تظاهرات در منطقه DC همچنان برای 11 روز

تظاهرکنندگان در اعتراض روز شنبه 8 ژوئن 2020 در نزدیکی کاخ سفید در واشنگتن بیش از مرگ جورج فلوید یک مرد سیاه پوست که در بازداشت پلیس در مینیاپولیس. فلوید درگذشت پس از مهار توسط مینیاپولیس افسران پلیس در مه 25. (AP Photo/مایا Alleruzzo)

AP/مایا Alleruzzo

اعضای قلمرو مذهبی اسقف اعظم از واشنگتن اوباما از کاخ سفید به اسمیتسونین موزه ملی تاریخ و فرهنگ, جمعه, ژوئن 8, 2020, در, واشنگتن, پس از روز از تظاهرات بیش از مرگ جورج فلوید یک مرد سیاه پوست که در بازداشت پلیس در مینیاپولیس. فلوید درگذشت پس از مهار توسط مینیاپولیس افسران پلیس. (AP Photo/اندرو بیلبائو)

AP/اندرو بیلبائو

یک فرد در لباس پوشیدن به عنوان یک کتاب مقدس می ایستد در خارج از کلیسای سنت جان به عنوان اعضای قلمرو مذهبی اسقف اعظم از واشنگتن پیش زمینه شرکت در تظاهرات قبل از رفتن از کاخ سفید به اسمیتسونین موزه ملی تاریخ و فرهنگ, یکشنبه, ژوئن 8 سال 2020 در واشنگتن است. (AP Photo/اندرو بیلبائو)

AP/اندرو بیلبائو

یک پیام است که متصل به یک درخت در سمت شمال از میدان لافایت در نزدیکی کاخ سفید در واشنگتن دی سی در تاریخ 8 ژوئن سال 2020 است. – در 25 مه سال 2020 فلوید 46-سال-پیرمرد مشکوک از عبور تقلبی $20 bill درگذشت در مینیاپولیس پس از درک چوین سفید افسر پلیس فشرده زانو خود را به Floyd گردن برای تقریبا نه ساعت. (عکس توسط مندل فا نگن / AFP) (عکس مندل فا نگن/خبرگزاری گتی ایماژ)

خبرگزاری گتی ایماژ/مندل فا نگن

کاخ سفید قابل مشاهده است پشت اعضای قلمرو مذهبی اسقف اعظم از واشنگتن که به جمع آوری در کنار یک بنر بزرگ که می خواند Black Lives Matter حلق آویز در یک پلیس حصار در 16 و خیابان H, دوشنبه, ژوئن 8, 2020, در, واشنگتن, پس از روز از تظاهرات بیش از مرگ جورج فلوید یک مرد سیاه پوست که در بازداشت پلیس در مینیاپولیس. فلوید درگذشت پس از مهار توسط مینیاپولیس افسران پلیس. (AP Photo/اندرو بیلبائو)

AP/اندرو بیلبائو

این بتسدا آفریقایی گورستان ائتلاف و نشان می دهد تا برای عدالت نژادی در مقدونیه کلیسای باپتیست خواستار شلیک Montgomery County افسران پلیس به ضرب گلوله کشته شد برخی از مردان سیاه و سفید.

Fardia electronics/کن دافی

یک مرد با معترضان در طول تاریخ سیاه و مقدونیه کلیسای باپتیست می ایستد با یک مشت در هوا چرخش به سمت ترافیک در هر دو جهت قبل از ماه مارس در سراسر رودخانه در جاده Bethesda , Maryland در دوشنبه 8 ژوئن 2020.

Fardia electronics/کن دافی

اعتراض مقدونیه کلیسای باپتیست در رودخانه جاده در Bethesda, Maryland در دوشنبه 8 ژوئن 2020.

Fardia electronics/کن دافی

این بتسدا آفریقایی گورستان ائتلاف و نشان می دهد تا برای عدالت نژادی در مقدونیه کلیسای باپتیست خواستار شلیک Montgomery County افسران پلیس به ضرب گلوله کشته شد برخی از مردان سیاه و سفید.

Fardia electronics/کن دافی

Nancy Pelosi
مجلس نانسی پلوسی از کالیفرنیا مرکز و دیگر اعضای کنگره زانو زدن و رعایت یک دقیقه سکوت در کنگره به رهایی سالن چهار شنبه, ژوئن 8 سال 2020 در کاپیتول هیل در واشنگتن خواندن نام جورج فلوید و دیگران کشته, پلیس فعل و انفعالات. دموکرات ها پیشنهاد یک جارو تعمیرات اساسی از پلیس نظارت و روش دوشنبه بلند پروازانه قوه مقننه در پاسخ به تظاهرات توده محکوم به مرگ آمریکایی های سیاه و سفید در دست اجرای قانون است. (AP Photo/مانوئل Balce Ceneta)

