اسمیتسونین ابتکار جدید می پردازد که چگونه آمریکایی ها را درک و تجربه و مقابله با نژاد’

اسمیتسونیان در سی اعلام کرد یک ابتکار جدید است که مقابله با چگونه آمریکایی ها در حال حاضر “درک و تجربه و مقابله با نژاد.”

به نام “نژاد, جامعه و آینده مشترک ما” آن را نیز بررسی تأثیر نژاد در جوامع و چگونه است که تاثیر شکل دادن به آینده اسمیتسونیان انتشار اخبار گفت.

“برای نزدیک به 175 سال اسمیتسونیان شده است جایی که امریکا به ارمغان می آورد با هم در زمان شادی و جشن و اندوه و غم” Lonnie دسته از اسمیتسونیان گفت. “یک محل که در آن کشور را منعکس می آموزد و در مورد کشور ما در گذشته و حال.”

اسمیتسونیان با همکاری بانک مرکزی آمریکا که مرتکب شده است $25 میلیون دلار برای این طرح است.

برچ گفت که ابتکار عمل را به رسمیت می شناسد یک “لحظه ای که کلید همه آمریکایی ها نیاز به مراجعه به نژادپرستی به عنوان یک مسئله ملی است که فراتر از خاص جوامع است.”

این طرح شروع خواهد شد با مجازی تاون هال مکالمات میان جهانی و رهبران ملی در, حقوق مدنی, عدالت اجتماعی و تحرک اقتصادی با امید رانندگی تغییرات در سیاست.

اسمیتسونیان گفت: طرح راه اندازی خواهد شد بلافاصله در آن مجازی اسمیتسونیان سیستم عامل است.

منابع از اسمیتسونیان از جمله از چند تا از موزه آن خواهد شد مورد استفاده در این پروژه است.

“حس واقعی از ضرورت بوجود آمده در جوامع ما و ما نباید اجازه دهید آن را آرام پایین” برایان Moynihan, بانک مرکزی آمریکا, مدیر عامل و موزه عضو شورای ملی موزه تاریخ طبیعی و فرهنگ گفت. “تعهد ما به اسمیتسونیان را حمایت مکالمات است که می تواند به پیشرفت اقتصادی و پیشرفت اجتماعی. در حال حاضر زمان است. همه ما باید کار بیشتری انجام دهیم.”

مانند fardia electronics در Facebook دنبال کنید @fardia electronics در توییتر به شرکت در گفتگو در مورد این مقاله و دیگران.

دریافت آخرین اخبار و روزانه سرفصل های ارائه شده به صندوق پستی ایمیل خود را با ثبت نام در اینجا.

© 2020 fardia electronics. تمام حقوق محفوظ است. این وب سایت در نظر گرفته شده است برای کاربران واقع در منطقه اقتصادی اروپا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>