چرا همه نفرت برای ما عشق دنور?

به عنوان هزاران نفر از مردم شروع به ریختن به دنور خیابان در 28 ماه مه در اعتراض به خشونت پلیس و قتل جورج فلوید در مینیاپولیس اعضای جامعه — برخی برای اولین بار سازمان — درهم برای کنار هم قرار دادن وقایع به روز به استفاده از Facebook و کلمه از دهان.

تماس های خود را به عمل نمی شد و همیشه روشن اما احساسات خام بود و درایو برای انجام کاری پر جمعیت.

روز شنبه, مارس 30 بعد از ساعت درگیری با پلیس ضد شورش دنده چپ معترضان سازماندهی مدنی در مرکز سرفه اما تعیین یک 25 ساله در یک بنفش رشته کوه های راکی “حفظ آرامش و راک در” T-پیراهن سیاه اسلاید و جوراب سیاه آغاز شده منجر مناجات فقط با صدای او. کسی که در نهایت دست او کوچک crackly بلند گو حرف زدن و او در میان جمعیت نشسته در مقابل دولت و کنگره و یک خط از پلیس با فریادهای “دست ها بالا نمی شلیک کنید.” سپس از او خواست که هر کس به زانو زدن برای یک لحظه سکوت برای جورج فلوید.

پس از اینکه پلیس به شدت تحت فشار قرار دادند معترضان به خیابان مرد راه می رفت با یک گروه تقریبا یک صد نفر به سمت فرماندار اقامت در tablet wallpapers عمارت و سپس بازگشت به مرکز شهر ایستگاه پلیس. شب فرود به دستگیری lobbed سنگ و گاز اشک آور و گلوله های لاستیکی, فلش چتری و آشغال آتش سوزی که به طول انجامید طولانی پس از 8 بعد از ظهر حکومت نظامی که او قاطعانه در مورد شکستن. “من برای همه خرابکاری اما ما باید برای حفاظت از حقوق و مطمئن شوید که ما نقطه در سراسر,” او گفت که او به رهبری نسبت, Colfax, خیابان.

ده روز پیش نیل Shultz فقط یک کلرادو پیوند نقل مکان کرد و به صدای او درد و نا امیدی. امروز او چهره هفته ما عشق دنور بحث برانگیز ترین سازمان برای خروج از تظاهرات.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

دیگر فعالان را متهم به تلاش برای کند کردن حرکت به سمت اصلاحات ساختاری با آن خواستار وحدت و صلح از خاموش کردن زنان از رنگ و رقیق کردن پیام دادند بیشتر تاسیس سازمان های جامعه است. ق موضوعات برچسب Shultz به عنوان COINTELPRO یک دولت گیاه طراحی شده برای شرکت انتخاب شد. توییتر موضوعات به اشتراک گذاری هر گوشه ای از هویت خود در اینترنت — حتی خود هوستون دبیرستان, آمار فوتبال.

صورتش اندرسون جوانترین عضو دنور, مدرسه, مدیره, که همچنین منجر شعارهای on May 30 و در دیگر تظاهرات توییتی در ژوئن 7 که او را درگیر با ما عشق دنور و ساخته شده است یک اشتباه زمانی که او پیوست این گروه در تظاهرات.

الیزابت اپس برجسته فعال که تاسیس کلرادو آزادی, صندوق, آغاز بازجویی از لحظه ای آن را اعلام کرد خود را در توییتر و انتقاد او تنها تشدید پس از آن.

چرا ما عشق دنور در حال حاضر تمرکز بسیار نفرت?

Tay Anderson at the May 28 protest at the Colorado Capitol.

صورتش اندرسون در مارس 28, اعتراض در کلرادو کاپیتول.

اوان Semón عکاسی

نیل Shultz که مطرح شد در هوستون می گوید که او به کلرادو نقل مکان کرد برای یک شروع تازه و بنابراین او می تواند smoke weed بدون گرفتن مشکل است. در تگزاس در سال 2016 او به اتهام جنایت در اختیار داشتن ماری جوانا بین پنج و پنجاه پوند در ماشین خود را. او می گوید: آن سه پوند و تصمیم گرفت برای مبارزه با اتهامات عنوان شده علیه. پس از گذراندن دو ماه در زندان او نوشته شده و سمت چپ برای Aurora, جایی که او منتظر دو سال به رفتن به دادگاه…قبل از اینکه گفت که در مورد او اخراج شد.

