خیره میزبان در شخص گفتگو در مورد مسابقه این هفته

در حالی که خیره به میزبانی اولین جاز عملکرد آخر هفته گذشته و در حال آماده سازی خود برای زنده موسیقی دوباره محل تیمی با هیچ اعتبار برای تولید “گفتگو در مورد نژاد” از ظهر تا 2 بعد از ظهر در این هفته با تئاتر مترادف دانی l. بتی در سه شنبه, ژوئن 9; چند نوع خواننده و ترانه سرا JoFoKe در یکشنبه, ژوئن 10; و J. Clark که حرفه ای بر علم تجزیه و تحلیل مدل سازی و سرمایه گذاری در دوشنبه, ژوئن 11.

“[آن را] افرادی که می خواهید برای آمدن و خوردن ناهار و فقط بحث و گفتگو نورد می گوید:” خیره صاحب دونالد Rossa. “این فقط برای به دست آوردن همه صحبت و هر جلسه خواهد بود تعدیل توسط کسی. و آن شخص بر روی صحنه خواهد بود و پس از آن گفت و گو به عقب و جلو.”

در حالی که Rossa می گوید موسیقی خواهد بود بخشی از برخی از مکالمات او نمی خواهید آن را به یک قانون سخت. او امیدوار است این بحث را ادامه خواهد داد فراتر از پوشش خبری و رسانه های اجتماعی بحث مردم دچار خواهد شد و به شرکت کنندگان فرصت برای بحث در مورد ایجاد تغییر.

بتی بنیانگذار شهر مرحله گروه و دنور, سیاه, هنرهای شرکت به نظر می رسد در انجیل در Colonus در برادوی به عنوان به خوبی به عنوان بسیاری از منطقه ای, اجرای, از جمله جو ترنر آمده و رفته. او تئاتر کارگردانی اعتبارات شامل خانه با دیوار, شهروند و سیاه و سفید با یک سرمایه B و او نیز ماهر تسهیل گفتگو در مورد مسابقه و ورود پس از ایجاد برنامه های تاریخچه, کلرادو, منطقه, مدارس و دیگران. پیوستن به بتی خواهد بود داگ خوب و پر و یک بومی آمریکایی نوازنده و نوادگان رئیس Sitting Bull; اوان Weissman, مدیر اجرایی, گرم, کوکی از انقلاب; بلوز ویولونیست لیونل جوان; و روح خواننده چنین است.

JoFoKe که به دست آورده نامزد جایزه گرمی به عنوان یک کمک خواننده انجام می دهد به عنوان یک هنرمند انفرادی, با, باند, aNem و با جزایر چپمن در دو پروژه اقامت. هنگامی که او را در ساخت موسیقی او طرفداران برای پیشگیری از خودکشی و برای از بین بردن ننگ متصل به بیماری های روانی. او و خواهرش استیسی الکساندر تاسیس تعداد, شادی, شبکه, که با این نسخهها کار به منظور بالا بردن آگاهی در مورد مسائل مربوط به سلامت روان و گسترش دسترسی به درمان در جامعه است. جاز و ترومپت ران مایل و خوانندگان Rajdulari و Kim Dawson ملحق خواهد شد JoFoKe.

کلارک دنبال علوم دارویی و مولکولی و علوم اعصاب قبل از شروع کار خود را در توسعه جامعه به عنوان یک مدیر محلی غیر انتفاعی است که در خدمت جوانان محروم.

به عنوان موسیقی جامعه متحد برای پایان دادن به نژادپرستی و خشونت پلیس این نوع از جامعه منجر مکالمات مهم تر از همیشه. صندلی برای همه سنین حوادث محدود به پنجاه نفر هر روز اجتماعی فاصله به اجرا گذاشته خواهد شد و مهمانان باید پوشیدن ماسک. جعبه ناهار در دسترس برای $15. این رویداد نیز جاری می شود آنلاین.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>