نژاد پرستی و بی عدالتی سوخت coronavirus مربوط به مرگ و میر در میان L. A. شهرستان اقلیت مقامات می گویند

سیاه, لاتین و جزایر اقیانوس آرام ساکنان لس آنجلس دو بار به عنوان به احتمال زیاد به درگذشت از عفونت با کوروناویروس با توجه به داده های جدید, یک نشانه نگران کننده از نقش نژادپرستی و بی عدالتی را در ناهموار گسترش COVID-19.

برای اولین بار در L. A. شهرستان هفتگی ردیابی میزان مرگ و میر در هر 100 ، 000 نفر در میان Latinos در حال حاضر دو که از مردم سفید با توجه به اطلاعات منتشر شده توسط مقامات شهرستان جمعه.

سفید ساکنان L. A. شهرستان شد به احتمال زیاد حداقل نژادی و قومی به مرگ از ویروس با 15 تلفات گزارش شده در هر 100,000 قفقازی ساکنان.

مقامات تخمین زده است که اگر اقلیت بودند و مرگ در همان نرخ به عنوان سفید پوستان وجود دارد که بیش از 700 کمتر مرگ و میر در L. A. شهرستان است. از سه شنبه وجود داشته است 2,656 coronavirus مربوط به مرگ و میر در این شهرستان است.

تبلیغات

“بسیار تاثیر واقعی از بی عدالتی نقش هر روز … و تقویت چرا نژاد پرستی یک مسئله بهداشت عمومی” دکتر باربارا فرر لس آنجلس بهداشت عمومی مدیر گفت. “و نامتناسب بالاتر تعداد مرگ و میر ناشی از COVID-19 در میان سیاه و سفید و قهوه ای مردم نشانه ای از تاثیر نژادپرستی و تبعیض بر سلامت و رفاه.

“این اعداد کاملا ویرانگر و نماینده واقعی مردم که زندگی بوده است از دست رفته” فرر گفت. “آنها همچنین کاملا نشان می دهد که چگونه نابرابری زندگی و مرگ در نتیجه.

“ما نباید این تفاوت های بزرگ,” او اضافه شده است.

برای هر 100,000 سیاه ساکنان وجود داشته است 31 coronavirus مرگ و میر.

تبلیغات

برای هر 100,000 بومی هاوایی/ساکنان جزایر اقیانوس آرام وجود دارد 30 coronavirus مرگ و میر.

برای هر 100,000 لاتین ساکنان وجود دارد 29 coronavirus مرگ و میر.

و برای هر 100,000 آسیایی ساکنان آمریکا وجود دارد 21 coronavirus مرگ و میر.

نابرابری در مرگ و میر نیز قابل توجه زمانی که مقاطعه در جامعه فقر سطوح.

تبلیغات

کسانی که زندگی در مناطق فقیر باید چهار برابر نرخ مرگ

کسانی که زندگی در مناطق با نرخ بالای فقر تقریبا چهار برابر نرخ مرگ برای COVID-19 بیماری ناشی از coronavirus فرر گفت.

برای هر 100,000 ساکنان که در مناطقی زندگی می کنند بسیار کم نرخ فقر, 13 فوت کرده اند.

اما برای هر 100,000 ساکنان که در مناطق با نرخ بالای فقر 51 فوت کرده اند.

تبلیغات

آن است که مفید به تجزیه و تحلیل نرخ مرگ و میر در هر 100 ، 000 نفر در هر نژاد و قومی و همچنین با عوامل اقتصادی و فرر گفت: به دلیل آن اجازه می دهد تا دانشمندان و کارشناسان سیاست به مقایسه با گروه های دیگر.

‘اخلال تصویر’ بیش از حد مرگ و میر در میان اقلیت

L. A. مسئولان شهرستان نیز محاسبه اعداد در راه های مختلف: چگونه بسیاری از اقلیت درگذشت چرا که آنها نمی باید مزایای بهداشت و درمان مردم سفید داشته باشد ؟

هنگامی که وجود دارد تفاوت بزرگ در سلامت نتیجه با نژاد و قومیت و یا جایی که شما زندگی می کنند, بهداشت عمومی دانشمندان می دانند که “آنچه که آنها منعکس کننده ناشی از نداشتن دسترسی به منابع و فرصت هایی که واقعا کمک به سلامت مطلوب” فرر گفت.