در این میان او برای مطالعه یک حرفه ای در املاک و مستغلات بسته بندی با دوستان خود و مشغول به کار مشاغل مختلف از جمله تندرست در باشگاه است. زمانی که Ahmaud Arbery به ضرب گلوله کشته شد در گرجستان در ماه فوریه Shultz یک دونده خود را می گوید او صرف چند روز در حال اجرا در حافظه خود را قبل از #runwithmaud شروع ماه بعد. و سه روز پس از جورج فلوید کشته شد در 25 مه Shultz پیوست اولین شب از دنور شد. در دومین شب از او جدا-گاز کشته شوند.

پس از شب سوم Shultz برک آوت شب بازگشت او به خیابان ها بعد در حال ظهور به عنوان تا حدودی عملا رهبر برای تغییر توده ها. ژوئن 1, او می خواهم به دست آورده به اندازه کافی بد نامی است که او به پایان رسید تا راهپیمایی بازو در بازو با دنور رئیس پلیس پل Pazen در سر که روز رالی. او می خواهم صحبت با Pazen که صبح و می گوید او احساس پلیس آماده بودند به گفت و گو. “من فکر کردم این امر می تواند ایده خوبی است زیرا آنها باید اعتماد ما و ما باید به آنها اعتماد اگر ما در حال تلاش برای حرکت آن رو به جلو” Shultz توضیح می دهد.

بعد از آن شب او به رهبری عظیم مارس در اطراف دنور به پایان رسید که با هزاران نفر در سکوت زانو در مرکز شهر تقاطع. کمی وجود دارد حضور پلیس فراتر از یک شبح وار DPD صدای که از بالای ساختمان اعلام کرد که معترضان با شکستن قانون و می تواند موضوع بازداشت. Shultz سرگردان از طریق گروه از افراد جوان با استفاده از یک بزرگتر بلند گو حرف زدن به آنها بگویید که به خانه بروم.

بعد اپس توییتی استعفای او از DPD استفاده از زور کمیته نظارت کمیته که نظارت پلیس است. “ملاقات ما روز پنج شنبه گذشته با رئیس Pazen. ساعت بعد شما با تانک من. شما شات پشت و پاهای من تا از پشت. مقدار زیادی از مردمی را پوسته & کلمات بیهوده و احمقانه برای بله, آن را فقط می تواند به من نمی,” او نوشت.

در 3 ژوئن در حدود همان زمان که دنور شهردار مایکل Hancock راه می رفت از طریق مرکز شهر با جمعیت گفتن معترضان که او ایستاده بود با آنها Shultz واسطه مجازی تاون هال با Pazen. “او از من دعوت کرد به یک فضا و احترام من است که می گوید:” Pazen. “ما می خواهیم به کار با هر گروه و هر سازمان برای کمک به ما در حفظ شهر ما امن است.” که شب را در تظاهرات مسالمت آمیز به پایان رسید با نوسان دار چراغ گوشی و راه اندازی رسمی از ما عشق دنور در توییتر

“این آغاز یک فصل جدید. رو به جلو به سمت عدالت ایران در عشق است.”

ما عشق دنور که تا به حال هیچ سایت و یا Facebook حضور خود را بلافاصله شروع مجدد و ارسال تویت در Instagram اطلاعات در مورد تظاهرات سازمان یافته توسط گروه های دیگر. برای یک لحظه به نظر می رسید مانند آن ممکن است به ایجاد یک پلت فرم متمرکز برای اعتراض به اطلاعات است. خواسته Epps در توییتر که آیا این گروه به حمایت از پیشنهاد پلیس-اصلاحات قانون که به تازگی معرفی شده است در کلرادو خانه ملت آن پاسخ داد: “البته.”

Neil Yarbrough stepped up to the front on May 30.

نیل Shultz قدم به جلو در تاریخ 30 مه.

LJ Dawson

ما عشق دنور بود و در عین حال به سازماندهی هر گونه اعتراض و اقدامات خود را Shultz می گوید اما در ژوئن 4 یک فعال سیاسی به نام ایزابلا دومینیک آغاز توییتر موضوع انتقاد از قبل از شب اعتراض و نسبت دادن آن به گروه.

