پلیس لس آنجلس به توقف استفاده از کاروتید محدودیت; L. A. شهرستان کلانتر متعهد به محدود کردن استفاده از

اداره پلیس لس آنجلس روز دوشنبه دستور ماموران به استفاده از کاروتید بسته chokeholds است که محدود کردن و یا جلوگیری از جریان خون به مغز در انتظار بررسی توسط پلیس شهر کمیسیون.

این خویشتن داری را ارائه می مردم ناخودآگاه و یا به عنوان در مورد جورج فلوید بود که دوخته شده به زمین توسط گردن خود را برای نزدیک به نه دقیقه آن را اثبات می تواند کشنده باشد.

فلوید بود که سیاه و التماس کرد که او نمی تواند نفس به عنوان درک چوین سفید, مینیاپولیس, پلیس, فشرده زانو خود را به مرد گردن. چوین شده است به اتهام قتل درجه دوم و قتل نفس; سه افسران متهم شده اند با کمک و معاونت در جرم آن جنایات است.

رئیس پلیس لس آنجلس میشل مور و آیلین دکر رئیس پلیس کمیسیون توافق برای یک مهلت قانونی برای هر دو استفاده و آموزش کاروتید محدودیت تا زمانی که این کمیسیون به پایان رسید یک “بررسی دقیق” از گروه سیاست در مورد نگه می دارد پلیس لس آنجلس گفت: در بیانیه ای که دوشنبه شب.

تبلیغات

همان روز به لس آنجلس کلانتر گفت: آن را تا به حال استفاده محدود از کاروتید به محدودیت زمانی که یک مظنون به اقدامات تهدید زندگی کسی یا آسیب جدی بدن. نمایندگان قبلا مجاز به استفاده از محدودیت زمانی که کسی اعمال شد “assaultive و یا در معرض خطر.”

سرهنگ جان Satterfield به نام تغییر “کار درست را انجام دهد.”

“جامعه را روشن ساخته است که این نه یک نیروی گزینه ای است که آنها می خواهند که آن را در حال حاضر در” Satterfield گفت. “ما از شنیدن جامعه ما در حال رفتن به واکنش نشان می دهند.”

کلانتر پرسنل را با استفاده از حرکت 193 بار از سال 2010 ،

تبلیغات

“هنگامی که ما با استفاده از آن ما با استفاده از آن بسیار موثر — هیچ کس را تا کنون کشته شده اند به عنوان یک نتیجه” Satterfield گفت. “ما نمی اعمال می شود آن را با یک زانو یا پا. که هرگز رخ داده در هر یک از ما آموزش است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>