Newsom می گوید 150 میلیون N95 ماسک وارد خواهد شد پس از BYD را بدست آورده فدرال تصویب

کالیفرنیا آغاز خواهد شد دریافت محموله از مقدار مورد نیاز N95 ماسک از خودروساز چینی BYD در روزهای آینده پس از تنظیم کننده فدرال تایید شرکت ماسک رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom روز دوشنبه اعلام کرد.

ماسک بخشی از $1 میلیارد معامله Newsom زده با BYD در مارس که تا به حال به تاخیر افتاده است پس از این خودروساز به سختی و مدارک اثربخشی ماسک خود را. پس از BYD از دست رفته یک دوم آخرین مهلت برای به دست آوردن موسسه ملی ایمنی و بهداشت شغلی گواهینامه مقامات دولتی اعطا شرکت گسترش روز جمعه.

با تایید صدور گواهینامه اعلام کرد دوشنبه Newsom گفت: مقابله با BYD اطمینان خواهد داد کالیفرنیا قابل اعتماد خط لوله از ماسک برای محافظت از کارگران ضروری در طول بیماری همه گیر.

“ارائه کالیفرنیا خط مقدم مراقبت های بهداشتی کارگران و پاسخ های حفاظتی تجهیزات آنها نیاز است که بخش مهمی از پاسخ ما به COVID-19,” Newsom در بیانیه ای گفت شنبه. “این عرضه جدید از N95 ماسک و همچنین فولاد ماسک این قرارداد در حال حاضر ارائه شده در حال بازی در حال تغییر و نقش حیاتی در کشور ما امنیت عمومی و بازگشایی استراتژی است.”

تبلیغات

کالیفرنیا بود در اصل برنامه ریزی شده به سفارش 300 میلیون از شدت محافظ ماسک برای $990 میلیون دلار با مقامات دولتی پرداخت این شرکت $495 میلیون صف مقابل. پس از BYD است که ایالات متحده تابعه مستقر در لس آنجلس موفق به دیدار با قراردادی مهلت در 30 آوریل برای N95 ماسک به گواهی این شرکت مجبور شد به بازپرداخت نیمی از کالیفرنیا پرداخت. BYD از دست رفته یک تجدید نظر مهلت مارس 31 به صورت ماسک به تایید شده توسط تنظیم کننده فدرال قبل از مهلت دادند دوباره این زمان به 12 ژوئن.

دولت قرارداد با BYD می گوید 150 میلیون ماسک تحویل داده خواهد شد به کالیفرنیا این ماه و ماه آینده. کالیفرنیا پرداخت $3.30 برای هر N95 ماسک. که قیمت بالاتر از N95 ماسک را در هزینه nonpandemic بار است در سراسر جهان از کمبود ماسک که فیلتر 95% از ذرات و ارائه حفاظت حیاتی برای پرستاران و دیگر کارگران ضروری.

کالیفرنیا مقابله با BYD شده است ملاقات با شک و تردید پس از Newsom اعلام وجود آن در MSNBC را “Rachel Maddow نمایش” در مه. قرارداد نگه داشته شد و سپس تحت مهر و موم برای یک ماه. دفتر والی در ابتدا حاضر به افشای این سند عمومی و یا خیلی از جزئیات آن به نمایندگان مجلس و روزنامه نگاران با استناد به نگرانی های که از این ماسک ممکن است کشف و ضبط اگر اطلاعات منتشر شد.

در علاوه بر این به N95 ماسک های دولت موافقت به پرداخت BYD $54.9 میلیون برای خرید و 100 میلیون فولاد ماسک. کسانی که ماسک شده اند تحویل داده شده به دولت است.

تبلیغات

بیش از دو ماه آینده BYD قرارداد با کالیفرنیا نیز به دولت این گزینه از خرید اضافی 250 میلیون N95 ماسک برای $825 میلیون و 112.5 میلیون فولاد ماسک برای $61.8 میلیون.

Newsom دفتر گفت: قرارداد با BYD اطمینان خواهد داد کالیفرنیا عرضه کافی از ماسک در حال حاضر و در آینده است. کالیفرنیا قرارداد با BYD مورد نیاز که N95 ماسک ملاقات فدرال استانداردهای سلامت و ایمنی با به دست آوردن یک NIOSH صدور گواهینامه. این معلوم نیست چه منجر به تاخیر BYD به آن ماسک خبره تا روز دوشنبه اعلام خواهد شد.

در بیانیه ای در ماه گذشته به بار NIOSH گفت: آن مطلع BYD در مارس 4 که در سایت بازدیدکننده داشته است به شرکت تولیدی و امکانات تولید در چین تا به حال منجر به یک امتیاز “قابل قبول نیست.” این آژانس همچنین گفت: “بررسی اسناد و مدارک ارائه شده به NIOSH برای طراحی و تولید و کیفیت بازرسی از دستگاه بود در مورد.”

عضویت در خبرنامه

به سمت توسعه پایدار در کالیفرنیا

دریافت نقطه جوش خبرنامه ما بررسی تغییرات آب و انرژی و محیط زیست و تبدیل شدن به بخشی از گفتگو و راه حل.

شما گاهی اوقات ممکن است دریافت محتوای تبلیغاتی از لس آنجلس تایمز.

تبلیغات

NIOSH کاهش یافته است به شرح دلایل خاص خود را انکار کرد و گفت این اطلاعات محرمانه است و تحت قوانین فدرال اما افزود در بیانیه ای اعلام کرد که این تصمیم “بر اساس تعدادی از عوامل.”

BYD فرستاده شده در مجموع چهار برنامه برای N95 ماسک با توجه به نامه ای از مقررات آژانس است. سه تا از برنامه ها محروم بودند و یک چهارم بود, خارج, NIOSH رسمی گفت: بار.

BYD که مخفف ساخت رویاهای خود اعلام کرد در ماه مارس که در آن شنژن خودرو تسهیلات تولید ماسک و ضد عفونی کننده دست. این شرکت شناخته شده است برای ساخت خودروهای برقی از جمله باطری و اتوبوس و عمل یک خودرو تسهیلات ساخت در لنکستر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>