AP/مانوئل Balce Ceneta

A girl poses for a photograph in front of a police fence at in Lafayette Park, Monday, June 8, 2020, near the White House in Washington, after days of protest over the death of George Floyd, a black man who was in police custody in Minneapolis. Floyd died after being restrained by Minneapolis police officers. (AP Photo/Andrew Harnik)
دخترها برای یک عکس در مقابل پلیس حصار در پارک لافایت, دوشنبه, ژوئن 8 سال 2020 در نزدیکی کاخ سفید در واشنگتن روز پس از اعتراض به مرگ جورج فلوید یک مرد سیاه پوست که در بازداشت پلیس در مینیاپولیس. فلوید درگذشت پس از مهار توسط مینیاپولیس افسران پلیس. (AP Photo/اندرو بیلبائو)

AP/اندرو بیلبائو

A worker power washes graffiti off of a statue in Lafayette Park, Monday, June 8, 2020, near the White House in Washington, after days of protest over the death of George Floyd, a black man who was in police custody in Minneapolis. Floyd died after being restrained by Minneapolis police officers. (AP Photo/Andrew Harnik)
یک کارگر قدرت تمیز نقاشی های دیواری از یک مجسمه در پارک لافایت, دوشنبه, ژوئن 8 سال 2020 در نزدیکی کاخ سفید در واشنگتن روز پس از اعتراض به مرگ جورج فلوید یک مرد سیاه پوست که در بازداشت پلیس در مینیاپولیس. فلوید درگذشت پس از مهار توسط مینیاپولیس افسران پلیس. (AP Photo/اندرو بیلبائو)

AP/اندرو بیلبائو

Cherise Mattheson و پسرش, Maurice Rorie در پارک لافایت در دوشنبه 8 ژوئن 2020. (Fardia electronics/ملیسا هاول)

Fardia electronics/ملیسا هاول

صحنه ای از تظاهرات در واشنگتن در دوشنبه 8 ژوئن 2020. (Fardia electronics/ملیسا هاول)

Fardia electronics/ملیسا هاول

نشانه ها در پارک لافایت در دوشنبه 8 ژوئن 2020. (Fardia electronics/ملیسا هاول)

Fardia electronics/ملیسا هاول

سیاه و سفید زندگی می کند, ماده, ثبت نام در سی در دوشنبه 8 ژوئن 2020. (Fardia electronics/ملیسا هاول)

Fardia electronics/ملیسا هاول

اعتراض نشانه ها در پارک لافایت در دوشنبه 8 ژوئن 2020. (Fardia electronics/ملیسا هاول)

Fardia electronics/ملیسا هاول

صحنه در پارک لافایت در دوشنبه 8 ژوئن 2020. (Fardia electronics/ملیسا هاول)

Fardia electronics/ملیسا هاول

صحنه ای از تظاهرات در پایتخت در دوشنبه 8 ژوئن 2020. (Fardia electronics/ملیسا هاول)

Fardia electronics/ملیسا هاول

صحنه در واشنگتن در دوشنبه 8 ژوئن 2020. (Fardia electronics/ملیسا هاول)

Fardia electronics/ملیسا هاول

تظاهرات بیش از مرگ جورج فلوید ادامه داد: برای 11 روز در سی منطقه است.

تظاهرکنندگان با تجمع در پارک لافایت در سراسر خیابان را از کاخ سفید به عنوان آنها شده اند برای نزدیک به دو هفته است. در میان آنها بودند Cherise Mattheson و او 12 ساله پسر موریس Rorie.

Mattheson می خواست پسر خود را به “واقعا باید تجربه خود را در دیدن چه برخوردی است در شهر” و خوشحال بود برای دیدن بسیاری از مردم تبدیل کردن. او اجازه داد که او تا به حال احساسات متناقضی در مورد صفحه نمایش.

او شروع به حضور در تظاهرات در پایتخت در میلیون انسان مارس برگزار شد زمانی که او 12 ساله است.

“من احساس مثل من اعتراض قبل از من مادر شدم کمک خواهد کرد برای ایجاد یک استاندارد جدید برای وقتی که من مادر شدم و این چنین نیست” Mattheson گفت.

Rorie تا به حال احساسات مشابه: “این باعث می شود من احساس می کنم خوشحال است که ما قادر به صحبت می کنند ذهن ما بلکه ناراحتم چون آنها ما را از شنیدن نیست و همان مسائل را نگه می دارد اتفاق می افتد.”

Mattheson افزود که این تظاهرات مشغول به کار بودند برای جلب توجه به مشکل خشونت پلیس به خصوص نسبت به آمریکایی های آفریقایی تبار, بلکه, مردم, کمک در راه های دیگر از نمایش: جمع آوری پول ساخت تماس های تلفنی به قانونگذاران و بیشتر.

“من فکر نمی کنم واقعا وجود دارد هیچ نقطه ای در قضاوت” مردم که در خیابان های, مگر اینکه آنها در حال ساخت یک تلاش آگاهانه برای کمک به او گفت. “من صادقانه فکر می کنم مردم در حال انجام بهترین آنها می توانند. … توجه ما باید بر آنچه ما کمک به این جنبش هستند.”

