پرتغال امور مالی رئیس و eurogroup صندلی واریز دولت

لیسبون پرتغال (AP) — وزیر دارایی ماریو Centeno پله از دولت پرتغال هر چند نخست وزیر این کشور را اصرار شنبه که سیاست های مالی داری و بودجه و انضباط در محل باقی می ماند.

Centeno با اعتبار آوردن پرتغال کسری بودجه نزدیک به صفر و پس از آن تا این حد رواج طول بحران مالی در اروپا. که موفقیت کمک کرده است تا اطمینان بازارهای بین المللی و دیگر کشورهای اروپایی که پرتغال است و دیگر تهدیدی برای این قاره ثبات مالی.

آن را نیز به دست آورده Centeno انتخابات به عنوان رئیس eurogroup جلسات وزرای مالی منطقۀ یورو. مدت خود را وجود دارد با توجه به پایان این ماه است.

Centeno خواسته به ترک و جایگزین خواهد شد توسط دولت برای بودجه جاو Leao نخست وزیر آنتونیو کوستا گفت: در یک کنفرانس خبری در لیسبون.

کاستاریکا گفت: Leao نظارت “تداوم (دولت) سیاست.”

Joao Leao شده است بخشی از Centeno تیم در وزارت مالیه پس از Centeno در زمان کار در سال 2015. او را به دفتر در ژوئن 15.

Centeno کاهش یافته است می گویند در کنفرانس خبری چه چیزی باعث استعفای خود را و چه برنامه های خود هستند.

Centeno فارغ التحصیل دانشکده کسب و کار هاروارد است که به طور گسترده ای انتظار می رود را به بانک مرکزی پرتغال.

پرتغال کسری بودجه در ایستاده بود با 0.2 ٪ از تولید ناخالص داخلی در سال گذشته به کمترین میزان در بیش از چهار دهه است. کسری بودجه کاهش یافت و از بیش از 11 درصد در سال 2010 به سال قبل از آن نیاز به دریافت کمک مالی بین المللی از 78 میلیارد یورو رسید. نظم و انضباط مالی کمک کرد تا پرتغال مرکز-چپ سوسیالیستی دولت سکوت منتقدان که می ترسید این کشور را به سهل انگاری شیوه مالی.

اما نشانه هایی از تنش بین کاستاریکا و Centeno پدید آمده در ماه های اخیر به خصوص بیش از دیگر تزریق پول نقد به بانک های شکست خورده و بیش از یک پست-همه گیر اقتصادی طرح است که Centeno گزارش نبود مشورت در مورد.

Centeno خروج اعلام شد پس از کابینه تصویب یک rejigged نسخه 2020 بودجه دولت را به حساب یک رکود اقتصادی باعث شده جدید کروناویروس بیماری همه گیر.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>