آسیا امروز: هند همچنان با افزایش نزدیک به 10 ، 000 موارد

دهلی نو (AP) — تعداد coronavirus موارد در هند همچنان به سرعت در حال افزایش دوشنبه با مقامات گزارش نزدیک به 10 ، 000 مورد جدید بیش از 24 ساعت گذشته.

سنبله آمده است که دولت در حرکت رو به جلو با بازگشایی, رستوران ها, مراکز خرید و اماکن مذهبی در بسیاری از کشورهای پس از بیش از 2 ماهه مستند.

دولت در حال حاضر بخشی از بازسازی قطار خدمات و پرواز های داخلی و مجاز و مغازه های تولید برای بازگشایی شده است. مترو, هتل ها و مدارس و کالج ها باقی مانده توقیف در سراسر کشور.

وزارت بهداشت روز چهارشنبه گزارش دادند که 24 ساعته افزایش 9,985 موارد و 274 مرگ و میر. هند ثبت کرده است 276,583 موارد مثبت پنجم بالاترین در جهان و 7,745 مرگ و میر.

تعداد واقعی مانند جاهای دیگر در جهان تصور می شود نمایشگاه های بالاتر با توجه به تعدادی از دلایل از جمله محدود تست.

بیش از 4.9 میلیون آزمایشات انجام شده در کشور از 1.3 میلیارد نفر روزانه تست عبور از 140 ، 000 مردم است.

ماهاراشترا تامیل نادو و دهلی نو در حال بدترین ضربه متحده با 90,787, 34,914 و 31,309 موارد مثبت بود.

در دیگر تحولات در منطقه آسیا و اقیانوس آرام:

— بستگان سرقت اجساد در اندونزی: مقامات اندونزی روز چهارشنبه گفت آنها دستگیر شده اند حداقل 33 نفر مظنون به ربودن اجساد coronavirus قربانیان از چندین بیمارستان به دفن آنها را با توجه به اسلامی و آداب و رسوم اجتماعی. هزینه 10 از افراد بازداشت شده در سولاوسی جنوبی استان در هفته گذشته فرستاده خواهد شد به دادستان استانی سخنگوی پلیس ابراهیم تمپو گفت. اگر مجرم شناخت آنها به هفت سال زندان و یک 7000 دلار جریمه برای نقض بهداشتی قرنطینه قانون و مقاومت در برابر مقامات گفت. ویدیوهای به اشتراک گذاشته شده به طور گسترده ای در جهان پرجمعیت ترین ملت های مسلمان نشان می دهد ده ها تن از بستگان و دوستان به زور حمل کردن اجسام از coronavirus قربانیان از چندین بیمارستان و با وجود سخت پروتکل های بهداشت در محل. “آنچه که باید انجام شود می تواند آسیب های گسترده تر جامعه” تمپو گفت. او گفت: برخی از مردم بر این باورند دفن بهداشتی پروتکل های غیر قابل قبول از آنجا که از ایمان اسلامی و سنت های فرهنگی. مسلمانان معمولا در دفن مرده خود را بدون تابوت و قبل از دفن بدن شسته شده با صابون و آب معطر و پس از آن پیچیده شده در یک پارچه و بدون درز و بدون پلاستیک. اندونزی اعلام کرد که بالاترین تنها روز افزایش در تایید coronavirus موارد در روز چهارشنبه با 1,241 جدید بیماران آوردن مجموع آن به 34,316 از جمله 1,923 مرگ و میر.

— کره جنوبی نیاز به کد QR: کره جنوبی گزارش کرده است 50 موارد جدید COVID-19 به عنوان مقامات شروع نیاز به کاباره ها کارائوکه اتاق ها و سالن های ورزشی به ثبت نام مشتریان خود را با گوشی های هوشمند کدهای QR به طوری که آنها می تواند به راحتی واقع زمانی که مورد نیاز است. از اواخر ماه مه در این کشور گزارش شده است حدود 30 تا 50 مورد جدید در هر روز تجدید حیات است که تهدید به پاک کردن برخی از سخت موفق به کسب سود در برابر ویروس. در سراسر کشور نیاز از کدهای QR در “معرض خطر” سالن آمده پس از یک هفته ای دادگاه به اجرا در شهرهای سئول, اینچئون و Daejeon. دولت نیز تشویق و کلیسا و کتابخانه و بیمارستان و سینما به طور داوطلبانه اتخاذ فن آوری است. منتقدان مطرح کرده اند نگرانی های حریم خصوصی.

— مالزی آسانسور مستند: مالزی بازگشایی تقریبا تمام فعالیت های اقتصادی و اجتماعی روز شنبه پس از نزدیک به سه ماه از مستند با موفقیت پایین آورده عفونت ویروس. مالزی هم اکنون می توانید سفر داخلی برای تعطیلات خود را قطع مو و بازدید از بازارهای خیابانی در حالی که مدارس و فعالیت های مذهبی را به تدریج از سر گرفت. دولت می گوید: “بازیابی” فاز گذشته از طریق اوت با برخی ممنوعیت ها هنوز هم در جای خود. شب باشگاه بارها کارائوکه پارک و بازتاب مراکز بسته خواهد ماند. تماس های ورزشی و یا کسانی که با تماشاگران و فعالیت با گروه های بزرگ هنوز هم ممنوع است. مالزی تا به حال 8,336 عفونت و 117 مرگ و میر. روزانه موارد باید کاهش یافته و به تنها هفت روزانه از دوشنبه به پایینترین سطح خود از این مستند آغاز شده در مارس 18.

— چین گزارش 3 مورد: چین می گوید آن در آخرین مورد از coronavirus عفونت آورده بودند از خارج از کشور است. جدید مرگ و میر گزارش شده چهارشنبه و فقط 55 نفر باقی می ماند در درمان COVID-19 در حالی که یکی دیگر از 157 بودند که نظارت در انزوا به نشان دادن نشانه هایی از ویروس و یا داشتن آزمایش مثبت آن را بدون نشان دادن علائم. چین گزارش کرده است در مجموع 4,634 مرگ و میر در میان 83,046 موارد COVID-19 پس از این ویروس برای اولین بار در شناسایی مرکزی چین در شهر ووهان در اواخر سال گذشته.

— خانه عبادت بازگشایی در سریلانکا: سریلانکا مقامات بهداشتی می گویند مکان های عبادت است که باید باقی مانده بسته برای سه ماه گذشته می تواند بازگشایی جمعه شروع موضوع اجتماعی فاصله دستورالعمل. مدیر کل خدمات درمانی آنیل Jasinghe گفت: به 50 نفر می تواند جمع در هر محل عبادت اگر آنها نگه داشتن فاصله خود از دیگران است. مکان های عبادت است که نمی تواند جای 50 نفر می تواند اعتراف نیم عادی خود ظرفیت, او گفت:. سریلانکا گزارش کرده است هیچ coronavirus بیماران خارج از خوشه شناخته شده برای ماه گذشته است. آن را تایید کرده است 1,859 فتح کرد گرفته شد موارد با مرگ و میر 11.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>