در میان هفته از تظاهرات و ابراز خشم در پلیس خشونت تظاهرکنندگان هدف D. A. جکی Lacey

تظاهر کنندگان انتظار می رود برای جمع آوری در مرکز شهر لس آنجلس در بعد از ظهر چهارشنبه در اعتراض به Dist. Atty. جکی لاکی است که زیر آتش برای تعقیب بیشتر افسران پلیس برای سوء.

برنامه ریزی شده در اعتراض به شرح زیر است هفته از راهپیمایی در سراسر منطقه ابراز خشم و انزجار از توحش پلیس و کشتن جورج فلوید. Lacey که قفل شده است و در یک انتخابات برای انتخاب مجدد بود هدف حمله معترضان هفته گذشته است.

لاکی جان سالم به در گرم اولیه برابر سابق سان فرانسیسکو Dist. Atty. جورج Gascón و سابق مدافع راشل رسی اما در حال حاضر چهره نوامبر رواناب در برابر Gascón.

Lacey که توصیف کرده است خودش را به عنوان یکی از اولین وکلای منطقه در کشور به قهرمان انحراف برنامه ای است که مسیرهای خاصی مجرم به سلامت روان درمان جای پیگرد قانونی خواهد در خدمت یک سوم مدت اگر مجددا انتخاب.

تبلیغات

فعالان با انتقاد از دیرین دادستان منطقه در اوایل سال جاری برای حمایت از نامزد مرجع تخصصی و محدود کردن ظاهر عمومی پس از معترضان مختل بحث است.

سپس از اولیه انتخابات یک ویدیو نشان دادن Lacey شوهر اشاره اسلحه در غیر مسلح سیاه زندگی ماده معترضان در جریان درگیری زن و شوهر در خارج از خانه در مارس ویروسی رفت.

تصویری از صحنه نشان می دهد شوهرش دیوید است که سابق تحقیقی حسابرس برای دفتر دادستان منطقه ایستاده در درگاه خود گرانادا هیلز خانه اشاره اسلحه و فریاد “من به شما شلیک خواهد کرد. دریافت کردن من در ایوان.”

این حادثه باعث شد یک پلیس لس آنجلس پاسخ اما هیچ کس صدمه دیده بود و یا دستگیر شدند.

تبلیغات

Lacey ارائه شده عذرخواهی شوهر او را از طرف بلکه تمسخر معترضان برای آنچه که او گفته بود تکرار آزار و اذیت و تهدید در طول دو نظر ،

“پاسخ خود را در ترس و در حال حاضر که او متوجه می شود آنچه او می خواست به من می گویند به معترضان فرد است که او نشان داد که تفنگ به که او متاسف است که او عمیقا متاسف است که او به معنای هیچ گونه آسیب” لاکی گفت: “صدای تورم با احساسات.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de