هنر حمله: یازده روش برای دیدن هنر زندگی می کنند و یا در غیر این صورت این آخر هفته

همه چیز در حال بازگشت به حالت عادی در محلی گالری—برخی مجبور به بازگشت به طور منظم و یا محدود ساعت دیگر باز هستند تنها با وقت قبلی و برخی از آنها هنوز هم فقط برگزاری نمایشگاه تقریبا اما با این حال شما دسترسی به این هنر وجود دارد برای دیدن اگر شما می دانید قوانین. که شامل مداوم اجتماعی-فاصله پروتکل و احترام ماسک-پوشیدن.

بهترین خبر این هفته است که اسطوخودوس غبار در McNichols ساختمان نشان می دهد که به ارمغان می آورد سهم از هنرمندان در طول تاریخ از گنجه به زودی باز به گروه های کوچک با تعیین وقت قبلی. اطلاعات بیشتر در مورد آن و ده راه های دیگر برای دسترسی به, هنر در دنور کلرادو و.

Mario Acevedo examines life during the pandemic in Cats in Quarantine.گسترش

ماریو اکودو به بررسی زندگی در طول بیماری همه گیر در گربه ها در قرنطینه.

ماریو اکودو

ماریو Acevedo, گربه در قرنطینه
Instagram: @real_adelantearts
به طور نامحدود

Denverite ماریو اکودو یک مرد خلاق. به عنوان یک نویسنده او را اختراع خون آشام کارآگاه فلیکس گومز یک جنگ عراق دامپزشک که جنگ زامبی بیگانگان و nymphomaniacs و به عنوان یک هنرمند او رنگ قدیمی و جذاب-دنور cityscapes. هنگامی که به چالش با زندگی در طول یک بیماری همه گیر اکودو شروع به ابراز احساسات خود را در مورد آن در یک کارتون روزانه او تماس گربه ها در قرنطینه. شما می دانید—گربه مانند رفتار انسان تنها آنها گربه. دنبال گربه ها در قرنطینه در Instagram برای زمانی که اکودو احساس می کند مانند طراحی آن است.

Alexandrea Pangburn, “Spirit of the West,” 2020, acrylic paint on wood panel.گسترش

Alexandrea Pangburn “روح غرب” 2020, رنگ های اکریلیک بر روی پانل های چوب.

Alexandrea Pangburn

Alexandrea Pangburn, زنان در غرب
آیرنتن رسومات & Crafthouse, 3636 شاه بلوط محل
از طریق ژوئن 28

غربی نقاش Alexandrea Pangburn کمک می کند تا از خواب بیدار آیرنتن رسومات آن را به عنوان بازگشایی درهای خود را برای در خانه ناهار خوری با یک نمایش اختصاص داده شده به کار مختلف انجام آنچه انجام می دهند در مرتع پرورش احشام. Giddyup و یک وقت ملاقات برای دیدن آن با این هنرمند با ایمیل Pangburn در [email protected]

Art Attack: Eleven Ways to See Art Live or Otherwise This Weekend

ازاره گالری

گالری نمایشگاه آثار هنرمندان
ازاره, گالری 3520 برایتون بلوار
از طریق جولای

همچنین بازگشایی در RiNo حداقل به صورت محدود مشاهده است جاناتان کاپلان ستون گالری ویترین معاصر سرامیک هنر است. یک نمایشگاه گروهی با گالری هنرمندان باز است پنج شنبه از طریق شنبه با تعیین وقت قبلی فقط در 303-295-0717; تنها ده نفر با پوشیدن ماسک اجازه خواهد داشت در این فضا در یک زمان. کاپلان امیدوار به بازگشت به یک به طور منظم نمایشگاه برنامه در ماه اوت است.

Peter Burega, “Chasing Rain Orient – Bay No. 2,” oil on panel.گسترش

پیتر Burega, “تعقیب باران مشرق زمین – خلیج شماره 2” نفت در پنل.

پیتر Burega

پیتر Burega
SmithKlein گالری 1116 مروارید خیابان بولدر
ژوئن 10 را از طریق 30
افتتاحیه: یکشنبه, ژوئن 10, ظهر تا 4 بعد از ظهر

تخته سنگ را SmithKlein گالری باز می شود با نشان دادن پیتر Burega روح انتزاعی seascapes که خود را با الهام از بازی نور و آب در طبیعت است. گالری باز است و از ظهر تا 4 بعد از ظهر روز سه شنبه از طریق پنج شنبه ظهر تا 5 بعد از ظهر روزهای شنبه و ظهر تا 4 بعد از ظهر روزهای یکشنبه; ماسک های مورد نیاز به عنوان آنها در همه جا در امتداد خیابان مروارید بازار.

