پاره پوشش سریع در مورد چهره در زندگی توجه به همبستگی

صاحبان پاره پوشش با صدور یک بیانیه مطبوعاتی در شنبه, ژوئن 6, شکستن مستقل کتابفروشی زنجیره ای سکوت “در پی اتفاقاتی که باز شدن بیش از ده روز است.” آنها صحبت شد البته از زندگی ماده تظاهرات علیه خشونت پلیس که به دنبال قتل جورج فلوید توسط, مینیاپولیس, افسر پلیس, Derek چوین جرم گرفتار در دوربین است که مجموعه ای خاموش در سراسر جهان تظاهرات که هنوز هم ادامه دارد.

در حال حاضر پاره پوشش صاحبان شرکت لعن Vlahos و کریستن Gilligan باید recanted اصلی خود بیانیه و اعتراف آنها در طرف اشتباه تاریخ است. آنها در پاسخ به درخواست های متعدد برای اظهار نظر در این داستان.

اولیه خود را داند اعلام کرد که در حالی که پاره پوشش به عنوان یک نهاد دلسوز بود به سیاه و سفید زندگی مهم جنبش آنها انتخاب باقی می ماند به طور موثر خنثی تماس خود را “نزدیک به پنجاه سال سیاست نه درگیر شدن در بحث های عمومی” چیزی بود که “مهم تر” از یک کسب و کار متعلق به صحبت کردن. آنها تاکید کرد که آنها را دیدم پاره پوشش را “ارزش به جامعه” بود “به ارائه یک محل که در آن دسترسی به ایده ها و رایگان تبادل ایده ها می تواند اتفاق می افتد در یک مهار نشده در راه است.”

این بیانیه گذشته موجب واکنش از برنده جایزه عجیب و غریب نویسنده از رنگ کارمن ماریا ماچادو که نوشته شده این پاسخ در توییتر در صبح روز دوشنبه, ژوئن 8: “من فقط گفته ام که من روزنامه نگار به لغو 6/23 رویداد در رابطه با @TatteredCover. بر خلاف صاحبان, من می دانم که انتخاب بی طرفی در مسائل از ظلم و ستم تنها تقویت ساختاری خشونت است. برای مخفی کردن در پشت عبارات مانند “رایگان تبادل ایده ها” غیر قابل تصور است به من.”

بسیاری از نویسندگان و خوانندگان توافق با ماچادو, تماس پاره پوشش به وظیفه برای صدور یک تن-ناشنوا بیانیه به خصوص در جریان اجتماعی-سیاسی. طرفداران پاره پوشش ابراز نارضایتی خود را در Facebook, Twitter و دیگر رسانه های اجتماعی گفت: آنها لغو سفارشات و تغییر کسب و کار خود را به BookBar و سیاه و سفید متعلق به کتابفروشی ها.

دیگر دنور کتابفروشی ها chimed در بیش از حد

هر دو به طور مستقیم و غیر مستقیم.

این یک روابط عمومی فاجعه در سطح مشابه منفرجه جوهر! قهوه افتضاح در RiNo در ماه نوامبر 2017, که, کافی شاپ, نوشته شده نشانه آن است که اظهار داشت: “خوشبختانه gentrifying محله پس از سال 2014 است.”

اما آسیب وجود دارد متوقف نمی. اولیه که پست رفت از راه خود را به یاد خوانندگان از نقاط دیگر در محلی و ملی, تاریخچه هنگامی که پاره پوشش نیست طرف با عدالت است. صاحبان بازگو چگونه فروشگاه اصرار بر میزبانی Ted Nugent, صریح دوم متمم حامی و unapologetic نژادپرستانه یک زمان کوتاه پس از پایان غم انگیز تیراندازی مدرسه در دبیرستان کلومباین. Nugent شد-رکورد گفتن چیزهایی که پاره پوشش اذعان شد “حساس و شنیع” اما کتاب هنوز هم رفتم جلو با رویداد “با وجود کارکنان مخالفت و تهدید به خشونت است.”

چگونه Ted Nugent داستان یک نقطه است در پاره پوشش را به نفع مشخص نیست. به همان اندازه نامشخص است که چرا صاحبان متوقف نمی در آن است. پاره پوشش پیام مشخص شده و نقاط دیگر در محلی و ملی تاریخ که در آن کتاب انتخاب کرده به سکوت: دنور شهری کمپینگ بان کی مون و مبارزه برای برابری ازدواج.

دنور نویسنده مانوئل آراگون به اشتراک گذاشته شده پاسخ خود را در Facebook: “آنها خیلی در اشتباه بودند. و سپس دو سه چهار را در چگونه اشتباه آنها بوده است در طول تاریخ. اخ.”

فانوس نویسندگان که در آن آراگون آثار تصمیم به قطع آن دیرینه روابط به پاره پوشش و اجازه شرکت می دانم در جمعه, ژوئن 8.

که “ouch” آشکارا چیزی را احساس پاره پوشش و همچنین از صاحبان شرکت Vlahos و Gilligan دنبال کرد تا با یک آسیب کنترل پیام در ژوئن 8, پس از پاسخ مانند آراگون و لغو مثل ماچادو است. آن را به سادگی با عنوان “یک عذرخواهی به مشتریان و کارکنان” و آن را “بی حد و حصر و بدون ابهام” mea culpa. “ما وحشت در داشتن خود را نقض اعتماد” این پیام را می گوید و پس از آن باعث می شود بیانیه ای که به اندازه ورود آن را به عنوان یک نذر: “پاره پوشش دیگر ایستاده در حالی که حقوق بشر در حال نقض شده است. به سکوت است به همدستی به خنثی در برابر بی عدالتی است که یک عمل بی عدالتی خود را.”

بر اساس پاسخ در حال حاضر به طور گسترده ای به اشتراک گذاشته و چگونه به وضوح اولیه پست گذاشته پاره پوشش تاریخ همدستی آن ممکن است کمی بیش از حد, بیش از حد دیر است. فانوس نویسندگان خود ادامه خواهد داد و به کسب و کار خود را در جای دیگر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>