نزدیک به 1000 آلوده در Chuckawalla دره زندان ایالتی در بدترین شیوع کروناویروس به آمار سیستم زندان

در سه هفته Chuckawalla دره زندان ایالتی رفته از صفر تایید موارد COVID-19 به 993 بدترین شیوع کروناویروس به آمار زندان کالیفرنیا سیستم به تاریخ.

حدود 44 درصد از 2,256 مردان زندانی در Chuckawalla که نشسته بر لبه شرقی Riverside County, آزمایش مثبت برای COVID-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus با توجه به آمار و ارقام منتشر شده توسط دولت ،

در حالی که هیچ زندانی اند و در Chuckawalla ویروس گسترش سریع: قبل از مارس 15, هیچ زندانی تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19 با توجه به دانا Simas سخنگوی زندان کالیفرنیا سیستم. نزدیک به 1000 آلوده شده اند از. در هر صورت فعال باقی می ماند.

با مقایسه این موسسه کالیفرنیا برای مردان در چین که در آن 12 زندانی بوده اند ثبت کرده است 759 تعداد موارد COVID-19, 521 از آنها هنوز هم فعال است.

تبلیغات

Chuckawalla خانه در حدود 2 ٪ از زندان ایالتی سیستم نهادی جمعیت اما حساب برای 40 درصد از فعال آن موارد COVID-19 با توجه به زندان ایالتی آمار.

“ما این را در خودمان” مایکل دورن یک زندانی که آزمایش مثبت برای COVID-19 گفت: در یک مصاحبه تلفنی. “این به ما آمد.”

پس از یادگیری برخی از زندانیان تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19, Simas گفت: مقامات زندان بلافاصله قرار داده شده در این ساختمان ها زندگی می کردند در تحت قرنطینه و شروع به تست بقیه زندان جمعیت.

مقامات شروع به حرکت زندانیان خارج از ساختمان تحت قرنطینه و به مناطق زندان دست نخورده توسط این ویروس به طور بالقوه در گردش آن با توجه به رابرت مک براید که خدمت به 16 سال حبس برای سرقت. ماه گذشته مک براید گفت: شش نفر از نقل مکان از ساختمان قرنطینه به خود را دارد. در حالی که مردان تا به حال آزمایش منفی برای COVID-19 در آن زمان هنگامی که آنها آزمایش دوباره در هفته گذشته مک براید گفت: پنج نفر از شش آموخته آنها آلوده شدند.

تبلیغات

“ما اسیر. ما در حال تعریف اسیر” مک براید گفت. “ما باید برای انجام به ما گفت. آنها به ما بگویید که برای انجام کاری — ما نمی توانیم بگوییم هیچ.”

زندانیان قصد دارند به یک فایل رسمی شکایت علیه زندان, مدیریت, مک براید گفت: بیش از تصمیم خود برای حرکت مردم از بخش قرنطینه و به کسانی که COVID-رایگان.

هیچ زندانیان جدید پذیرفته شده اند Chuckawalla پس از وقوع آغاز شد Simas گفت. زندان تعیین مسکن مستقل برای زندانیان که مورد آزمایش منفی برای COVID-19 و مقامات در حال آزاد کردن فضای خالی به جای اجتماعی فاصله اقدامات او اضافه شده است.

اما Duran که صرف 35 سال گذشته در زندان در قتل درجه دوم اعتقاد سوال چگونه از زندان می تواند جدا کردن سالم زندانیان هنگامی که حدود نیمی از جمعیت زندان آلوده شده است. ساخته شده برای برگزاری 1,738 مردان Chuckawalla در حال حاضر خانه های 2,256 با توجه به زندان ایالتی آمار.

تبلیغات

“که در آن آنها می خواهند برای قرار دادن همه؟” Duran پرسید. “وجود دارد COVID مثبت مردم در همه جا.” اجتماعی-فاصله اقدامات ممکن است کار در خارج از زندان اما در اینجا او گفت: “وجود دارد هیچ جایی برای رفتن. که در آن شما در حال رفتن به رفتن ؟ ما گیر با یکدیگر است. ما در حال تنفس در هوا است.”

داخل Chuckawalla, Duran, 57 گفت: آنها تماس COVID-19 تشخیص یک “حکم گناه.” او گفت که او آزمایش مثبت سه هفته پیش است اما هیچ نشانه ای فراتر از یک لجبازی سرفه.

مک براید, 58, نگرانی در مورد ابتلا به ویروس داده او نه ماه از اتمام 16 سال حبس. او می خواهد برای دیدار با مقامات زندان به بحث در مورد طرح خود را برای جلوگیری از ویروس ها و نگه داشتن زندانیان بی خطر است.

“وجود دارد یک زمینه ای خشم” مک براید گفت. “وجود دارد یک معامله بزرگ از نا امیدی. هیچ رهبری است که ما می توانید به نشستن و صحبت کردن در مورد این.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>