کالیفرنیا خواهد ممنوعیت پلیس chokeholds تحت معامله زده قانونی رهبران

کالیفرنیا مجلس و سخنران کلیدی دیگر قانونگذاران در روز شنبه حمایت این قانون ایالتی برای پلیس به استفاده از یک نوع از گردن نگه دارید که مانع از جریان خون به مغز, یک پیشنهاد است که به نظر می رسد به فراتر از آن است که از هر کشور دیگر.

عمده اجرای قانون گروه را بلافاصله می گویند که آیا آنها در مخالفت با این حرکت که می آید پس از یک های مختلف محدودیت های استفاده شده توسط پلیس مینیاپولیس شد, مقصر مرگ جورج فلوید تحریک مداوم در سراسر کشور تظاهرات.

مجمع سخنران آنتونی رندن (D-لکوود) تایید قوانین که مجلس مایک Gipson (D-کرسن سیتی) گفت: او را به اصلاح و آن را غیر قانونی به استفاده از chokeholds و یک شریان کاروتید داری تاکتیک به زور بازداشت یک مظنون.

“ما … باید برای تغییر فرهنگ از نیروی بیش از حد به نظر می رسد که وجود دارد در میان برخی از اعضای اجرای قانون” رندن گفت: در یک کنفرانس خبری. “این لایحه به پایان خواهد رسید وحشیانه یک روش است که پلیس با استفاده از برای مهار مردم است.”

تبلیغات

این روش همچنین به عنوان شناخته شده sleeper hold شامل اعمال فشار به طرف گردن با یک دست. این می تواند تقریبا بلافاصله بلوک جریان خون در شریان کاروتید و رندر کسی ناخودآگاه اما می تواند باعث آسیب جدی و یا مرگ اگر جریان خون محدود شده است بیش از حد طولانی است.

“این روش ها و تکنیک های هستند که قرار است برای صرفه جویی در زندگی می کند اما آنها نمی — آنها را به زندگی” Gipson گفت.

کلرادو و ایلینوی اجازه استفاده از نگه داشتن تنها اگر پلیس گمان نیروی کشنده به توجیه و گفت: کهربا Widgery یک عدالت کیفری تحلیلگر کنفرانس ملی قانونگذاران ایالتی در حالی که تنسی اجازه می دهد تا استفاده از آن اگر به معنای دیگر داری بی اثر شده است. Washington, d. C., ممنوعیت مشابه نای نگه دارید اما اجازه کاروتید نگه دارید تحت شرایطی که در آن نیروی کشنده مجاز است.

تبلیغات

کشورهای دیگر با استفاده از کلی تر زبان حقوقی, او گفت:, و معلوم نیست که آیا کالیفرنیا پیشنهاد اجازه خواهد داد که هر گونه استثنا به دلیل Gipson نه آزادی واقعی از زبان خود بیل.

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom روز جمعه گفت: او ثبت خواهد Gipson لایحه آن است که اگر مورد تایید قانونگذاران و دستور دولت پلیس برنامه های آموزشی برای جلوگیری از آموزش افسران نحوه استفاده از گردن نگه دارید.

دموکرات کنگره در روز دوشنبه نیز معرفی قانون با هدف اصلاح شیوه های پلیس از جمله ممنوع کردن برخی از تاکتیک های پلیس از جمله chokeholds.

اگر چه قوه مقننه است که تحت کنترل دموکرات ها دولت ایالت اسکات وینر (D-سان فرانسیسکو) گفت: اجرای قانون اصلاحات “فوق العاده سخت به جلو حرکت کند.” او همچنین با اشاره به پیشنهاد قانونی که محدود کردن زمانی که پلیس می تواند با استفاده از گلوله های لاستیکی.

تبلیغات

این جای خواب نگه بان حمایت شد دوشنبه, سیاه, لاتین آسیایی و جزایر اقیانوس آرام یهودی و تجاوز قانونی قفقاز.

آن را نیز پشتیبانی شده توسط کالیفرنیا پزشکی Assn. زیرا دارای “می تواند misapplied و botched به راحتی” دریافتی رئیس جمهور دکتر لی Snook گفت:

یک مشکل است و دارای ضرب می تواند باعث بدتر شدن زمینه مسائل مربوط به سلامت Snook گفت: چیزی است که پلیس می تواند در مورد دانم در خار از لحظه ای است.

“این یک روش سخت است برای انجام … اما موثر است که به طور موثر استفاده شود” گفت: برایان تعجب جمهور از رتبه و فایل افسران صلح تحقیقات Assn. کالیفرنیا است که نشان دهنده بیش از 77,000 افراد و 930 انجمن.

تبلیغات

ارتباط خود را به احتمال زیاد به تسلیم به سازمان به نمایندگی از روسای پلیس و کلانتر است که تعیین می کند چه روش افسران و نمایندگان مجاز به استفاده از. این کلانترها’ association گرفته شده نه یک موقعیت در بخشی به دلیل آن دیده نشده و جزئیات سخنگوی Cory Salzillo گفت. روسای’ association نیست پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر دوشنبه ،

افسران هنوز هم باید از ابزارهای مختلف برای کنترل مظنون اگر نگه ممنوع است تعجب گفت: از جمله دستورات صوتی nightsticks, اسلحه تیزر, اسپری فلفل و سلاح گرم است. سناتور. ماریا النا Durazo (D-لس آنجلس) لایحه coauthor گفت: 23 کالیفرنیا, سازمان های اجرای قانون در حال حاضر محدود به استفاده از آن در چند هفته گذشته.

مارول خواست کالیفرنیا قانونگذاران به آن را روشن است که پلیس هنوز هم می توانید “انجام آنچه آنها نیاز به انجام به صرفه جویی در خود را دارند.” او گفت: قانونگذاران باید در نظر اجازه می دهد آن استفاده مداوم در شرایط خاص به عنوان مثال زمانی که پلیس یا مارشال هوایی را محدود به گزینه های برای کنترل یک مظنون سرنشین هواپیما.

تبلیغات

Gipson یک افسر سابق پلیس بود در میان قانونگذاران گفت که آنها امیدوارند که کشورهای دیگر را به دنبال خواهد داشت کالیفرنیا رهبری در ممنوعیت نگه دارید.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>