دومینیک انتقاد برخی از سخنرانان از جمله یکی که گفت که “تمام زندگی” موضوع و یک پسر جوان سفید زبان; “کنسرت”-مانند صفحه نمایش تلفن, نور, نوسان دار; و عدم ارتفاع از زنان از رنگ به صحبت می کنند. او صدای جیر جیر و فرد دیگری را صدای جیر جیر است که مرتبط با اقدامات شهردار و DPD رئیس به ما عشق دنور برانگیخته ق موضوع است که به هنگام تولد به همیشه در حال تکامل نظریه که Shultz و گروه دولت بودند گیاهان به دنبال co-opt تظاهرات و سکوت جنبش است. دومینیک اصلی جیر بود را بازتوییت کرد تقریبا 900 بار و دوست داشت بیش از 1200 بار.

ق کاربران پوستر ساخته شده است که به نظر می رسد در ژوئن 3, تظاهرات متهم ما عشق دنور از ابزار بودن پلیس است. در حالی که اینترنت منفجر شد ما عشق دنور تلاش برای نگه دارید تا با اتهامات خود را در حساب های رسانه های اجتماعی اما در نهایت به.

Shultz توصیف شروع ما عشق دنور به عنوان یک دسته از مردم در حال آمدن به کمک یک رشته ، کسی که به ارمغان می آورد و گاز و دیگر رفع این موتور همه را هل می دهد و قبل از شما آن را بدانید خودرو قصد دارد 100 مایل در ساعت در بزرگراه. در حالی که این گروه شامل چند سفید “متحدان” او می گوید آن را “سیاه-led است.”

اما به عنوان برخی از مردم flocked به تجمع در اطراف ما عشق دنور دومینیک رشد به طور فزاینده ای ناراحت کننده با آن تاکید صلح و عشق و وحدت است. “که نباید این پیام است که در حال حاضر پایه و اساس,” او می گوید. اگر مردم سفید نشان می دهد تا به اعتراض هل دادن که پیام دومینیک فکر می کند وجود یک خطر آنها می تواند دست نقطه.

“کسانی که اعتراضات شده اند به راه خطرناک تر از مینیاپولیس,” او می گوید. “بدیهی است که خطر فیزیکی می تواند ترسناک اما به gaslight مردم به آنها فکر می کنم آنها در حال تغییر است به طوری وحشتناک زیرا در این صورت آنها به خانه روز بعد و مانند “ما آن’,” او توضیح می دهد. “که واقعا چگونه شما منتشر یک جنبش است.”

دومینیک است از دنور و به تازگی از واشنگتن که در آن او موفق به دریافت یک در رشته ارتباطات و علوم سیاسی از دانشگاه آمریکایی بود که در رهبری های متعدد اجتماعی-عدالت گروه از جمله NAACP. در ژوئن 5, او پیوست و با دنور برای سوسیالیسم و آزادی به صحبت کردن در مورد مسائل خشونت پلیس به طور مستقیم در کلرادو.

در همان روز ما عشق دنور توییتی که “ما شنیده نمی شود به اندازه کافی از زنان در همه و ما نمی توانیم اجازه دهید صدای خود را فراموش نخواهد شد. ما به این معنی نیست برای تقویت صدای کسی در ارتباط با پلیس است. این رخ داده است و این کاملا اشتباه است.”

“این پلت فرم اختصاص داده شده به مبارزه با نژادپرستی نهادی و ظلم و خشونت پلیس. ما می خواهیم برای متحد کردن دنور. در حال حاضر ما به دنبال رسیدن به” آن را ادامه داد.

این گروه اضافه شده است که آن را پشتیبانی از “ما مردم” اما موافق نیست با هر روش. “لطفا با ما به عنوان ما این را بفهمند.”

اما توییتهایی چیزی برای جلب رضایت آنلاین توده ها و چیزهایی تفویض بیشتر که شب هنگامی که جمعیت تقسیم اواسط ماه مارس بین ما عشق دنور جناح با Shultz و حزب سوسیالیسم و آزادی با دومینیک.

در حالی که یک طرف بازگشت به کاپیتول PSL گروه راهپیمایی به ایستگاه پلیس با Shultz در حال اجرا پس از آنها را به تلاش برای متحد کردن جمعیت. ویدئوها گسترش Shultz فریاد تنها به غرق کردن با شعارهای “اجازه دهید او صحبت می کنند!” عنوان دومینیک اقدام به صحبت. Shultz می گوید او فقط تلاش برای نگه داشتن همه امن و با هم در یک واحد مارس اما این حادثه تنها به افزایش شکاف میان تظاهر کنندگان.