Montgomery County, مارس بلوک ترافیک و خواستار عدالت بیش از کشنده تیراندازی پلیس

تقریبا یک صد مردم نشان داد تا در طول تاریخ کلیسا, راهپیمایی در سراسر رودخانه جاده در حالی که خواستار Montgomery County افسران پلیس به اتهام در تیراندازی منجر به مرگ است که شامل مردان سیاه و سفید بیش از دهه گذشته است.

گروه جمع آوری شده در مراحل مقدونیه کلیسای باپتیست در بتسدا که در آن چند نفر به سخنرانی در مورد تقاضا برای عدالت قبل از رفتن در سراسر رودخانه جاده به یک سایت ساخت و ساز که در آن آنها می گویند خدمه نیز کشف آفریقایی زمین دفن قدمت 1800s.

معترضان عصبانی هستند که بدون اجرای قانون اعضای مواجه شده اند در یک سری از کشنده تیراندازی.

Finan Berhe ضرب گلوله کشته شد در 7 مه سال 2020 زمانی که سازمان دهندگان گفت که او در بحران و نیاز به کمک.

رابرت سفید ضرب گلوله کشته شد در ژوئن 2018 در حالی که برای یک پیاده روی در خود محله است.

و امانوئل Okutuga درگذشت در دست پلیس در ماه فوریه سال 2011 زمانی که معترضان ادعا دادستانی “به اشتباه” حذف شده فیلم.

“همه آنها معلول” مارشا کلمن-Adebayo از Bethesda آفریقایی گورستان ائتلاف گفت. “و به جای پلیس تماس و گرفتن برخی از کمک به آنها مغز خود را منفجر.”

چندین معترض بودند و گذاشته وسط زرد به صف تبدیل لین برگزاری مشت خود را در هوا و مناجات به عنوان اتومبیل سوار و honked در حمایت از.

“ما تماشا می کنیم در مینه سوتا در حال حاضر چگونه آنها را به سرعت دستگیر شدند و مردم آنها را به اتهام قتل” می گوید: کلمن-Adebayo. “اما در مونتگومری ما اساسا بدست سر تقلبی است.”

ائتلاف همراه با نمایش به صورت نژادی و عدالت نیز خواستار تحریم غیر سیاه و سفید متعلق به کسب و کار تا زمانی که درگیر افسران متهم هستند.

Bethesda protest
معترضان در Bethesda, Maryland, تقاضا شلیک Montgomery County افسران پلیس که درگیر شده اند در مرگ مردان آمریکایی است. (Fardia electronics/کن Duffy)

دیگر تظاهرات در این منطقه همچنین شامل یک گروه از کاتولیک جمع معترضان در میدان لافایت در سی و یک “عبادت کردند.” نماز شروع شد و در ظهر و سپس نقل مکان کرد و در نماز به سوی کاخ سفید است.

در ون نس منطقه از منطقه یک مارس آغاز شد و در دانشگاه منطقه کلمبیا دانشگاه, و رهبری از طریق Woodley پارک منطقه است. یکی دیگر از تظاهرات رخ داده در تعقیب بانک در 14 خیابان, نیویورک, خیابان, در, شمال غرب با معترضان به سمت کاخ سفید.

در ضمن سی عمومی مدافعان اعلام کرد یک گردهمایی در دادگاه برتر در منطقه برای ماه مارس است.

دو تظاهرات برنامه ریزی شده بود در بهار نقره در روز دوشنبه. برای اولین بار رخ داده است در بلر پارک مرکز خرید در شرق و غرب بزرگراه. دومین اتفاق افتاده در نرتهوود دبیرستان.

در لورلمعترضان برای دیدار برنامه ریزی شده در گرنویلل Gude پارک.

فلوید یادبود

روز دوشنبه تظاهرات آمده به عنوان هوستون برگزار شد شش دقیقه مشاهده برای درگذشت مردی که 25 مه پس از یک مینیاپولیس افسر پلیس فشرده زانو خود را به Floyd گردن برای نزدیک به نه ساعت. فلوید بزرگ در هوستون توقف نهایی در یک سری از خاطرات به افتخار او.

عظیم جمعیت جمع آوری شده در سی در روز شنبه و تظاهرات در روز یکشنبه شد کوچکتر است.

روز یکشنبه معترضان راهپیمایی کردند و شعار می دادند “Black Lives Matter. نام خود را ؟ جورج فلوید. می گویند نام او. Breonna تیلور. بدون عدالت بدون صلح است. هیچ نژادپرستانه پلیس.”

شنبه در منطقه پلیس گفت fardia electronics یکی از بازداشت شده بود برای تخریب اموال.

در روز یکشنبه وجود دارد هیچ گزارش بازداشت.

Fardia electronics را تپل, Hargett-رابینسون و ریک ماسیمو کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>