UC پاک السلطنه جورج Kieffer از اتهامات سوء رفتار جنسی

دانشگاه کالیفرنیا پاک السلطنه جورج Kieffer از اتهامات سوء رفتار جنسی, پیدا کردن شواهد کافی برای حمایت از یک دانشجوی تحصیلات تکمیلی ادعا می کنند که او بارها و بارها با او فشرده ران در 2014 شام نشست.

ربکا اورا یک UC Santa Cruz دانشجوی دکتری در فیلم و رسانه های دیجیتال ساخته شده او اتهام در نظرات عمومی در یک دانشگاه رجنت جلسه در ماه نوامبر گذشته. او گفت: اعضای هیئت مدیره که Kieffer را لمس کرده بود و او ران در زیر جدول در حالی که او و دیگر دانش آموزان به بحث شهریه با او و شکایت کرده است که UC مقامات انجام داده بود “هیچ چیز” در مورد شکایت که او ثبت بیش از یک سال پیش.

Kieffer لس آنجلس وکیل و برجسته رهبر مدنی به نام اتهام در زمان “کاملا نادرست است.” روز دوشنبه گفت که “قطعا رها که آن را بیش از.”

اورا نمی تواند نظر رسیده است.

تبلیغات

اورا در ابتدا تصمیم گرفتند برای رسیدگی به شکایت او از طریق UC رسمی قطعنامه روند اما دو طرف موفق به رسیدن به یک توافق است. او پس از آن درخواست شده است که UC انجام یک تحقیق رسمی که به کار گرفته شد و مستقل در خارج محقق و تکمیل چند هفته پیش.

“بر اساس شواهد جمع آوری شده از طریق شخص ثالث تحقیق محقق را پیدا کنید و توسط یک مزیت از شواهد که گزارش انجام رخ داده است” این دانشگاه در بیانیه ای گفت شنبه. “دانشگاه کالیفرنیا طول می کشد تمام اتهامات سوء رفتار به خصوص کسانی که علیه یک نایب السلطنه به طور جدی و متعهد به حفظ محیط زیست است که در آن کلیه دانشجویان و اعضای هیات علمی و کارکنان به طور رایگان از آزار و اذیت و تبعیض است.”

دانشگاه کاهش یافته است به ارائه اطلاعات بیشتر با استناد به قوانین حفظ حریم خصوصی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de