آزمایش برای coronavirus اگر شما بوده ام به یک اعتراض مقامات بهداشت اصرار

مقامات بهداشتی می خواهیم شما را به آزمایش coronavirus اگر شما بوده ام به یک اعتراض یا هر گردهمایی بزرگ که در آن مردم پوشیده نیست و ماسک.

مدیر بهداشت عمومی برای لس آنجلس باربارا فرر می گوید: اگر شما شده است بخشی از هر جمعیت زیادی که در آن مردم نبوده است با پوشیدن پوشش صورت و شما را در تماس نزدیک برای حداقل 15 دقیقه شما باید تست شده.

اما نمی توانید آزمایش خیلی زود پس از حضور در یک رویداد بزرگ, او گفت:. اگر شما آزمایش بیش از حد به زودی “شما به احتمال زیاد برای تست منفی” فرر گفت: “از آنجا که بار ویروسی خواهد بود بیش از حد پایین تشخیص داده می شود و در عین حال در یک آزمون است.”

او همچنین هشدار داد که آزمایش منفی بود و نه دلیلی برای رها کردن گارد خود را. حتی اگر شما تست کردم منفی “شما هنوز هم نیاز به باقی می ماند به دور از دیگران برای 14 روز پس از شما تا به حال خود را در معرض.”

تبلیغات

COVID-19 بیماری ناشی از coronavirus می توانید یک دوره کمون طولانی به طور کلی تا زمانی که 14 روز است.

و اگر شما در خانه زندگی می کنند با افراد مسن و یا کسی که با یک بیماری زمینه ای “این به ویژه مهم است که شما را حفظ شش پا از فاصله و شما پوشیدن چهره و پوشش — حتی در حالی که شما با آنها در خانه خود” فرر گفت.

او همچنین توصیه می شود کسانی که با قرار گرفتن در معرض به جمعیت زیادی که شامل unmasked کنندگان برای جلوگیری از آماده سازی غذا برای دیگران; جلوگیری از به اشتراک گذاری ظروف ملافه و حوله و افزایش تمیز کردن و ضد عفونی سطوح مشترک.

مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری در هفته گذشته نیز هشدار داد از این پتانسیل برای اجتماعات بزرگ به دانه شیوع است.

تبلیغات

“من فکر می کنم بالقوه وجود دارد متاسفانه برای این به یک بذر رویداد گفت:” دکتر رابرت Redfield, مدیر مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری در کنگره شنوایی پنج شنبه. راه برای به حداقل رساندن او افزود: به هر یک از گام های فردی و آزمایش و تشخیص دهند که چگونه آنها می توانند به محافظت از آنهایی که عشق. “سه پنج هفت روز رفتن آزمایش مطمئن شوید که شما آلوده نیست.”

بسیاری از کارشناسان بهداشت و درمان باید پشتیبانی مناسب از معترضان در اعتراض به کشتار جورج فلوید, سیاه و سفید مردی که پس از یک مینیاپولیس افسر پلیس قرار زانو در Floyd گردن برای بیش از هشت دقیقه است.

بیش از 1000 نفر — در میان آنها بیماری های عفونی و عمومی و کارشناسان بهداشت را امضا کرده اند یک نامه دفاع ضد نژادپرستی تظاهرات گفت: اثرات نژادپرستی باعث عمیق بهداشت عمومی و نابرابری.

تبلیغات

“سفید برتری یک کشنده مسئله بهداشت عمومی است که predates و منجر به COVID-19. مردم سیاه و سفید دو برابر به احتمال زیاد کشته شده توسط پلیس در مقایسه با افراد سفید اما اثرات نژاد پرستی به مراتب بیشتر فراگیر” در این نامه می گوید که منجر به دراماتیک تفاوت در امید به زندگی مادران و مرگ و میر نوزادان و مزمن شرایط پزشکی. “آنها نتیجه از دیرینه سیستم های ظلم و ستم و تعصب که در معرض مردم رنگ به تبعیض در مراکز بهداشتی و کاهش دسترسی به مراقبت های پزشکی و مواد غذایی سالم, شرایط نا امن کار, جرم, حبس, قرار گرفتن در معرض آلودگی و سر و صدا و اثرات سمی از استرس است.”

نامه اوباما معترضان را به تلاش برای کاهش خطرات خود را از ابتلا به کروناویروس با استفاده از پوشش صورت و به اقامت حداقل شش فوت دور از مردم دیگر و یا اگر که ممکن است نشان می دهد به طور مداوم در کنار یک گروه از مردم به جای گسترده اختلاط با دیگر گروه های بزرگ.

در این نامه همچنین خواستار پلیس برای متوقف کردن با استفاده از گاز اشک آور اسپری فلفل یا سایر مواد محرک تنفسی به زانو در آوردن معترضان که فقط باعث خواهد شد مردم به سرفه و فریاد و جیغ بالقوه ارسال قطرات عفونی به دیگران گفت: دکتر پیتر چانه-هنگ استاد پزشکی و بیماری های عفونی پزشک متخصص در دانشگاه سان فرانسیسکو که کمک ویرایش در این نامه.

Dr. Anthony Fauci, دولت فدرال را بالا بیماری های عفونی, متخصص, گفت واشنگتن, d. C., رادیو, ایستگاه fardia electronics-FM در روز جمعه که بزرگ تظاهرات “یک راه اندازی کامل برای گسترش بیشتر ویروس” از آنجا که تظاهرکنندگان از نظر فیزیکی نزدیک به یکدیگر و شعار و فریاد.

تبلیغات

او خواست تظاهرکنندگان به نگه داشتن ماسک خود را در تمام زمانها. گاهی Fauci گفت: او مشاهده شده در تلویزیون است که برخی از معترضان را خاموش ماسک خود را زمانی که آنها شروع به نشان می دهد.

علم نشان می دهد که اجتماعات بزرگ از هر نوع — تشییع جنازه, کلیسا, مجالس, کنفرانس ها, جشن ها مانند مردی Gras — باید آستین ، نقش مهمی در دامن زدن به گسترش این بیماری است. و اگر چه انتقال به راحتی اتفاق می افتد در داخل خانه آن را نیز می تواند اتفاق می افتد در خارج از منزل.

دانشمندان در حال مطالعه جشن گردهمایی در آلمان که برگزار شد در خارج یافت می شود که خطر انتقال بود 2½ بار بیشتر به عنوان یک نتیجه از مردم پیوستن با هم در گروه های بزرگ, دکتر اسکات Gottlieb سابق کمیسیون از سازمان غذا و دارو گفت: سلامت برنامه “چهره ملت” در روز یکشنبه.

“ما به احتمال زیاد برای دیدن موارد بالا برو” گوتلیب گفت. اما او اضافه کرد: این امر می تواند دشوار است برای تعیین اینکه آیا موارد افزایش یافته و با توجه به اعتراضات و یا به دلیل بازگشایی اقتصاد است.

تبلیغات

“تلاش برای اذیت کردن چه سهم است از تظاهرات در مقابل سهم فقط کلی بازگشایی رفتن به سخت خواهد بود” گوتلیب گفت. این به احتمال زیاد چند هفته بیشتر به ببینید که چه اثرات بازگشایی و تظاهرات ممکن است در بیماری نرخ انتقال, او گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>