تبلیغات

بنابراین کارشناسان بهداشت می تواند محاسبه تعداد بیش از حد مرگ و میر در میان گروه های از مردم که “آیا این مزیت که در آن گروه های مرجع — کدام گروه بهترین” فرر گفت.

و تا زمانی که شهرستان دانشمندان نگاه بیش از حد مرگ و میر مرتبط با coronavirus با نژاد و قومیت و درآمد “آن رنگ اخلال تصویر” فرر گفت.

“اگر coronavirus مرگ و میر برای همه گروه های مشابه به عنوان آن را برای ساکنان سفید — که بالاترین نرخ مرگ — ما را 754 کمتر مرگ و میر” فرر گفت: از 2,373 افرادی که فوت کرده اند در L. A. شهرستان که در آن نژاد و قومیت اطلاعات در دسترس بود.

تبلیغات

این به این معنی است که به دلیل نامتناسب اثر coronavirus داشتن در این نژادها و اقوام در مقایسه با مردم وجود دارد:

  • در میان لاتین تبارها 485 مرگ و میر بیش از حد
  • در میان سیاه پوستان 143 مرگ و میر بیش از حد
  • در میان آسیایی, آمریکایی, 125 مرگ و میر بیش از حد

و هنگامی که کارشناسان نگاه در جوامع با درآمد و فرض کنیم که نرخ مرگ و میر برای همه گروه ها می تواند همان است که آن را برای مردم ساکن در مناطق ثروتمند آنها یافت می شود:

  • در میان مردم ساکن در مناطق با سطوح بالاتری از فقر و 981 مرگ و میر بیش از حد

تبلیغات

سلامت و نابرابری برای اقلیت شروع ‘در آغاز زندگی’

وجود نرخ بالاتر مرگ و ناتوانی برای تقریبا در هر جامعه رنگ فرر گفت.

“این شروع می شود در ابتدای زندگی: زمانی که سیاه و سفید بچه ها سه تا چهار برابر بیشتر احتمال مرگ قبل از رسیدن به اولین تولد; و در پایان زندگی که ساکنان سیاه مرگ به طور متوسط شش تا 10 سال جوانتر از همه دیگران” فرر گفت.

“ما باید در ساختار سیستم ها و شیوه ها در جامعه ما به درک علت ریشه این بی عدالتی است که واقعا بسیار به کار با سابقه ای طولانی در زمینه ، و این منجر به در — و همچنان به نتیجه در کمتر منابع و فرصت های که مورد نیاز برای سلامت مطلوب و خوب بودن” فرر گفت. او تشکر کرد “هر کس که در خط مقدم برای این هفته گذشته ایستاده برای پایان دادن به نژاد پرستی و ظلم و ستم.”

تبلیغات

سلامت و نابرابری که به رهبری, مردم سیاه و سفید به مریض تر و باعث آنها را به مرگ کمتر از سفید مردم همچنان ادامه داشت پس از تاسیس ایالات متحده آمریکا, دکتر مریم Bassett سابق کمیسیون بهداشت و درمان برای شهر نیویورک و استاد دانشگاه هاروارد T. H. Chan دانشکده بهداشت عمومی گفت: به تازگی.

دکتر کریستینا Ghaly مدیر خدمات بهداشتی و درمانی از L. A. شهرستان موافقت کردند که نامتناسب تاثیر coronavirus در اقلیت “است که با توجه به طولانی ساختاری و سیستماتیک نژادپرستی آشکار است که در جنبه های متعدد از جامعه ما است.”

افزایش تست در اقلیت محله

او گفت: این شهرستان متمرکز شده است در تلاش به سطح شیب دار تا تست سایت در مناطقی که به خصوص به آن نیاز دارید و اتصال کسانی که در بر داشت به طور مثبت با بيمار است. یک county, تست سایت در Charles R. جلب دانشگاه علوم پزشکی و علم در ویلووبروک جنوب وات است که کارکنان و کارگران از مارتین لوتر کینگ جونیور سرپایی مرکز وصل می کند و مردم با سرپایی مرکز و یا سایر درمانگاه.

