اورنج کانتی بهداشت عمومی افسر استعفا در میان coronavirus جنجال

اورنج کانتی ارشد بهداشت افسر استعفا دوشنبه پس از چندین شدید هفته دفاع او countywide ماسک نظم در پاسخ به کروناویروس بیماری همه گیر.

ماسک ترتیب است که مورد نیاز است که مردم می پوشند پارچه پوشش صورت در حالی که در سرعت هم زده بحث در این شهرستان پس از دکتر Nichole سریع موظف آن در اواخر ماه مه. منظور مواجه شده است و موشکافی از ساکنان و مقامات منتخب که مورد سوال نیاز به استفاده گسترده از پوشش صورت به عنوان کسب و کار در این منطقه بازگشایی شده است. که خشم در زمان بود به طور مستقیم با هدف سریع.

نارنجی شهرستان کلانتر بخش ارائه امنیت برای سریع بعد از او دریافت آنچه مقامات تلقی می شود یک تهدید به مرگ در طول یک شهرستان با هیئت ناظران جلسه ماه گذشته.

در این جلسه که شناسایی خودش به عنوان یک وکیل تحقیر سریع تجربه در زمینه های پزشکی و خواندن او آدرس خانه با صدای بلند گفت: او برنامه ریزی شده را به یک گروه سریع در صفحه اصلی و “انجام ورزشهای سبک بدون وسیله در ماسک در مقابل آستان” در تلاش برای ثابت کند که پوشش صورت ناامن هستند.

تبلیغات

زن تکرار آنچه منتقدان گفته اند که در مورد پوشش صورت نما خطری برای مردم سطح اکسیژن. مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری قبلا گفت که کودکان کمتر از 2 و هر کسی با یک تنفس مسئله نباید از پوشیدن چهره و پوشش.

“هنگامی که مردم شروع به انداختن مثل مگس, و آنها را, من می خواهم به درخواست هر پاسخ اول در 30 شعاع مایل به رول چراغ ها و آژیر به درب جلو و شما تا به حال بهترین دعا آنها می تواند به احیای هر کس رفت چرا که اگر آنها نمی تواند … من خواهد بود درخواست O. C. D. A. را به اتهام آن به عنوان قتل” او گفت:.

بعد از آن که در هفته اورنج کانتی هیئت ناظران صندلی میشل جراحی را محکوم کرد تهدید گفت: “باید آن را هرگز دوباره اتفاق می افتد.”

تبلیغات

“هیچ کس سزاوار به تهدید یا مرعوب راه او بود” فولاد گفت: در آن زمان.

در یکی دیگر از هیئت ناظران جلسه برخی از اعضای عمومی به ارمغان آورد یک پوستر با سریع عکس در آن را با هیتلر سبیل روی چهره او و صلیب های شکسته.

سریع نمی تواند بلافاصله نظر رسیده صبح روز سه شنبه. هیئت شهرستان از سرپرستان منصوب دکتر کلیتون Chau, مدیر اورنج کانتی آژانس مراقبت های بهداشتی به عنوان شهرستان جدید افسر بهداشت در روز سه شنبه.

سریع سومین عالی رتبه بهداشت و درمان اجرایی به ترک شهرستان در میان همه گیر. دیوید Souleles بازنشسته در ماه آوریل از پست خود به عنوان معاون مدیر آژانس بهداشت عمومی خدمات. هفته قبل از آن ریچارد سانچز چپ نقش خود به عنوان مدیر بخش بهداشت و درمان آژانس برای موقعیت با CalOptima.

تبلیغات

در طول یک جلسه هیئت مدیره هفته گذشته سرپرست همین واگنر است که یک مدافع شدید برای بازگشایی کسب و کار و خدمات عمومی در این شهرستان مورد نیاز برای پوشش صورت به او گفت: دیگر قطعات از دولت بود حمایت و دور از کسانی که سفارشات.

چندین شهرستانهای اطراف از جمله لس آنجلس و سن دیگو نیاز ساکنان به پوشیدن ماسک در تنظیمات عمومی.

سریع پاسخ داد که پوشش صورت می تواند کمک به جلوگیری از انتقال COVID-19. او همچنین اشاره کرد که در این شهرستان شاهد افزایش در موارد جامعه انتقال ویروس و بستری اعداد شده اند روند رو به بالا.

“شواهدی وجود دارد که برای حمایت از, و من احساس می کنم به شدت ما نیاز به یک چهره پوشش قیمومیت در محل به عنوان ما همچنان به ارسال بیشتر مردم به تعاملات اجتماعی” او گفت:.

تبلیغات

روز دوشنبه در این شهرستان گزارش شده اضافی 113 coronavirus موارد آوردن تعداد کل عفونت به 7,527. مقامات شهرستان گزارش شده که 177 نفر کشته شده اند از ویروس countywide.

اورنج کانتی دیدم و بزرگترین آن دو روز افزایش در تعداد موارد گزارش شده در روز جمعه و شنبه با توجه به اطلاعات ارائه شده توسط این شهرستان است.

نزدیک به 300 مورد جدید گزارش شده است جمعه, مارک بالاترین مجموع روزانه از زمان شروع این بیماری همه گیر در حالی که 271 مورد جدید گزارش شد شنبه. این می آید در میان افزایش در تست countywide.

تبلیغات

همانطور که از شنبه, 291 نفر در بیمارستان بستری شدند با این ویروس و 135 نفر از این افراد در بخش های مراقبت ويژه.

شهرستان, اخبار, خدمات کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de