زمانی که دود تخلیه: دنور پلیس متعهد به شفافیت سیاست های جدید

با شکایت ریختن از اعضای عمومی دنور اداره پلیس بوده و مصمم است که افسران خود را تنها با استفاده از انواع خاصی از “کمتر کشنده” مهمات مصوب تحت DPD استفاده-از-نیروی سیاست هنگامی که در تلاش برای متفرق کردن تظاهرکنندگان در اطراف کنگره آمریکا در دوران جورج فلوید تظاهرات.

فلفل توپ فلفل اسپری گاز اشک آور فوم گلوله و دود. که همه با توجه به DPD.

در حالی که سخنگویان هر دو DPD و شهر به وضوح اعلام کرده اند که سلاح های دنور افسران شاغل در آنها ارائه شده ایم گیج کننده و متناقض و حتی گاهی اوقات اطلاعات نادرست در مورد نه فقط در مقیاس از کمک DPD واز از دیگر سازمان های اجرای قانون در جریان تظاهرات اما آنچه کمتر کشنده مهمات آن دسته از سازمان های دیگر استفاده کرده اند.

هفته گذشته برای مثال Westword آموخته است که با وجود این ادعا توسط پلیس دنور که صداهای بلند شنیده می شود توسط معترضان فقط آتش بازی از جمعیت یک سخنگوی Adams County Sheriff را تایید کرد که نمایندگان خود را به حال شده است با استفاده از فلش-انفجار نارنجک در دنور تظاهرات تایید اتهامات برخی از معترضان.

در علاوه بر این به ادامز شهرستان کلانتر, حداقل یک دوجین دیگر سازمان های اجرای قانون در حال کار با شهر دنور.

پرسید که آیا یک کیسه لوبیا دور در خیابان یافت می شود در طول یک اعتراض اخراج شد توسط دنور, افسران پلیس, یک DPD سخنگوی کرده بود پاسخ داد که بخش استفاده نمی کند و کیسه لوبیا دور. سخنگوی نیست ذکر است که یکی دیگر از آژانس می تواند اخراج شده اند که دور بود که در واقع در این مورد.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

و این بار شکایت آمار نزدیک به خانه: دنور کلانتر بخش مستقر شده هر دو نارنجک که منتشر می کنند لاستیک گلوله زمانی که آنها منفجر شود و کیسه لوبیا دور با توجه به یک گروه سخنگو. بود که در طول چند روز اول تظاهرات در دنور زمانی که “تظاهر” هدفمند نمایندگان و وسایل نقلیه با “سنگ و بطری و سایر پرتابه” در حالی که معاون کلانتر در تلاش بودند برای حمل و نقل دستگیرشدگان به مرکز شهر زندان, سخنگوی توضیح داد.

در طول تظاهرات, شفق قطبی اداره پلیس نیز با استفاده از کیسه لوبیا دور لاستیک گلوله نارنجک که منتشر می کنند گاز اشک آور و لاستیک گلوله نارنجک که نه تنها منتشر می کنند گاز اشک آور اما همچنین یک فلش-bang جزء.
عدم وضوح از دنور اداره پلیس در آن از سلاح استفاده می شود به ایجاد سردرگمی در میان هر دو از اعضای عمومی و خبرنگاران که دیده می شود ادعای خود را ملاقات با شک و تردید از مقامات شهر دنور در رسانه های اجتماعی.

در مه 29, روز پس از اعتراضات آغاز شد ترزا Marchetta مدیر ارتباطات استراتژیک برای دفتر شهردار با انتقاد از رسانه ها در توییتر نوشته “حقایق: فلش-bang دستگاه لاستیک گلوله سنگ و بطری – نه اجرای قانون. کشف حقیقت است.”

او افزود: “مردم از بین بردن ما, شهرستان و تحریک به خشونت نیست تظاهرات مسالمت آمیز و یا افسران پلیس. بررسی.”

واقعیت: Marchetta را صدای جیر جیر گمراه کننده بود از آن ضمنی است که “اجرای قانون” بود که با استفاده از مهمات مانند “فلش-bang دستگاه است.” و حتی اگر DPD افسران با استفاده از آن سلاح ها آن را تقریبا غیر ممکن است برای معترضان به وابستگی از مأموران اجرای قانون در شورش دنده در حال حرکت به سمت آنها را در خیابان های اطراف کنگره.

Marchetta بعد روشن به Westword که مه 29 صدای جیر جیر در اشاره به دنور پلیس است و او های “چه بود تایید توسط پلیس دنور که شب و تایید شده توسط DPD استفاده از زور در سیاست.”

اما این تاکید در DPD استفاده از زور در سیاست بود که به تصویب رسید چند سال پیش پس از قابل بحث جامعه تنها اضافه شده به سردرگمی است. اخیرا در ژوئن 5, DPD گفته بود که کمتر-سلاح های کشنده سازمان های اجرای قانون دیگر تصمیم به استفاده از, و, وقتی که نمی شد در بخش اجراء.

