آخرین: انتخابات رئیس سرزنش شهرستان برای رای دادن موانع

واشنگتن (AP) — آخرین به 2020 اولیه انتخابات (همه زمان محلی):

5:05 بعد از ظهر

این بایدن کمپین افشاگری در رای گیری مشکلات در گرجستان و دعوت از دولت برای بهبود قبل از انتخابات عمومی ماه نوامبر.

Rachana دسای مارتین, کمپین مدیر ملی برای رای دهندگان حفاظت و مشاور ارشد خبر داد و گفت: صف های طولانی, تحويل غیابی و ماشین رای گیری بد عمل شد “کاملا غیر قابل قبول” و تهدیدی برای ارزش های آمریکایی از انتخابات آزاد و عادلانه.

“ما فقط باید چند ماه باقی مانده تا رای دهندگان در سراسر کشور به پای صندوق های رای دوباره و تلاش باید فورا شروع به اطمینان حاصل شود که هر گرجستان — و هر آمریکایی — قادر است با خیال راحت به استفاده از حق رای خود. کمپین ما باقی خواهد ماند و به طور کامل درگیر در دفاع از این حق,” او گفت:.

آن گرجستان اولین بار با استفاده از آن سیستم رای گیری جدید که ترکیبی از صفحه نمایش لمسی که با اسکن برگه کاغذ در مسابقه برای رئیس جمهور آمریکا و ده ها تن از دیگر مسابقات

___

3:20 بعد از ظهر

رئیس جمهور از یک گروه است که طرفداران برای برگزاری انتخابات عادلانه خواستار گرجستان به گسترش آن رای گیری ساعت پس از گزارش های فراوان از رای گیری ماشین خرابی و صف های طولانی در آن دو بار به تاخیر افتاد اولیه انتخابات.

“این انتخابات شده است یک فاجعه” گفت: کریستن کلارک رئیس جمهور از وکلای کمیته حقوق مدنی تحت قانون است. “اگر ما در مشاهده اولیه انتخابات به عنوان یک خشک اجرا برای ماه نوامبر گرجستان می شود F.”

کلارک گفت: گروه ثبت اعلامیه با کاب دکالب Fulton و Gwinnett شهرستانهای درخواست از آنها برای تمدید رای گیری ساعت سهشنبه به دلیل گسترده گزارش مشکلات. مردم گزارش داده اند که انتظار در خط برای تا پنج ساعت.

“من جای کیفرخواست بر وزیر امور خارجه و فرماندار برای انجام همه آنها می توانند برای اطمینان از در وسط یک بیماری همه گیر است که استان ها را پشتیبانی منابع و آموزش های لازم به اداره انتخابات است که در آن آنها با استفاده از ماشین های جدید,” کلارک گفت. “آنها می تواند پیش بینی کرده اند هر مشکل ما شاهد سراسر کشور امروز”.

گرجستان جمهوری خواه وزیر امور خارجه براد Raffensperger باز کرده تحقیقات از رای گیری مشکلات در فولتن و شهرستانهای دکالب و گفت: “هر شهرستان” بود به طور قابل توجهی بهتر آماده شده است. اما رای گیری تاخیر نبوده و محدود به این دو شهرستان است.

___

2:30 بعد از ظهر

گرجستان را به دولت باز کرده است رسیدگی به رای گیری مشکلات در دو شهرستان در مترو آتلانتا در میان گزارش های رای گیری دستگاه اختلال در عملکرد آن دو بار به تاخیر افتاد اولیه انتخابات.

جمهوری خواه براد Raffensperger روز سه شنبه اعلام کرد تحقیقات Fulton و شهرستانهای دکالب’ روند انتخابات. به نام او به آنچه اتفاق می افتد وجود دارد “غیر قابل قبول” و گفت: دفتر خود و به بررسی نحوه حل و فصل مسائل قبل از انتخابات عمومی ماه نوامبر.

این اولین بار گرجستان است که با استفاده از آن سیستم رای گیری جدید که ترکیبی از صفحه نمایش لمسی که با اسکن برگه کاغذ در مسابقه برای رئیس جمهور آمریکا و ده ها تن از دیگر مسابقات. اما Raffensperger گفت: “هر شهرستان” بود به طور قابل توجهی بهتر آماده شده است.

اما رای گیری تاخیر نیست محدود به آتلانتا. در ساوانا, شهردار, Van Johnson گفت که او “هولناک” با تماس صبح روز سه شنبه از رای دهندگان گزارش “گسترده به تاخیر می اندازد.”

مشکلات فنی باعث حداقل یک مکان سنجی در منطقه آگوستا به باز کردن بیش از 90 دقیقه دیر Richmond County انتخابات سرپرست بیلی لین گفت WRDW-تلویزیون. رسانه های خبری همچنین گزارش مشکلات با نظرسنجی کارگران عامل رای گیری تجهیزات در مکن و خط کشش از طریق پارکینگ از رای گیری سایت در یک کلیسا در کلمبوس.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net