همه سیاه و سفید زندگی می کند ماده مارس برگزار خواهد شد ژوئن 14, بدون L. A. غرور دخالت

وجود دارد هنوز هم می شود یک راهپیمایی در حمایت از سیاه و سفید زندگی می کند موضوع در L. A. در ژوئن 14. اما کریستوفر غرب خیابان سازمان است که تولید L. A. غرور نخواهد بود.

پس از اعلام همبستگی راهپیمایی اعتراض هفته گذشته L. A. غرور دهندگان مواجه واکنش به دنبال یک پلیس مجوز برای برگزاری این رویداد و برای همکاری با موضوع زندگی رهبری قبل از اعلام آن است.

در شب جمعه به هیئت مدیره ارسال شده عذرخواهی در رسانه های اجتماعی و گفت که “reevaluating” این رویداد است. در بعد از ظهر دوشنبه هیئت مدیره ارسال شده بیانیه ای در رسانه های اجتماعی گفت: آوریل اتفاق می افتد در ژوئن 14, اما بدون دخالت کریستوفر استریت غرب است.

تبلیغات

“این CSW اعضای هیئت مدیره که تصور ایده برای ماه مارس شروع به صحبت کردن با تجاوز+ رهبران و سازمان ها در پیشبرد اعلام, اما آنها تا به حال شده است قادر به چین به طور مستقیم با زندگی توجه رهبران قبل از اعلام. برای که ما عذرخواهی می کنیم برای سیاه و سفید زندگی می کند, ماده, سازمان کردند.” همچنین گفت: اجازه خارج شده است و وجود خواهد داشت بدون دخالت از پلیس. “این یک افتخار رژه یا جشن رویداد. این همبستگی در اعتراض مارس وجود خواهد داشت و هیچ سازمانی مشارکت.”

این همه سیاه و سفید زندگی می کند ماده مارس خواهد بود سازمان تازه شکل گرفته سیاه مشورتی هیئت مدیره ساخته شده از تجاوز+ رهبران و سازمان ها. در وب سایت این رویداد به هیئت مدیره ارسال شده بیانیه ای اعلام کردند “در پاسخ مستقیم به نژادی و بی عدالتی و نژادپرستی نظاممند و تمام اشکال ظلم و ستم” برای 10 صبح روز یکشنبه, ژوئن 14.

“ما در اینجا به تقویت سیاه و سفید عجیب و غریب صدا و گرد هم آمده بودند ، تایید شده توسط BLM-LA و سیاه و سفید در هیئت مشاوران این همه سیاه و سفید زندگی موضوع: راهپیمایی با هدف آوردن جامعه با هم به صورت مسالمت آمیز در ورزش ما متمم اول قانون اساسی حقوق و التیام هم کردند.” “از به رسمیت شناختن و احترام به سالها کار و عمل از تجاوز+ رهبری و جامعه, سازمان, کریستوفر استریت غرب و لا غرور را دیگر co-سازماندهی تمام Black Lives Matter مارس. آنها در پشتیبانی کامل و ایستاده unapologetically در همبستگی با تلاش برای از بین بردن نژادی عدالت سیستمیک ظلم نهادی موانع خشونت پلیس و تبعیض از همه نوع.”

در این بیانیه همچنین توصیه می شود شرکت کنندگان پایبند به کالیفرنیا وزارت بهداشت توصیه هایی برای coronavirus پیشگیری از جمله پوشیدن چهره پوشانده اند.

تبلیغات

بیشتر جزئیات رویداد به شمار می رود اعلام کرد در روزهای آینده در تمام Black Lives Matter وب سایت رویداد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de