گلف باز حرفه ای Xander Schauffele نشان دهنده پیش از PGA Tour بازگشت


Xander Schauffele كم در چهارم سوراخ در دور اول پیدایش دعوتی مسابقات گلف در فرانسه کشور, باشگاه, پنج شنبه, فوریه. 13, 2020, در اقیانوس آرام Palisades منطقه لس آنجلس. (AP Photo/رایان Kang)

وجود خواهد داشت هیچ طرفداران در گالری اما حرفه ای گلف بازده این هفته با مقدار زیادی از بازیکنان شایسته توجه است.

PGA Tour رزومه با چارلز شواب چالش شامل 16 از 20 بالا گلف بازان در جهان در استعمار کشور باشگاه در فورت ورث ، شماره 1 رتبه Rory McIlroy خواهد شد بخشی از یک رشته که شامل 101 PGA Tour برندگان و عمده 24 قهرمانان.

Xander Schauffele چهار PGA Tour برنده در رزومه کاری خود را. 12th-رتبه بندی بازیکن در جهان خواهد بود بخشی از مسابقات برای اولین بار پس از coronavirus همه گیر مجبور خاموش شدن است. دور اول مسابقات قهرمانی بازیکنان به تازگی تکمیل شده است که بازی را به توقف آمد در مارس 12.

“من فکر می کنم آن را مخلوطی از اعصاب و هیجان” Schauffele گفت. “ما واقعا نمی دانم چه به انتظار اما من فکر می کنم همه فقط آماده به عقب بر گردیم در این دوره و انجام کار ما است. من مطمئن هستم دوم مسابقات در برنامه های ما در حال رفتن به یک کمی صاف تر از اول به عنوان ما سعی می کنید به کشف کردن آنچه که ما می تواند و نمی تواند انجام دهد و البته.”

بازیکنان خواهد شد تست شده برای COVID-19 در مسابقات سایت و نتایج با توجه به تحصیلات تکمیلی در دسترس خواهد بود در عرض چند ساعت. یک گلف باز که تست مثبت برای COVID-19 خواهد بود به خانه فرستاد.

پرواز چارتر در حال رفتن به در دسترس ساخته شده برای بازیکنان و ویلچرهای به سفر بین حوادث.

اساسا PGA Tour در تلاش است برای ایجاد یک مسابقات حباب از جمله هتل های تعیین شده برای بازیکنان است.

“گلف یکی از ورزش چند که من احساس می کنم ما می توانیم با تمام COVID وضعیت” Schauffele گفت. “به طور طبیعی ما بسیار به یکدیگر نزدیک ما واقعا یک تیم و شما واقعا نمی اویختن در میان هر یک از دیگر. برای بیشتر قسمت ها, من فکر می کنم این یک گام در مسیر درست است.”

بخشی از این گام به صورت حرفه ای گلف مسابقات بدون تماشاگر. این هفته رویداد در فورت وورث است که برای اولین بار از پنج مسابقات برنامه ریزی برای رفتن بدون طرفداران قبل از PGA Tour بررسی آن سیاست حضور و غیاب.

ماهیت خود گلف ورزشی است که در آن جمعیت است که قرار بود آرام به هر حال اما خالی گالری هنوز هم ممکن است تاثیر بسته گلف باز.

“من فکر نمی کنم من جلو بزرگترین جمعیت و یا دریافت بیش از حد اخراج کردن جمعیت” Schauffele گفت. “وجود دارد چند بچه وجود دارد که جمعیت واقعا آنها را و آنها را هل می دهد از طریق. بنابراین من فکر نمی کنم آن را بیش از حد از یک اثر. از آن خواهد شد به نوعی مانند بازی گلف با افراد خود را, اما آن را فقط اتفاق می افتد به پول زیادی بیشتر.”

این هفته اولین بار است که در 90 روز است که PGA Tour بازیکنان در حال جمع آوری در یک زمین گلف به آماده شدن برای مسابقات است.

زمانی که Schauffele اول بازگشت به زادگاه خود را از سن دیگو در ماه مارس تنها بازی بود مجاز در زمین های گلف و عمل در محدوده و یا قرار دادن سبزی.

Schauffele معتقد است که مجبور به استراحت و بازی به جای شدت با تمرکز بر یک منطقه خاص از بازی خود را ممکن است یک برکت و رحمت در لباس مبدل.

“من نوعی سرخوردگی با قرار دادن” Schauffele گفت. “من استفاده می شود این زمان برای راه اندازی مجدد و آن را خوب به مجموعه باشگاه را برای شش یا هفت هفته و کاملا خیط و پیت کردن حافظه من از همه چیز. من احساس می کنم که یک امتیاز مثبت برای من به شخصه.”

Schauffele را پیدا خواهد کرد مطمئن برای شروع صبح پنجشنبه دور اول چارلز شواب چالش در استعمار کشور باشگاه در فورت ورث.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>