لیبی شرکت نفت می گوید بزرگترین میدان نفتی تعطیل دوباره

قاهره (AP) — یک واحد وابسته به ارتش لیبی در شرق مبتنی بر نیروهایی که تلاش کرده اند به تصرف طرابلس اما در حال حاضر در عقب نشینی دستور داد این کشور بزرگترین میدان نفتی به توقف کار تنها چند ساعت پس از آن دوباره آغاز عملیات شرکت ملی نفت روز سه شنبه گفت.

توسعه پس از شبه نظامیان متحد با سازمان ملل و دولت در لیبی سرمایه حمایت ترکیه دست بالا را در مبارزه با هفته گذشته است. شبه نظامیان بازپس گرفت پایتخت فرودگاه, همه اصلی ورود و خروج به شهر و رشته ای از کلید شهرهای نزدیک طرابلس مجبور رقیب لیبی نیروهای فرمان توسط خلیفه Hifter به بیرون بکشید.

Hifter برپا کرده در یک کمپین تلاش برای تصرف پایتخت لیبی با هزاران کشته در جنگ نظامیان و دهها هزار نفر آواره.

ملی نفت شرکت گفت: Brig. محمد خلیفه فرمانده روغن امکانات نیروی گارد در جنوب کشور است که پاسخ به Hifter درخواست شده است که عملیات در Sharara میدان نفتی حدود 900 کیلومتر (560 مایل) در جنوب طرابلس به متوقف شد.

آن گفت که آموزش کارکنان به رد “هر گونه سفارشات نظامی” در مورد عملیاتی و تعمیر و نگهداری در این زمینه است. دو مهندس در این زمینه گفت: آنها در حال حاضر متوقف عملیات و میدان شد و دوباره بسته شد. آنها صحبت کرد و خواست نامش فاش نشود به این دلیل که آنها مجاز به کوتاهی رسانه ها.

لیبی شرکت نفت گفت: این بار دیگر استناد نیروی majeure یک بند قرارداد که آزاد از مسئولیت هر زمان که یک رویداد فوق العاده و یا شرایط فراتر از حزب کنترل می گیرد.

روز دوشنبه در طرابلس-نیروهای متفقین پیشرفته به سمت استراتژیک شهر ساحلی سرت است که در Hifter دست از سال گذشته برای باز کردن دروازه به تاسیسات نفتی در لیبی در جنوب.

روز یکشنبه شرکت نفت گفته بود تولید از سر گرفته شد در Sharara زمینه, پس از مذاکرات با قبایل برای پایان دادن به بسته شدن آن در محل پس از ماه ژانویه است. تولید نیز از سر گرفته شد روز دوشنبه در al-احساس نفت در این زمینه گفت.

Sharara بود به راه اندازی مجدد در ظرفیت 30000 بشکه در روز رسید و انتظار می رود بازگشت به ظرفیت کامل در اطراف 290,000 بشکه در روز در سه ماه.

نفت و تاسیسات لیبی در اقتصاد شده است یک عامل کلیدی در جنگ های داخلی به عنوان رقیب مقامات تنه برای کنترل میدان های نفت و امور خارجه درآمد. لیبی دارای نهمین شناخته شده ذخایر نفت در جهان و بزرگترین ذخایر نفت در آفریقا است.

Hifter است نیروهای خود را به نقاشی های اخیر شکست به عنوان تاکتیکی اقدامات را به سازمان ملل-حمایت از روند صلح یک فرصت است. اما طرابلس-متفقین شبه نظامیان روز دوشنبه گفت: آنها مصمم به سرت یک بار یک دژ گروه دولت اسلامی در لیبی.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de