لس آنجلس کتابخانه ارائه منظقه وانت در انتخاب مکان

پس از بسته شدن برای نزدیک به سه ماه در میان coronavirus همه گیر دو دوجین از لس آنجلس کتابخانه مکان بازگشایی برای پیاده رو سرویس دوشنبه.

کتابخانه کاربران می توانید رزرو کتاب و سی دی و دی وی دی آنلاین و یا از طریق تلفن در 24 مکان. هنگامی که مواد موجود در این کتابخانه را به اطلاع مشتریان آنها آماده برای انتخاب کنید تا. کسانی که قرار داده شده نگه می دارد در مواد قبل از مارس 15 بسته شدن اطلاع داده خواهد شد هنگامی که اقلام خود را در دسترس هستند.

وانت ها از 10 صبح تا 5 بعد از ظهر روزهای هفته تا کی. اگر چه این ساختمان باقی می ماند بسته به کارکنان خواهد بود در تماس از 9 صبح تا 6 بعد از ظهر گفته است.

کتابخانه کاربران باید تماس بگیرید به برنامه یک وانت. پارکینگ خواهد بود تعیین شده برای “پیاده رو سرویس نگه می دارد.” پس از ورود مشتریان می توانند با تماس با شماره های ذکر شده در پارکینگ ثبت نام.

تبلیغات

“شما خواسته می شود به صبر در یک منطقه تعیین شده پوشیدن چهره و پوشش در حالی که خود را نگه می دارد را به یک جدول برای شما به انتخاب کنید تا” کتابخانه سایت متحده است.

اگر چه تنها 24 مکان ارائه خواهد شد وانت پیاده رو در حال حاضر کتابخانه مواد ممکن است در بازگشت در هر یک از بخش کتاب قطره.

خرما به علت موجود checkouts تمدید شده است از طریق ژوئیه 15. به تازگی چک کردن موارد باید بازگشت و در عرض سه هفته به صورت کتاب و سی دی و یک هفته برای دی وی دی.

بازگشت مواد برگزار خواهد شد از گردش خون برای یک دوره از زمان قبل از اینکه درخواست صدور مجدد در همراهی با توصیه های ایمنی و بهداشت مقامات, کتابخانه, مقامات گفت.

تبلیغات

برای کسانی که ترجیح می دهند به استفاده از پیاده رو سرویس دیجیتال ارائه در دسترس باقی می ماند.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>