در ژوئن 6, ما عاشق دنور میزبانی اعتراض خود را که شامل Denver Broncos و ورزشکاران دیگر; این بزرگترین مارس است. و بعد از آن شب Dazha Mannani یک زن 34 ساله دنور بومی و مادر سه کودک صحبت کردن از طرف ما عشق دنور. او می گوید: او می خواهم در این تظاهرات هر روز به این گروه به سادگی به عنوان یک راه برای ایجاد یک پلت فرم برای به اشتراک گذاشتن سیاه و تجربیات از جمله خود او. “من نمی دانم که آن را مانند که” او می گوید.

صحبت کردن در مقابل جمعیت او خطاب آنلاین اتهامات و اذعان به اشتباه از کار با شهردار و پلیس. “ما ساده و بی تکلف اما شما باید درک کنند که این گروه گرد هم می آیند فقط در دو روز,” او گفت:, و اضافه کرد که ماموریت ما عشق دنور بود برای پرداختن به موضوع نژاد پرستی نهادینه شده.

“و همانطور که برای سیلی زدن ما برای دریافت جهل ما از آنجا که ما هرگز تا به حال این پلت فرم به صحبت می کنند که بد من,” او گفت:. او پس از آن به پایان رسید با صدای بلند “تماشا شهردار Hancock! دمار از روزگارمان درآورد نژادپرستانه-ass پلیس!”

“این منصفانه نیست که مردم در حال ساخت تا این دروغ” Mannani می گوید در حال حاضر.

Denver police officers faced off against protesters on May 28.

دنور افسران پلیس مواجه خاموش در برابر معترضان در آوریل 28.

اوان Semón عکاسی

در طول این تظاهرات دنور Black Lives Matter سازمانBLM 5280 است میزبانی تنها دو events — مه 29 رالی و ماشین رالی در هفته های گذشته است. Apryl الکساندر یک پل 5280 عضو و استادیار روانشناسی در دانشگاه دنور می گوید که این گروه نیز میزبانی خشم و انعطاف پذیری ساعت روزانه در Instagram, جمع آوری پول برای وثیقه بودجه و معترضان صورتحساب های پزشکی.

پل 5280 هنوز برای ملاقات با ما عشق دنور اما الکساندر می گوید که گروه دریافت پیام های بسیاری در رابطه با فقدان, سیاه, صدای زنان. “برای ما جدید سازمان, من فکر می کنم یادگیری که در جامعه که چه انجام ساخت آن ارتباط مفید خواهد بود,” او اشاره می کند. “ما می خواهیم با هم به کار ما نمی خواهید برای کپی کردن منابع یا گام بر انگشتان پا. ما باید برای رسیدن به تراز هم چون باز هم وجود دارد بسیاری از جامعه سازمان در حال حاضر انجام این کار این است که ما باید به بیشتر های مشترک ما در ماموریت و اهداف.

به عنوان پل 5280,” او می افزاید: “ما بسیاری از اهداف است. ما باید یک ماموریت است که بزرگتر از این یک لحظه.”
جان بیلی دیرین مدیر کلرادو, سیاه, میز گرد شده به تماشای تظاهرات تکامل است. او در دسترس است اگر نسل جوان از تغییر سازان می خواهد به بحث; اگر نه او می خواهد آنها را به خارج وجود دارد و انجام آنچه آنها فکر می کنم درست است.

“شما باید یاد بگیرند که با انجام. ما باید به عنوان بسیاری از مردمی که ما می تواند صحبت کردن در مورد این موضوع” بیلی می گوید. “این بیش از حد رفته. درد بیش از حد عمیق است. مسائل خیلی پیچیده است. و مردمی در حال رفتن به راه رفتن به دور از این.”

صورتش اندرسون که می خواهم ایستاده بود کنار Shultz در یک نقطه می گوید که او انجام مشق شب خود را بیش از حد در اواخر ما عشق دنور.

