COVID-19: اکثر مترو دنور پسران نوجوان فکر می کنم ماسک ها برای باد های کهنه

در یکشنبه, ژوئن 7 ماه به ماسک استفاده می شود-به عنوان-دماغ-پوش-در-گندم-ریج-کلرادو-فروشگاه-11705482″>COVID-19 همه گیر که متزلزل مترو دنور (و بقیه سیاره) بیست تا سی و tweens بسیاری از آنها مرد بودند و با استفاده از زرق و برق دار آب و هوا در کلمنت پارک اسکیت تسهیلات در Littleton, یک پیاده روی کوتاه از Columbine دبیرستان — و نه تنها یک عینک صورت پوشش. علاوه بر این اسکیت بازان تعامل آزادانه و بدون هر گونه آشکار امتیازات به رمان coronavirus حلق آویز کردن در نزدیک بسته بندی شده گروه کاملا رایگان و اجتماعی فاصله.

این چه نامیده می شوند ؟ معمولی.

ما اولین گزارش در مورد شکاف نسل در نگرش ماسک با ماندگاری بیش از دو ماه پیش و وضعیت تغییر نکرده در طول زمان به خصوص در مورد مردان زیر سن بیست. در واقع پویا است سخت گذار از روند به واقعیت است.

در آوریل 3, فرماندار Jared پلیس توصیه می شود که پارچه ماسک توان در مکان های عمومی, بر اساس مشاوره از فدرال و محلی عمومی-مقامات بهداشت و او به افراد جوان و استفاده از آنها موضوع کل کنفرانس مطبوعاتی ده روز بعد. اما در حالی که پلیس تمایل برای توسعه یک “ماسک ماندگاری فرهنگ” در کلرادو اتخاذ شده است بسیاری از بزرگسالان در سراسر کشور به خصوص هنگامی که خرید مواد غذایی, برخی از مردم باقی می ماند و بیشتر مقاوم در برابر عمل از دیگران — برجسته ترین مردان در سنین مختلف.

پلیس ذکر این پدیده در طول یک ماه ژوئن 4 جلسه با رسانه ها که در طی آن ماسک دوباره برجسته موضوع; او تبلیغ خود را با صدور یک فرمان اجرایی اجازه می دهد کلرادو از کسب و کار به رد خدمات به کسانی که چهره در حال کشف. پلیس اشاره کرد که “مطالعات نشان می دهد مردان به خصوص مقاوم” را استفاده از ماسک در بخشی به دلیل آنها “فکر می کنم این باعث می شود آنها را نگاه ضعیف است.”

در نظر او هر چند ضعف واقعی است طولانی تر شدن COVID-19 بحران به دلیل ترس که آنها را نگاه “بد.”

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

در میان تحلیل لمس بر روی این موضوع است که “جنس و جنسیت خاص مشاهدات و مفاهیم COVID-19” توسط لورن A. والتر و Alyson J. McGregor, کار تحت نظارت دانشگاه میدلسکس لندن و برکلی کالیفرنیا ریاضی علوم تحقیقات موسسه. این مطالعه مورد بررسی 2,459 ساکنان ایالات متحده که خود را به اشتراک گذاشته در واکنش به توصیه های که آنها با پوشیدن ماسک برای جلوگیری از گسترش COVID-19.

در زیر گزیده ای خلاصه برخی از مهمترین گفتن نتایج آن شکست خطوط جنسیتی:

پیدا کنیم که مردان کمتر از زنان به قصد پوشیدن چهره, پوشش, اما این تفاوت تقریبا از بین می رود در استان ها که در آن با پوشیدن چهره و پوشش الزامی است. ما نیز پیدا است که مردان کمتر از زنان بر این باورند که آنها خواهد شد به طور جدی تحت تاثیر coronavirus و این تا حدودی به واسطه تفاوت های جنسیتی در نیت به پوشیدن صورت پوشش (این امر به ویژه جالب به دلیل آمار رسمی در واقع نشان می دهد که مردان تحت تاثیر COVID-19 جدی تر نسبت به زنان). ما همچنین پیدا کردن تفاوت های جنسیتی در گزارش خود از احساسات منفی احساس زمانی که پوشیدن صورت پوشش. مردان بیش از زنان معتقدند که پوشیدن صورت پوشش شرم آور است و نه سرد, نشانه ای از ضعف و ننگ; و این تفاوت های جنسیتی نیز به واسطه تفاوت های جنسیتی در نیت به پوشیدن چهره و پوشش.

Some natural social distancing taking place on the Clement Park skate bowls on June 7, 2020.گسترش

برخی از طبیعی و اجتماعی فاصله گرفتن بر روی کلمنت پارک اسکیت کاسه در 7 ژوئن سال 2020 است.

عکس از مایکل رابرتز

تا مطمئن شوید که متوسط درصد از نوجوانان پسر در منطقه دنور در حال باز به پوشیدن ماسک به خصوص زمانی که آنها بخشی از گروه به عنوان دیده شده است در مرکز شهر تظاهرات بیش از پس از مرگ جورج فلوید.

اما در طبیعت آن را به عنوان پسر به نظر می رسد به احتمال زیاد حداقل جمعیتی به همین صورت پوشش — و به خطر شخصی برای آنها است که قطعا کم است. با توجه به آخرین داده ها از گروه کلرادو بهداشت عمومی و محیط زیست, به روز شده در 4 ژوئن 8 p. m. دولت ثبت شده فقط سه مرگ و میر ناشی از COVID-19 در میان کسانی که بین سنین ده و نوزده و در میان 1,300 موارد مثبت در این محدوده سنی, تنها 52 از افراد نیاز به بستری. اما این آمار و ارقام نمی حساب برای تعداد زیادی از مردم در معرض خطر دسته بندی که ممکن است آلوده شده اند توسط جوان Coloradans و رنج جدی تر شاید حتی کشنده نتایج.

ژوئن 8, آمار برای بستری شدن در بیمارستان, بالا بردن یکی دیگر از نگرانی. اگر چه تعداد Coloradans بستری برای ویروس افتاده بود به طور پیوسته از مارس 23 روز گذشته در مجموع 229 رفت و تا 25 در یک روز افزایش نزدیک به 11 درصد است.

با توجه به فقدان اجتماعی فاصله در تظاهرات و کلی تر باز از اقتصاد دولتی این توسعه کاملا قابل پیش بینی است. اما انتظار نداریم که آن را به تاثیر بر روی اکثر پسران نوجوان در کلرادو اکثر آنها به نظر می رسد به این نتیجه رسیده اند که ماسک ها برای باد های کهنه — و نه برای آنها.

کلیک کنید به عنوان خوانده شده “جنس و جنسیت خاص مشاهدات و مفاهیم COVID-19.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>