“هر بخش است که به کمک ما در طول این اعتراضات استفاده کرده است خود را کمتر کشنده تجهیزات. آنها به دنبال سیاست های خود را به عنوان زمانی که آنها استقرار انواع مختلف کمتر کشنده گزینه های. در نهایت تصمیم به استفاده از هر یک از آنها کمتر کشنده گزینه است تا به آنها گفت:” تامارا Lenherr یک سخنگو برای وزارت.

و با وجود این واقعیت است که پلیس دنور سرپرستان جاسازی شده بودند با اجرای قانون تیم کمک این شهرستان در جریان تظاهرات بررسی پتانسیل مورد اجرای قانون سوء رفتار به عنوان به خوبی به عنوان هر گونه پس از آن رشته به این سازمان بود که تمرکز این شکایت با توجه به مورفی رابینسون مدیر اجرایی دنور وزارت امنیت عمومی. ساخته شده است که پرونده شکایت دشوار پس از معترضان اغلب تا به حال هیچ ایده که سازمان درگیر شد.

اما این سیاست ها همه تغییر در ژوئن 5, هنگامی که یک قاضی فدرال حکم داد که دنور اداره پلیس و سیزده دیگر سازمان های اجرای قانون محلی کمک به DPD در جریان تظاهرات باید با هم کار کنند در محدود کردن چگونه اغلب و در هنگام استقرار آنها کمتر کشنده مهمات در برابر معترضان.

حکم یک کلاس طرح دعوی در دادگاه اقدام به ارمغان آورد توسط چهار شاکیان که می خواهم در دنور تظاهرات قاضی R. بروک جکسون در ایالات متحده دادگاه منطقه کلرادو موظف است که DPD و همکار سازمان های اجرای قانون عامل در دنور می توانید با استفاده از سلاح های شیمیایی و یا پرتابه مگر اینکه در صحنه سرپرست “به طور خاص اجازه چنین استفاده از زور در پاسخ به خاص اعمال خشونت آمیز یا تخریب اموال که به فرمان افسر شخصا شاهد” با توجه به سفارش ضابط موقت.

“دنور اداره پلیس شکست خورده است و در آن وظیفه به پلیس خود را در” جکسون نوشت:, و اضافه کرد که برخی از اقدامات مأموران اجرای قانون عامل در دنور در جریان تظاهرات شده بود “نفرت انگیز است.”

این حکم همچنین سفارشات که “غیر دنور افسران نباید استفاده از هر گونه تظاهرات از زور و سلاح فراتر از آنچه دنور خود اجازه آن خود کردند. هر غیر دنور افسر مجاز و یا کارگردانی به اعزام به تظاهرات باید در نظر گرفته شود یک عامل از دنور به طوری که دنور باید اطمینان حاصل شود چنین افسر خود را محدود به استفاده از زور به آن مجاز توسط [شهر دنور].”

به عبارت دیگر دنور اداره پلیس است که در حال حاضر مسئول مطمئن شوید که دیگر سازمان های اجرای قانون عامل در این شهرستان رعایت دنور استفاده-از-نیروی سیاست با توجه به کمتر کشنده مهمات.

در اواخر ژوئن 7 دنور اداره پلیس اعلام سیاست های جدید ایجاد شده در همکاری با DPD استفاده از نیروی کمیته و “از طریق در نظر گرفتن توصیه های این مرکز برای پلیس سهام.”
این تغییرات به روز رسانی زبان برای روشن شدن سیاست های موجود و نه اجازه می دهد chokeholds یا کاروتید از تکنیک های فشرده سازی بدون استثنا; نیاز به افسران برای گزارش به ناظر اگر آنها عمدا نقطه هر گونه اسلحه گرم در یک فرد و به چنین گزارش های مستند در یک گزارش; و به DPD مترو/SWAT واحد فعال بدن خود را فرسوده دوربین به هنگام اجرای عملیات تاکتیکی.

دنور رئیس پلیس پل Pazen می گوید که گروه او نیز مطابق با قاضی سفارش ضابط موقت از جمله بخش مورد مطمئن شوید که تمام سازمان های اجرای قانون و رعایت دنور استفاده از زور در سیاست.

“ما باید یک گام به عقب و نگاهی به همه چیز را که ما انجام می دهیم و ارزیابی مجدد اگر آن را حس کنید و ببینید اگر دقیق شیوه های شیوه های بهتر که ما ترکیب می تواند به منظور ایجاد امنیت مردم را تشکیل می دهند که این شهر” Pazen می گوید.

گذشته از مواجهه با یک چالش قانونی در دادگاه فدرال این DPD همچنین برخورد با فشار از دنور شورای شهر است که به طور رسمی درخواست کرد که اداره مستقل نظارت که به نظر می رسد به اجرای قانون سوء رفتار در شهرستان, بررسی راه است که این بخش با استفاده از زور در تظاهرات.

هر دو Pazen و رابینسون باید حمایت های پیشنهادی بررسی است. (وزارت امنیت عمومی نظارت پلیس به عنوان به خوبی به عنوان کلانتر که بستری برای استفاده از لاستیک گلوله نارنجک و کیسه لوبیا دور.)

“ما متعهد به شفافیت مطمئن شوید که وجود دارد درس های آموخته شده ما را به انجام بهتر” Pazen می گوید.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>