براش آتش سوزی در نزدیکی هالیوود باول به عنوان موج گرما در ادامه

آتش نشانان مبارزه برس آتش که آغاز شد در اوایل روز شنبه در نزدیکی هالیوود باول به عنوان منطقه آماده برای یک روز دیگر از دماهای بسیار گرم و سانتا آنا باد.

فروغ که شکست در مورد 6:20 صبح در 2300 بلوک از خیابان کوهستانی در تپه های هالیوود تا به حال سوخته سه هکتار توسط ساعت 8 صبح با توجه به لس آنجلس آتش نشانی.

پس از بیش از یک ساعت از کار حدود 129 آتش نشانان و سه آب انداختن هلیکوپتر متوقف شده بود جلو پیشرفت از آتش است. زمین خدمه باقی خواهد ماند و در صحنه به رسیدگی به هر گونه شعله ور شدن یو پی اس و خاموش کردن سوختن پوشش گیاهی به گفته مقامات آتش.

هیچ سازه های آسیب دیده بودند و هیچ تخلیه دستور داده شد. آن را بلافاصله روشن نیست آنچه که موجب آتش است.

تبلیغات

این آتش سوزی در نزدیکی هالیوود باول که لغو آن فصل از کنسرت ها و فیلم ها به دلیل coronavirus همه گیر می شد که L. A. آتش نشانان در پاسخ به اوایل روز سه شنبه. اولین آتش سوزی در مدت کوتاهی قبل از ساعت 5 در بالای رادیو تپه در Lincoln Heights منطقه است. خدمه آتش خاموش دو هکتار فروغ تقریبا دو ساعت بعد از آن, آتش, مقامات گفت.

آتش سوزی مشخص شده مشغول شروع برای مقامات منطقه سر به یک روز دیگر از سوزان درجه حرارت. ترکیبی از گرما باد و رطوبت کم می تواند باعث آتش سوزی به سرعت در حال گسترش و ایجاد شرایط خطرناک برای خدمه آتش.

“ما همیشه نگران آتش سوزی گفت:” کتی Hoxsie یک هواشناس با خدمات ملی آب و هوا در اخنرد. “شماره 1 موضوع که با باد است بنابراین این واقعیت است که این باد است که نمی تواند به عنوان قوی کمک می کند اما واقعا زمانی که شما آتش زنه-علف خشک و کم رطوبت نسبی و حتی شادی بخش شرایط می تواند باعث مشکلات.”

جیوه است انتظار می رود به 80s و 90s در امتداد ساحل و قله نزدیک به 100 درجه در بیشتر مناطق داخلی توسط, بعد از ظهر.

تبلیغات

درجه حرارت سوابق شکست در حداقل سه نقطه در جنوب کالیفرنیا در روز دوشنبه. کاماریلو فرودگاه گزارش بالا از 89 درجه بیش از رکورد قبلی از 81 مجموعه در سال 1925. در فرودگاه بین المللی لس آنجلس بالا از 84 درهم شکست رکورد 77 مجموعه در سال 1979 و در فرودگاه لانگ بیچ بالا 90 در صدر قبل از ثبت 88 مجموعه در سال 2015.

آب و خدمات صادر مشاوره گرما از ساعت 11 صبح تا 7 بعد از ظهر روز شنبه هشدار احتمالا بیشتر از شکستن رکورد درجه حرارت در طول L. A. شهرستان ساحلی است که می تواند گرما بیماری های مرتبط با.

“این کمی زود برای دیدن دمای مثل این” Hoxsie گفت. “اما زمانی که شما در انتقال فصل شما می توانید خوشه و نرخهای پایین.”

سانتا آنا بادها که ثروت منطقه چهار شنبه انتظار می رود تا متوسط به عنوان هفته پیشرفت می کند. در روز سه شنبه وزش باد از 10-20 mph انتظار می رود با gusts تا 30 مایل در ساعت در برخی از مناطق از جمله در امتداد بزرگراه بین ایالتی 5 راهرو Hoxsie گفت.

تبلیغات

روز دوشنبه L. A. شهرستان کوه شد از دیدن gusts از 50 تا 60 مایل در ساعت.

باد و حرارت خشک دامن زده قلم مو کوچک آتش سوزی در نجف آباد دریاچه مشاهده تراس Elysian پارک Eagle Rock, Lake Balboa تاج و ال Sereno در روز دوشنبه. خدمه آتش قادر به خاموش کردن شعله به سرعت و بدون خانه های آسیب دیده بودند.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de