L. A. شهرستان دادستان نمی خواهد اتهام بازداشت شدگان در نقض مقررات عدم پراکنده

لس آنجلس Dist. Atty. جکی Lacey تایید دوشنبه دفتر او را نه محاکمه بازداشت شدگان در ارتباط با نقض مقررات یا عدم پراکنده در طول تظاهرات مسالمتآمیز بیش از مرگ جورج فلوید در بازداشت پلیس.

L. A. شهرستان Atty. مایک Feuer نیز روز دوشنبه گفت او نمی خواهد به دنبال کیفری یا مجازات های مالی در برابر کسانی که دستگیر و تحت آن شرایط خواهد بود و به جای منحرف کردن آنها را به یک برنامه گفت و گو بحث است. بسیاری از بیش از 2000 دستگیری برای کسانی که به اتهام جرائم رخ داده در این شهر است.

در این اطلاعیه آمده است به عنوان رهبران شهر مواجه شده اند انتقاد بیش جرم بازداشت معترضان در هفته گذشته در حالی که برای بیان دیدگاه های سیاسی.

“من باور دارم از صمیم قلب در آزادی بیان و حمایت از حق معترضان برای نشان دادن مسالمت آمیز در برابر تاریخی و نژادی و بی عدالتی در سیستم قضایی و در سراسر کشور ما” Lacey در بیانیه ای گفت. “من می خواهم برای تشویق به تبادل ایده ها و کار برای ایجاد گفت و گو بین اجرای قانون و معترضان به طوری که ما ممکن است پیاده سازی پایدار سیستمیک تغییر دهید.”

تبلیغات

Lacey که دفتر رسیدگی خواهد نقض مقررات در بخش هایی از شهرستان بدون محلی خود را دادستانی گفته بود این بار روز یکشنبه در دفتر او است “نه رفتن به دنبال” موارد منع رفت و آمد. شهرهای تحت پوشش لاکی تصمیم شامل بلند, ساحل سانتا مونیکا پاسادنا تورنس, Burbank, Inglewood, Hawthorne, Hermosa ساحل و Redondo ساحل, دفتر او در بیانیه ای گفت.

Lacey به حریف در مسابقه آینده برای منطقه وکیل جورج Gascon نامیده می شود برای همه این موارد به اخراج شود.

Feuer گفت: او در حال توسعه یک nonpunitive رویکرد خارج از سیستم دادگاه برای رسیدگی به تمام تخلفات ناشی از تظاهرات اخیر که شامل نیست “خشونت و غارت و یا خرابکاری.”

Feuer گفت: آن را به پنج تا شش هفته برای دفتر خود را برای دریافت بازداشت از اداره پلیس لس آنجلس.

تبلیغات

او اذعان کرد طرح خود را فاقد جزئیات. “من در تلاش برای کشف کردن موثر ترین راه به گفت و گو کنیم. ما در وسط آن, اما من می خواستم به اعلام اصول اساسی ما اعمال خواهد شد. من نمی باید ویژگی های شما به دنبال در حال حاضر,” او گفت:.

Feuer گفت: او می داند اضطراب مرتبط با دستگیری و می خواهد به اطمینان معترضان این است که در مورد تغییر مثبت از آنچه اتفاق افتاده است.

“همانطور که ما حرکت رو به جلو ما ترمیمی رویکرد به این موارد را به ارمغان خواهد آورد معترضان به اجرای قانون و صدای دیگر از جامعه ما هم به تقویت متقابل درک و احترام است که ضروری است برای ساخت یک نسخه بهتر از شهر ما,” او گفت:.

Feuer گفت او صحبت کرده است به کارول سوبل یکی از وکلای مدافع برای دستگیرشدگان. “ما هر دو در تلاش برای پیدا کردن سازنده ترین راه برای حرکت رو به جلو با رزولوشن که مفید برای همه است.”

تبلیغات

سوبل یک دیرین حقوق مدنی وکیل است که برای کمک به شکایت از اداره پلیس بیش از تاکتیک های آن در روزهای اخیر گفت: او را تشویق Feuer نیست به دنبال اتهامات جنایی یا جریمه, اما هنوز هم می خواهد کسب اطلاعات بیشتر در مورد آنچه انجام خواهد شد.