تبلیغات

Ghaly گفت: کارکنان در چارلز درو دانشگاه در حال تلاش برای رسیدن به جامعه برای تشویق تست canvassing فروشگاه های مواد غذایی محلی و سازمانهای مبتنی بر جامعه یک عمل او اعتبار با افزایش روزانه تست از حدود 150 تا بیش از 700.

“این یک مدل است که ما بسیار افتخار است و ما را دنبال کنید موفق مبتنی بر جامعه رویکرد به تست و توسعه” Ghaly گفت. او گفت: این شهرستان در نظر دارد به درخواست برای $4 میلیون گرانت به مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری برای کمک به صندوق ارتباطات در مبارزات سخت ضربه جوامع و در میان غیر انگلیسی زبان است.

یکی از نشانه های وعده Ghaly گفت این است که جوامع از رنگ دسترسی به درایو-از طریق تست سایت در یک شیوه ای متناسب با جمعیت کلی.

“اما با توجه به نحوه مرگ و مورد میزان نامتناسبی در حال سقوط بر روی این خطر در جوامع ما نیاز بیشتری به انجام,” او گفت:.

تبلیغات

کارشناسان شده اند نگران مختصر بسته شدن بسیاری از دولت-اجرای تست سایت در سراسر L. A. شهرستان است. نیمی از حدود 40 امکانات تعطیل شد, در برخی از نقطه در هفته گذشته اعتراض نشان دادن در برابر مرگ جورج فلوید در حالی که در بازداشت پلیس در مینیاپولیس.

Ghaly گفت: هر تست سایت ساخته شده خود را انتخاب که آیا برای بستن و یا کاهش ساعت. حجم تست کمی کاهش یافته و هفته گذشته Ghaly گفت: در برخی از موارد مرتبط با تعطیلی در دیگران به دلیل آینده نگر بیماران نشان داده نمی شود و یا لغو نگرانی در مورد تظاهرات و یا حکومت.

در اینجا درصد از L. A. ساکنان شهرستان که فوت کرده اند با نژاد و قومیت به عنوان جمعه از COVID-19 برای 2,373 مردم که مقامات نژاد و قومیت داده:

لاتین: 41%
سفید: 28%
آسیایی: 18%
سیاه و سفید: 12%
بومی هاوایی/جزایر اقیانوس آرام: کمتر از 1%
دیگر: 1%

تبلیغات

برای مقایسه در اینجا درصد از L. A. ساکنان شهرستان با نژاد و قومیت:

لاتین: 49.3%
سفید: 27.6%
آسیایی آمریکایی: 14.5%
سیاه: 8.2%
بومی هاوایی/جزایر اقیانوس آرام: 0.2%

لس آنجلس تایمز تحلیل های منتشر شده در ماه گذشته نشان داد در حالی که اوایل هفته از این بیماری همه گیر در L. A. شهرستان پیشنهاد عفونت نرخ بودند بیشتر در جوامع ثروتمند آن را در اواسط آوریل که میزان عفونت در جوامع فقیر شروع به پیشی ثروتمند هستند.

این تجزیه و تحلیل نشان داد نرخ ابتلا به عفونت در سراسر جنوب و مرکزی لس آنجلس و Eastside اند به شدت افزایش یافته و در حال حاضر رهبری تمام مناطق در این شهرستان بیش از 600 عفونت در هر 100000 نفر و تحلیل را نشان می دهد.

تبلیغات

مناطق فقیر مانند پیکو-یونیون و Westlake در مرکزی, L. A., و, ورمونت, مربع در جنوب L. A. تمام گزارش های پایین میزان عفونت در اوایل ماه آوریل است اما در حال حاضر رتبه در میان بالا 10 جوامع از بیش از 300 countywide.

این تجزیه و تحلیل نشان داد که مناطق سخت ترین ضربه از coronavirus تا حد زیادی متمرکز در فقیر ترین و شلوغ ترین محله — مناطق با تعداد زیادی از کارگران ضروری بیشتر شلوغ مسکن و نرخ بالاتر از شرایط بهداشتی اساسی مانند آسم و دیابت و بیماری های قلبی.

بار کارکنان نویسندگان تونی Barboza تشکر Karlamangla رایان Menezes, دبورا Netburn و بن Poston کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>