دیوانه ژنده پوش, 7Twenty Boardshop, الهام بخش, زندگی می کنند, هنر
7Twenty Boardshop, 135 S. برادوی
چهار شنبه, ژوئن 11, 11:30 صبح تا 2:30 بعد از ظهر

7Twenty Boardshop در برادوی جنوبی در حال آماده سازی خود برای تابستان skateboarders و باز هر روز با یک ماسک نیاز و اجتماعی فاصله قوانین در محل—اما شما می توانید لذت بردن از این زندگی-هنر نمایش و بدون پله در داخل خانه. تاریخ دنور هنرمندان Mad ژنده پوش به عنوان آنها تبدیل به مقابل فروشگاه در رابطه با ویندوز الهام و ضربه محکم و ناگهانی یک عکس به اشتراک گذاری به اشتراک گذاری در رسانه های اجتماعی با برچسب @windowsofinspiration و @7twentyboardshop; اولین دوازده مردمی به انجام این کار خواهد شد و برنده 25 $gift card. و حتی اگر شما نمی, شما هنوز هم می تواند با گرفتن یک تکه از پیتزا—در حالی که منابع تاریخ و زمان آخرین.

کریگ Robb, داده های گم شده
تام Mazzullo, اتاق مطالعه
دزدان دریایی: هنر معاصر 7130 West 16th, خیابان لیکوود
رسمی افتتاحیه: جمعه, ژوئن 12, 6 تا 9 بعد از ظهر
ملاقات و خوش آمد می گوید پذیرش: شنبه, ژوئن 20, ظهر تا 5 بعد از ظهر
اختتامیه: پنج شنبه, 28 ژوئن ظهر تا 5 بعد از ظهر

دزدان دریایی می شود به نوسان از عضو جدید نشان می دهد با مجسمه کریگ Robb و metalpoint طراح تام Mazzullo در سه خرما در ماه ژوئن; همراه با ساعت محدود گالری خواهد شد تمرین های اجتماعی فاصله و ماسک ها مورد نیاز است. به عنوان یک جایگزین, شما همچنین می توانید هر دو را نشان می دهد توسط مجازی تصویری پیاده روی را از طریق دزدان دریایی در وب سایت.

Zachary Carlisle Davidson, “Stolen Lives,” drypoint etching, monoprint.گسترش

Zachary کارلایل دیویدسون “به سرقت رفته زندگی” drypoint اچ monoprint.

Zachary کارلایل دیویدسون

خراشیده و خورده
Processus, 955 24th, خیابان
12 ژوئن از طریق 20
جمعه, ژوئن 12, 6 تا 8 بعد از ظهر
چهار شنبه, ژوئن 13, 10 صبح تا 6 بعد از ظهر
شنبه 20 ژوئن ساعت 10 صبح تا 6 بعد از ظهر
با تعیین وقت قبلی در 303-526-8064 یا ایمیل [email protected]

Processus را برای زمان از دست رفته توسط در نهایت باز کردن آن ماه از نمایشگاه عکاسی و خش و خورده که بر اچ و intaglio فرآیندهای در محل کار توسط Grant R. Williams, Tonia Bonnell گیل Boyd, Zachary کارلایل دیویدسون و Viviane لو کورتوا. پوشیدن یک ماسک و آماده برای عمل اجتماعی فاصله در هر سه تاریخ های موجود (و یا با تعیین وقت قبلی) و در حالی که شما وجود دارد کمک Le کورتوا و کریس پرز خداحافظی به خود را در زمان به اشتراک گذاشته شده-فضای کار. آنها خواهید بود در حال حرکت از فضایی با تمرکز جدید در پایان ماه ژوئن.

Kate Petley, “And Then Remain,” archival print and acrylic on canvas.گسترش

کیت Petley “و پس از آن باقی می ماند” آرشیوی چاپ و اکریلیک روی بوم است.

کیت Petley, Robischon گالری

کیت Petley, پس از
انطباق (تکرار 1)
Robischon گالری 1740 Wazee خیابان
باز ژوئن 13

Robischon گالری آغاز فصل تابستان با یک کیت Petley و و انطباق با یک “تحول” گروه نمایش با تمرکز بر انتزاع. Petley آثار ورق را رو کردن عکاسی چاپ تصاویر و بنفش رنگ ایران بر روی بوم با شکوه تک رنگ دادن توهم خورده سطوح در فضا; انطباق به ارمغان می آورد با هم یک تغییر در انتخاب کار جدید توسط Marcelyn McNeil, دبورا Zlotsky, Ted لارسن لوید مارتین و Wendi Harford. نمایش آثار هنری آنلاین و یا حضوری با تعیین وقت قبلی (تماس 303.298.7788 و یا ارسال ایمیل به [email protected]).