او گفت: Feuer باید ارائه اطلاعات بیشتر به کسانی که دستگیر شده بودند به زودی چرا که “بسیاری از مردم نگران هستند بسیاری از مردم بودند فرا گرفت.”

“من امیدوارم که از آن خواهد شد یک بحث با جامعه در مورد چگونه برای رسیدگی به این دلیل آن نیست فقط در مورد آنچه اتفاق افتاده در طول دو هفته گذشته آن چیزی است که ما می رویم به انجام به عنوان یک جامعه در حال حرکت به جلو,” او گفت:. “از آنجا که وجود خواهد داشت یک دفعه بعد.”

این تصمیم توسط شهر اجرای قانون مقامات به دنبال کیفری یا مجازات های مالی در برابر معترضان به شرح زیر شکایات بسیاری از کسانی که دستگیر شده است که آنها صرف ساعت در پلاستیک دستبند کهنه در اتوبوس بدون توجیه ترک آنها را با آسیب و بالقوه در معرض آنها را به کوروناویروس. بسیاری از کسانی که گرفته شد به بازداشت هفته گذشته به ظن یا نقض مقررات قوانین و یا عدم پراکنده بعد از پلیس لس آنجلس اعلام کرده بود اعتراض خود را غیر قانونی.

تبلیغات

واصل طرح دعوی در دادگاه توسط اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا از جنوب کالیفرنیا و زندگی ماده L. A. ادعا می کند که حکومت غیر قانونی سرکوب قانون اساسی محافظت اعتراضات و نقض آزادی مردم را از جنبش. سازمان ها را نیز تقبیح فیلم نشان می دهد که افسران پلیس در پاسخ با خشونت علیه معترضان از جمله نوسانی باتوم و شلیک فوم و اسفنج پرتابه.

کسانی که طرفداران گفت: شهر جدید موضع گیری نمی کند حل همه نگرانی های مشخص شده در طرح دعوی در دادگاه. آنها اضافه شده است که مقامات نباید وفل در پیامدهای بلکه رد اتهامات بلافاصله.

یک ACLU وکیل گفت: Feuer تصمیم به دنبال یک جایگزین برای پیگرد قانونی برای منع رفت و آمد متخلفان نمی کند حل همه نگرانی های مشخص شده در طرح دعوی در دادگاه گفت: همه اتهامات علیه آنها را به سادگی باید کاهش یافته است.

“با توجه به آنچه که ما را دیده اند در این هفته با توجه به چگونه پلیس لس آنجلس اجرا حکومت نظامی — بسیاری از فیلم ها و گزارش های خبری از نیروی بیش از حد و تاکتیک کمین — هر حرکت توسط دادستان شهرستان به زور مردم را به دفاع از خود در برابر اتهامات حکومت نظامی خواهد بود معادل به اعلام پلیس سرکوب” گفت: Adrienna وانگ, ارشد, کارکنان, وکیل در ACLU.

تبلیغات

Black Lives Matter, لس آنجلس, لس آنجلس جامعه اقدام شبکه ملی وکلا صنفی لس آنجلس و لس آنجلس مدافع عمومی اتحادیه گفت: هیچ چیز کوتاه از تشکیل پرونده اتهامات آنها را برآورده سازد.

“در حالی که ما خوش آمدید این نخستین گام ما خواهان آن است که شهر لس آنجلس وکیل کاهش به فایل هر گونه اتهام در برابر هر کسی در اعتراض به خشونت های پلیس و ایستاده در همبستگی با جامعه سیاه و سفید — بدون شرایط” با توجه به بیانیه مشترک توسط گروه.

Los Angeles County Sheriff الکس Villaneuva گفت: بخش ساخته شده 475 دستگیری افراد مرتبط با اعتراضات با تخطی از قانون جرائم دور outnumbering جنایات و تمام بازداشت شد با اشاره به Lacey را برای تصمیم گیری افراد سرنوشت قانونی است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de