از بین بردن مدرسه پلیس L. A. معلمان رهبران اتحادیه می گویند

رهبران ایالات معلمان لس آنجلس روز دوشنبه گفت: آنها با حمایت از یک جنبش برای از بین بردن لس آنجلس مدرسه اداره پلیس یک نیروی در حدود 400 است که در خدمت L. A. Unified School District و حساب برای حدود 70 میلیون دلار از این منطقه را $7.9 میلیارد دلار بودجه است.

“ما باید برای از بین بردن سفید برتری. ما باید … پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس را در ارائه خدمات سلامت روان که دانش آموزان ما نیاز” گفت: Cecily Myart-کروز ورودی جمهور UTLA که نشان دهنده حدود 30000 معلمان و پرستاران و مشاوران و کارکنان دیگر در منطقه مدرسه.

اتحادیه هیئت مدیره رای دادند و در هفته گذشته 35-2 به “شروع یک روند” است که در نهایت منجر به بزرگتر اتحادیه رای گیری در مورد اینکه آیا یا نه به فشار هیئت مدیره مدرسه به “گرفتن پول از مدرسه اداره پلیس قرار داده و آن را به طور مستقیم به سلامت روان پشتیبانی از مشاوران علمی مشاوران” زمان UTLA جمهور الکس Caputo-مروارید گفت. “ما می توانیم 800 سلامت روانی حامیان با استفاده از آن پول است.”

جنبش پال خواستار قطع بودجه دولت مدرسه پلیس شده است نگرانی از آموزش و پرورش حقوق صاحبان سهام طرفداران برای سال. اما در سراسر کشور تظاهرات بیش از مرگ جورج فلوید و تماس پال خواستار قطع بودجه دولت اداره پلیس لس آنجلس و برخی دیگر در سراسر کشور, در سراسر کشور reinvigorated تماس های خود در گذشته روز.

تبلیغات

اتحادیه رهبری حمایت و اعلام عمومی در طول یک کار کنفرانس خبری با موضوع زندگی در لس آنجلس را با نفوذ صدا به آنچه که مسلم است به یک بحث شدید بیش از ایمنی مدرسه.

مدرسه پلیس لازم برای حفظ صلح در مدارس و آموزش دیده در deescalate موقعیت های بهتر از دیگر افسران که می تواند به نام به دانشگاه در غیاب خود گفت: گیل Gamez رئیس دانشکده پلیس اتحادیه.

“ما در حال آموزش دیده متفاوت است. ما باید منافع … ما تا به حال عدالت ترمیمی [آموزش] ما افسران پلیس آمده از جوامع آنها در خدمت” Gamez گفت. بسیاری او گفت: در حال L. A. یکپارچه فارغ التحصیلان و همکاری نزدیک با مشاوران مدرسه. “برای دیدن ما شرور و اهریمن و طرد من آن را دریافت نمی کند.”

سارا Djato یک دورسی دانش آموز دبیرستان است که گفت: او سال گذشته به تماشای L. A. مدرسه پلیس فلفل اسپری همکلاسی در طول یک مبارزه تأثیر آن مبارزه و همچنین بسیاری از اطراف به آنها گفت: مدرسه حضور پلیس مضر است.

“هنگامی که شما با داشتن این به طور مداوم اتفاق می افتد … به دانش آموزان سیاه پوست, از آن می شود در ذهن ما که طبیعی است و این راهی است که ما قرار است برای درمان شرایط و شما خنثی کردن آن با توسل به زور و خشونت خوب است و خشونت طبیعی است گفت:” سارا 16 یک سازمان در جوانان محلی فعالیت گروهی دانش آموزان سزاوار است.

تبلیغات

“من حتی نمی دانم که چگونه به توضیح مضر است چون من نه رشد کرده است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de