Paul Jacobsen, “Joshua Tree,” pastel on rag board.

پل Jacobsen, “جاشوا درخت” نقاشی با مداد رنگی روی دستمال هیئت مدیره.

پل Jacobsen, David B. Smith, گالری

پل Jacobsen, معنوی, نظارت
David B. Smith, گالری 1543 Wazee خیابان
ژوئن 13 طریق جولای 18
در فرد بازدید با تعیین وقت قبلی: ژوئن 15 از طریق جولای 18

David B. Smith گالری هنرمند پل Jacobsen بازده با یک مجموعه جدید از کار از منابع طبیعی جهان, اما, تزیین با نزدیک عکاسی شین هر چند به طور کامل ارائه شده در روغن و یا سایه. گالری باز می ماند و تنها با تعیین وقت قبلی به طوری که در جای رسمی افتتاح پذیرش کاربران دعوت می شود تا به جای پیوستن به گالری کارکنان در ضد نژادپرستانه تظاهرات; واقعی مشاهده در دسترس خواهد بود به صورت آنلاین و یا با تعیین وقت قبلی آغاز ژوئن 15. تماس 303-893-4234.

Jason T. Graves and Remington Robinson painted this mural for the 2019 Crush Walls Mural Festival.

Jason T. گور و رمینگتون رابینسون این نقاشی دیواری برای 2019 له دیوارها نقاشی دیواری جشنواره است.

Jason T. گور و رمینگتون رابینسون

بدرد خوردن هنر در مکان های عمومی تابستان تاسیسات
بانوان Fancywork جامعه
بدرد خوردن, کتابخانه عمومی 292 غرب علفزار درایو
هنر عمومی نصب و راه اندازی: چهار شنبه, ژوئن 13

Jason T. گور و رمینگتون رابینسون
شهر Vail پارکینگ سازه
زندگی نقاشی دیواری نقاشی: آغاز و تا روز دوشنبه, ژوئن 15
هنر جدید را به عنوان شما راه رفتن را از طریق این شهر از بدرد خوردن ابتدا با نصب و راه اندازی یک هنر عمومی قطعه در کتابخانه—چیزی مربوط به چشم و حباب ابرها—توسط yarnbombing بانوان Fancywork جامعه است. روز دوشنبه نقاشی دیواری-نقاشی تیم Jason T. گور و رمینگتون رابینسون آغاز خواهد شد کار بر روی سایت های خاص هنر خیابانی بر روی دیوار Vail پارکینگ سازه های. به عنوان تابستان در Vail می رود پر قدرت شهر هنر در مکان های عمومی برنامه آغاز خواهد شد میزبانی رایگان چهارشنبه جنبه های هنر در تاریخ 1 ژوئیه و در ادامه هفتگی در ساعت 11 صبح از طریق اوت 26. اطلاعات بیشتر در آنلاین.

Tom Linker, "Treasures of The Nile," acrylic and oil pastel.گسترش

تام لینکر “گنجینه های از رود نیل” بنفش و روغن نقاشی با مداد رنگی.

تام لینکر ساندرا فیلیپس گالری

اسطوخودوس غبار: گی مردان در هنر معاصر در کلرادو
عجیب و غریب شهر دشت: نگاه هنری در دنور LGBTQ تاریخچه
McNichols ساختمان 144 غرب, Colfax, خیابان
از طریق اوت 30
محدود بهنگام ورود با تعیین وقت قبلی آغاز و تا روز دوشنبه, ژوئن 15

خوشبختانه اسطوخودوس غبار و عجیب و غریب شهر دشت را هر دو به گروه های کوچک تا هشت نفر توسط بهنگام ورود ملاقات آغاز و تا روز دوشنبه, ژوئن 15. دو ساعت شکافها ارائه شده در 8:30 صبح 11:30 صبح و 2:20 بعد از ظهر روزانه; رزرو آنلاین. نمایشگاه شده اند که یک نقطه کانونی از دنور سالانه غرور متحرک در مرکز اجتماعات پارک و در حال حاضر آن را هنوز هم می توان در یک مقیاس کوچکتر. یک تاریخ تعیین نشده است اما وجود دارد صحبت از رسمی افتتاح در ماه اوت است که باید به یاد ماندنی است. به عنوان سنبل غبار co-متصدی مایکل Paglia اظهارات “فقط فکر می کنم از لباس در باز کردن!”

علاقه مند به داشتن رویداد خود را به نظر می رسد در این تقویم ؟ ارسال اطلاعات به [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>