یک مطالعه فقط منتشر شده در مجله اختلالات عاطفی نتیجه می گیرد که استفاده از ماری جوانا می تواند به طور موقت تسکین علائم مربوط به اختلال استرس پس از سانحه, اما اشاره می کند که آن را نمی ممکن است یک درمان موثر در دراز مدت.

تحقیقات انجام شده در دانشگاه ایالتی واشنگتن و تحليل خود گزارش داده از بیش از 400 PTSD در بيماران قبل و بعد از آنها دودی و یا vaped ماری جوانا, جمع آوری بیش از 11 ، 000 بیمار نوشته بیش از 31 ماه می باشد. (اگر چه اشکال دیگر از استفاده از ماری جوانا مانند خوراکی نیز بررسی شود که داده ها را شامل نمی شد در مطالعه منتشر شده.)

فلش بک به تروما بودند با کاهش بیش از 50 درصد به طور متوسط در میان شرکت کنندگان این مطالعه نشان می دهد, با اضطراب سقوط 57 درصد و مزاحم افکار و تحریک پذیری انداختن 62 و 67 درصد بود. با این حال کاهش نیست دائم نویسندگان می گویند.

با توجه به WSU دستیار استاد روانشناسی و رهبری محقق کری Cuttler ماری جوانا استفاده از به نظر می رسد به یک “گروه کمک” برای PTSD است که می تواند “به طور موقت ماسک علائم است.”

“در حالی که استنشاق حشیش منجر به قابل توجه و کاهش قابل توجهی در رتبه بندی از هر چهار نفر از نشانههای PTSD است که ما در ارزیابی این مهم است که توجه داشته باشید که ما شناسایی قابل توجهی ناهمگونی در این اثر در سراسر افراد نشان می دهد که شاهدانه ممکن است به صورت یکنواخت کاهش نشانههای PTSD برای همه” مطالعه می خواند.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

اگر چه به طور گسترده ای استفاده می شود برای خود دارو در میان بیماران PTSD در 28 متحده که جوانا پزشکی قانونی تعداد محدودی از مطالعات منتشر شده تجزیه و تحلیل اثرات ماری جوانا را در PTSD انجام شده در مقیاس بسیار کوچک. مثلا WSU مطالعه مانند اکثریت اخیر دانشگاه تحقیق در مورد ماری جوانا مجبور به تکیه بر بيماران خود گزارش داده چرا که از گیاه فدرال ممنوعیت. فدرال محدودیت نیز محدود WSU محققان از مطالعه یک گروه کنترل با استفاده از دارونما دارو نویسندگان توجه داشته باشید.

تحقیقات فاز اول فدرال تایید مطالعه PTSD و ماری جوانا به رهبری دکتر سو Sisley در اسکاتسدیل آریزونا موسسه تحقیقات به این نتیجه رسیدند در سال 2019. Sisley تیم در واقع توزیع ماری جوانا مورد استفاده توسط شرکت کنندگان در مطالعه در طی تحقیقات و نتایج منتشر شود بعد از این سال.

قانونگذاران ایالت کلرادو تایید PTSD ماری جوانا پزشکی به عنوان یک بیماری در سال 2017, یک حرکت مخالف برای سال توسط هیئت دولت از سلامت و همچنین گروه کلرادو بهداشت عمومی و محیط زیست که هر دو ذکر شده عدم تحقیق است. آن زمانی آشکار شد که بیماران مبتلا به دیگر تشخیص داده شد و با استفاده از آن برای PTSD اما CDPHE پشتیبانی از اضافه کردن آن به لیست تایید شرایط به منظور جمع آوری داده ها در افراد مبتلا به PTSD با استفاده از ماری جوانا پزشکی. همانطور که از ماه مارس نزدیک به 13 درصد از کلرادو 81,722 ماری جوانا پزشکی بیماران گزارش شده PTSD به عنوان یکی از شرایط خود را با توجه به CDPHE.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de