

مردم باید فرض کنیم که افراد دیگر در مکان آلوده هستند به عنوان آنها بازگشت به کار, ساحل و بازار فرر گفت. مقامات فدرال برآورد 20% به 50% از افراد آلوده به ویروس coronavirus هرگز قابل توجهی نشان می دهد علائم, اما ممکن است فقط به عنوان مسری کسانی که مشخصه بیمار و به همین دلیل پوشیدن پوشش صورت و نگه داشتن شش پا و دور از دیگران در عمومی بسیار مهم است.

“خطر هنوز هم وجود دارد. حتی اگر آن را ممکن است یک خطر بزرگ است آن را به اندازه کافی از یک خطر برای همه به این اقدامات احتیاطی جهانی,” او گفت:.

تبلیغات

بار نویسنده کارکنان جک دولان کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de