آنچه که یک درایو-از طریق فارغ التحصیلی تجربه است مانند

اگر چه COVID-19 pandemic نگه داشته است, کالیفرنیا, مدارس و دانشگاه های بسته از ماه مارس آن را متوقف کرده است دانشجویان از ادامه تحصیل یا تجربه فارغ التحصیلی خود را. دولت محدودیت در اجتماعات بزرگ بدان معنی است که مراسم فارغ التحصیلی شده اند متفاوت از دیگران قبل از آنها. ایشان خواهد بود یا مجازی و یا یک درایو از طریق فارغ التحصیلی.

به طور سنتی, فارغ التحصیلان را وادار به نشستن در کنار همکلاسی های خود را در لباس خود را لباس و کلاه در حالی که خانواده و دوستان خود را مشاهده از راه دور. یک ساعت دو رویداد پر از پیام های الهام بخش از سخنرانان کلیدی و valedictorian مخلوط با نشاط و جشن موسیقی از گروه. فارغ التحصیلان پیاده روی تا یکی یکی به مرحله برای دریافت یک تبریک از دست دادن اصل و سلامتی از همکلاسی ها و عزیزان. در پایان کلاس ارائه شده است به عنوان یک کل و سپس پشت سر هم از کلاه رفتن در هوا, نماد اتمام یک فصل و آغاز یک بعدی.

Coronavirus شیوع تغییر همه که و با توجه به اینکه شهرستانهای ملاقات معیار تعیین شده توسط دولت است, مدارس شده اند ارائه مجازی و حتی درایو-از طریق فارغ التحصیلی است. اگر چه دولت شروع خواهد شد اجازه می دهد مدارس برای بازگشایی در روز جمعه در لس آنجلس است به جلسه دولت نیاز به لغو محدودیت. مدارس در L. A. Unified School District محدود به آنلاین مراسم فارغ التحصیلی تنها.

در شهرستان ریورساید, برخی از مدارس در Coachella Valley School District شده اند قادر به انجام درایو-از طریق فارغ التحصیلی اجتماعی فاصله و جمعیت محدود ساخت تجربه متفاوت و منحصر به فرد است. چنین مورد برای سالمندان مانند Lexander اورتگا که فارغ التحصیل هفته گذشته از Coachella Valley High School.

تبلیغات

استراتژی هر کس برای حفظ امن شامل داشتن فارغ التحصیلان می رسند در زمان های مختلف بر اساس نام آخرین. یک به یک اتومبیل های سوار بر روی زمینه امپراتوری باشگاه چوگان در Indio. در 9:45 صبح Lexander و خانواده او مانند خانواده های دیگر به آرامی سوار به ایستگاه اول از فارغ التحصیلی چوب بست. Lexander از ماشین پوشیدن یک کلاه, لباس شب و ماسک صورت.

Lexander رفت و جای او را گرفت در خط شش پا در پشت یک همکلاسی. خط نقل مکان کرد تا در حالی که مادرش سونیا, قدیمی ترین خواهر سونیا “Sonitos” و پدر میگوئل باقی مانده در ماشین. پدرش به آرامی سوار همراه به عنوان Lexander راه می رفت. “این احساس می کند مانند یک درایو-از طریق رستوران و یا یک درایو” گفت خواهر خود را.

مادر او ضبط شده با تلفن همراه از داخل خودرو.

Illustration of a woman recording on her cellphone, reflected on car rear view mirror.

(لورنا Elebee / لس آنجلس تایمز)

تبلیغات

وجود دارد هیچ بلندگو یا گروه زندگی می کنند اما ضبط موسیقی در پس زمینه بازی. با یک سرعت سریع این مراسم به آخرین سنتی دو ساعت اما فقط حدود 10 دقیقه. “ما نمی زمان به صبر می گوید:” Lexander مادر. “فقط وجود دارد که بسیار کوتاهی لحظه شادی” که پسرش به نام اعلام شد و اصل را تکان داد دست خود را.

تشویق از مدیران مدرسه و سلامتی از داوطلبان شنیده می شد. خانواده را تشویق می کردند از ماشین خود را. Lexander لبخند زد زیر ماسک صورت.

او مطرح شده لحظه ای برای یک عکس با اصلی. او ساخته شده یک نشانه صلح. او سپس اقدام به آخرین ایستگاه برای هر عکس خانواده زیر همراه از نزدیک در ماشین. بزرگ سبز و زرد “C” و “V” نامه برای Coachella Valley شد تکیه به عنوان یک پس زمینه. Lexander اجازه داده شد برای حذف ماسک خود را در اینجا. بوته گل رز و باشگاه شیر مجسمه سازی کمی پنهان خانواده را مشاهده کنید.

او عضو خانواده خود را در جایی که او تبریک گفت و تشویق یک بار دیگر.

تبلیغات

این Ortegas’ درایو-از طریق فارغ التحصیلی تجربه کامل شد. آن را در حال حاضر 9:54 صبح

تحت شرایط مختلف فارغ التحصیلان خواهد بود جشن با دوستان خود و عزیزان در نظر گرفتن تصاویر و صرف زمان بیشتری را با هم. در اینجا گروه بزرگی تجمعات ممنوع شد. “این بسیار معمول می شود با دوستان است که شما می دانید. این عجیب و غریب بود نه اینکه خود را با دوستان و یا پرتاب کلاه در هوا می گوید:” او خواهر سونیا.

Illustration of a graduation cap.

مانند بسیاری از خانواده های چیدن جدید خود را فارغ التحصیلان از درایو-از طریق مراسم به Ortegas’ واکنش ها به تجربه شد ترکیبی از wishfulness و قدردانی است. بسیاری از فارغ التحصیلان نمی تواند جشن می گیرند با دوستان خود که از زمان های مختلف شکاف های اجتماعی و فاصله. “من نمی بینم دوستان من است. احساس شاد و خوب را تجربه کنند. آرزو وجود دارد واقعی فارغ التحصیلی اما خوشحالم که آنها [مدرسه] تا به حال یک ایده و برای آن رفت. می گوید:” Lexander.

تبلیغات

Lexander را سپاسگزار بود. “من می خواستم لحظه ای به آخرین طولانی تر اما سپاسگزار آنها تا به حال چیزی. برخی از مردم آن را دریافت کنید.”

بعد Lexander متصل با دوستان خود از طریق تلفن.

با وجود این همه گیر بسیاری از مدارس و کالج ها شده اند قادر به ارائه فارغ التحصیلان خود را انتخاب لحظات سنتی rites of passage.

“من آرزو می کنم آن می شده اند متفاوت اما در یک راه منحصر به فرد است. چیزی است که آنها می تواند خود را بگویید grandkids,” — سونیا می گوید.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de