COVID-19: پلیس نگرانی در مورد ویروس جدید سیل از ایالت یوتا و آریزونا

در طول تاریخ 9 ژوئن کنفرانس مطبوعاتی به روز رسانی Coloradans مورد COVID-19 بحران فرماندار ماسک-11721178″>Jared پلیس اشاره کرد افزایش ویروس اعداد در ایالت یوتا و آریزونا. در حالی که او را متوقف کوتاه از دفاع است که افراد از آن دسته از کشورهای همسایه که در حال رفتن در این راه داده شود ویروس چک قبل از به دست آوردن پذیرش او می خواهد همه زندگی در امتداد مرزهای دولتی به گارد در برابر ممکن است خوشه.

“تا کنون ما دیده نمی شود همان روند در اینجا” پلیس اذعان کرد “اما آن را فقط نشان می دهد که چگونه شکننده پیشرفت ما است.”

در ابتدا از اظهارات پلیس مشترک آخرین آمار مربوط به رمان coronavirus از گروه کلرادو بهداشت عمومی و محیط زیست: 28,339 مثبت موارد 1,292 مرگ و میر به علت COVID-19 و 1,547 که فوت کرده اند با عفونت در سیستم خود را. او هشدار داد که “هنوز هم وجود دارد و زیان پیش رو است.”

در ژوئن 8 اطلاعات CDPHE گزارش شده بود بزرگترین ضربت در COVID-19 بستری شدن در بیمارستان در بیش از یک ماه بیش از 10 درصد افزایش در یک دوره 24 ساعته. اما به جای تأکید این توسعه پلیس نگه داشته و همه چیز مثبت با اشاره به بستری شدن در بیمارستان باید trended رو برای یازده گذشته چهارده روز. مورد شمارش در ضمن باید غوطه ور در طول هفت قبلی چهارده روز — کمتر خوش بین, توسعه, اما هنوز یک فاجعه باری ثبت نام.

با اینحال پلیس تاکید کرد و ادامه اهمیت مردم در جمعیت آسیب پذیر ماندن در خانه تا آنجا که ممکن است از طریق یک مکالمه مجازی را با معاون فرماندار دایان Primavera.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

“من در دو خطر دسته بندی” Primavera گفت: “از آنجا که از سن و سال من و من بازمانده سرطان که تشخیص داده شده است چهار بار — پس من سقوط به جمعیت زمینه مسائل مربوط به سلامت.” اما در حالی که او مشخص می شود نیاز به کار از محل اقامت خود برای سه ماه گذشته به عنوان “واقعا دشوار” او روشن ساخته است که او شده است بسیار سازنده است. به عنوان رسمی در سرب کلرادو رابطه با هوافضا و صنایع دفاعی او جشن نامگذاری پترسون پایگاه نیروی هوایی در کلرادو اسپرینگز به عنوان موقت مقر فضایی آمریکا فرمان قبل از جزئیات تلاش خود را به نمایندگی از دولت سلامت رفتاری وظیفه نیروی ابتکار برای بهبود مراقبت های بهداشتی در هند کشور و سیاست های برای افزایش telehealth گزینه های سراسر کشور.

پس از Primavera وداع پلیس در مورد ادامه جلسه قانونی. او با تاکید بر اهمیت تکمیل بودجه قبل از ژوئیه 1, زمانی که نسخه فعلی منقضی ولسی برای خود تمایل به کاهش در برنامه ها با توجه به کمبود درآمد رسوب در حال حاضر منقضی شده اقامت در خانه سفارش lobbed یکی دیگر از شات در گالاگر اصلاح و تحسین “روند گرفتن سریع اقدام در پاسخ به صدها هزار یا میلیون ها نفر از آمریکایی ها که در حال نشان دادن در برابر سوء استفاده پلیس و نژادپرستی ساختاری” با توجه به اجرای قانون اصلاحات لایحه. این نکته بود که نزدیک ترین پلیس آمد به بحث های جاری مرکز شهر دنور تظاهرات غیر از سریع توصیه که تظاهرکنندگان آزمایش برای COVID-19 حتی اگر کنفرانس مطبوعاتی خود را آغاز کرد و در طول تلویزیونی هوستون عزاداری جورج فلوید.

پس از برخی از سریع attaboys برای کسب و کار و مراقبت از سلامت سازمان انجام کار نوآورانه برای کمک به اعضای جوامع مربوطه خود پلیس دعوت سوالات از روزنامه نگاران. او را متوقف کوتاه از انعکاس اعتراض سازمان صورتش اندرسون برای بازگشایی تحقیقات پلیس-مرگ و میر ناشی از الیاس McClain, مایکل مارشال و ده شهرداری بیلی صحبت کرد اما به طور کلی مورد حمایت خود را به صورت مستقل سوالات به آینده مسائل; نشان داد که در کلرادو با خوشحالی سرگرم کنوانسیون کسب و کار تا زمانی که هتل ها و شهرستان مقامات بهداشت کار با هم برای اطمینان از چنین گردهمایی می تواند انجام شود با خیال راحت; و اذعان کرد که در کلاس درس آموزش در مدارس و برنامه ریزی برای بازگشت در پاییز ممکن است به صورت وقفه در برخی از سایت ها اگر شیوع بیماری رخ می دهد — چیزی که مقامات در حال آماده سازی است.

همانطور که برای آمادگی دولت برای رسیدگی به پیش بینی موج دوم ویروس وی یادآور شد مطبوعات که “موج اول نیست بیش از. دقیقه ما اجازه پایین گارد ما, ما باید یک تجدید حیات از موارد” به عنوان مردمی در ایالت یوتا و آریزونا در حال یادگیری.

پلیس از نزدیک به تماشای “آمار جهانی” در مورد این ویروس گفت: با تمرکز ویژه در “چه اتفاقی می افتد در خود ما در حیاط پشت.” مثلا “مناطق قبیله ای در شمال نیومکزیکو شده است یک نقطه داغ برای چند هفته — و در حال حاضر وجود دارد Arizona…. بسیاری از snowbirds صرف بخشی از سال را در اینجا و یا وجود دارد.”

اما در حالی که “ما نگران افزایش بروز در کشورهای همسایه” او ادامه داد: “ما هیچ برنامه ای برای چک و یا امکان سنجی” از رفت و آمد افراد دیگر از تشویق همه کلرادو از کسب و کار است که تهیه کردن به مشتریان از خارج از دولت برای ارائه paperless پرداخت اطمینان حاصل شود که کارکنان پوشیدن ماسک و احترام اجتماعی-فاصله توصیه و در غیر این صورت “استفاده از همان نوع از اقدامات ما برای جلوگیری از عفونت از همکار ما Coloradans.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>