“من فکر می کنم آنها در حال co-امید بستن به جنبش های مختلف با كنايه است که من موافق نیستم با” اندرسون گفت: در 6 ژوئن پس از رهبری یک مارس مدارس دولتی است. در حالی که ماه مارس تا به حال پلیس اسکورت او توضیح داد که متفاوت بود از همکاری با پلیس: “قفل کردن اسلحه و راهپیمایی با پلیس یک چیز است. داشتن آنها را به انجام کار خود را و مسدود کردن خیابان به طوری که هیچ کس صدمه دیده می شود چیز دیگری است.”

یکی دیگر از گروه تازه شکل گرفته است که قبلا پیوست با ما عشق, Denver, کلرادو, وکلای علیه خشونت های پلیس در ماه ژوئن 6 منتشر شد در این Facebook گفته:

“ما تحقیقات به والد در حال انجام است و ما باید آگاه شدن از اطلاعات است که به طور معنی داری assuages نگرانی های ما در مورد والد و آن پیام ما خوش آمدید آنها را به میز ما و به طور کامل پشتیبانی خود را به علت” گروه نوشت.

وکلا با اشاره به “به تازگی چاپ شده, براق, بنر,” “فانتزی” تجهیزات استریو و “سفت و سخت” سازمان از تاریخ 5 ژوئن در اعتراض به مراتب متفاوت از این اقدامات از هفته قبل است.

و کلرادو وکیل علیه خشونت پلیس موضوع را نه فقط با چگونه گروه در حال حاضر عامل اما با آنچه در آن است گفت:. “چه شد ترویج شد پیام عشق و وحدت — در حالی که یک پیام حق پیام برای این زمان ،

On June 3, Mayor Michael Hancock joined the march.

در ژوئن 3, شهردار, مایکل, Hancock, پیوست, مارس.

اوان Semón عکاسی

Shultz به سختی خواب در هفته گذشته است. او توضیح آخرین روز از اینترنت ضرب وشتم به عنوان یک شایعه در مقیاس سراسر شهر بود.

و او یک پلیس ؟ “نه” او می گوید:, و اضافه کرد که به عنوان یک مرد سیاه و سفید که تا به حال خود را در مبارزه با جنایی-سیستم عدالت, که به نام یک پلیس است به خصوص مضر.

او یک پلیس و گروه نیست به کار گرفته شده توسط پلیس و یا شهردار او اصرار دارد. او هرگز حتی صحبت به مایکل Hancock.

همه کمک های مالی و تجهیزات برای ما عشق دنور بوده و اهدا شده توسط معترضان را با توجه به Shultz. در حالی که وجود دارد دو GoFundMe مبارزات ذکر شده برای این گروه Shultz را انکار می کند که او راه اندازی با یک خود را به نام. دیگر ایجاد شده در تاریخ 5 ژوئن توسط Jerame Raziel VinGrimm که ادعا می شود یک بنیانگذار ما عشق دنور اما می گوید او می خواهد به استفاده از وجوه مطرح شده از طریق این کمپین به ماه مارس به واشنگتن ،

همانطور که برای دومینیک را از انتقادات و درگیری برای میکروفون در ژوئن 5, “عذرخواهی می کنم اگر او احساس به عنوان اگر من نادیده گرفتن او و یا من بود که بی احترامی به او به عنوان یک زن سیاه پوست” Shultz می گوید. “در پایان روز, من هنوز هم او را دوست دارم و من هنوز مبارزه برای او و من فکر می کنم ما هنوز در حال مبارزه برای همان چیزی که. ما فقط باید راه های مختلف از رفتن در مورد آن.”

او می گوید او امیدوار است که قادر به کار با Epps و دومینیک و همچنین ادامه گفت و گو با دنور اداره پلیس. اما در این میان یک وب سایت جدید به نظر می رسد متهم ما عشق دنور بودن “پلیس همكاران.”

به عنوان شایعات پرواز Shultz اذعان دارد که او اشتباهات و یادگیری است. او می گوید که او ممکن است با نزدیک شدن به مسائل متفاوت از دیگر فعالان و سازمان دهندگان اما او معتقد است که در هدف ما عشق دنور: برای ایجاد یک پلت فرم امن برای گفت و گو و بیان است.

“ما به اعتماد به یکدیگر است و ما باید برای دیدن هر یک از دیگر در یک نور مثبت,” او می گوید. “هنگامی که می بینید یکی دیگر از مرد یا زن سیاه و سفید, ما باید به این باور در هر یک از دیگر.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>