کالیفرنیا DMV به بازگشایی تمام دفاتر بسته به دلیل coronavirus

گذشته از وزارت کالیفرنیا از موتور خودرو 169 زمینه دفاتر که بسته شد به دلیل COVID-19 همه گیر خواهد بازگشایی در روز پنج شنبه به مشتریان که در حال حاضر قرار ملاقات, اما نه همه خدمات در دسترس خواهد بود اعلام کرد.

مشتریان نیاز به فرد معاملات اجازه خواهد داشت در حالی که دیگران گفته بودن به انجام کسب و کار خود را در راهنمایی و رانندگی سایت. Behind-the-wheel آزمون رانندگی هنوز در دسترس نیست به دلیل فیزیکی, فاصله, قوانین, با توجه به راهنمایی مدیر استیو گوردون.

“تقریبا تمام راهنمایی و رانندگی وظایف را می توان بدون یک دفتر دیدار” گوردون در بیانیه ای گفت. “برای نگه داشتن زمان انتظار پایین و برای حفظ بهداشت عمومی دستورالعمل های, من از شما تنها به بازدید از راهنمایی و رانندگی, دفتر زمانی که کاملا ضروری و برای آمدن آماده شده است.”

گوردون بسته تمام زمینه دفاتر عمومی در تاریخ 27 مارس به دلیل نگرانی بیش از حد شلوغ دفاتر ایجاد خطر برای گسترش COVID-19 بین مشتریان و کارکنان. او هفته گذشته گفت که 41 کارکنان راهنمایی و رانندگی تا به حال قرارداد COVID-19 در ماه های اخیر اما این همه تا به حال پس از بهبود و بازگشت به کار.

تبلیغات

انباشت از نوجوانان نیاز به یک آزمون رانندگی در حالی که درخواست خود را برای اولین بار گواهینامه رانندگی یک دغدغه مطرح شده در هفته گذشته زمانی که کمیته قوانین مجلس سنا توصیه می شود تایید گوردون انتصاب به ریاست سازمان.

“این یک مشکل واقعی برای خانواده ها به عنوان پدر و مادر به بازگشت به کار” ایالت پاتریشیا بیتس (R-Laguna Niguel) گفت.

گوردون گفت: فاصله فیزیکی از قوانین نیاز مشتریان و کارکنان راهنمایی و رانندگی به حداقل شش فوت از هم جدا دشوار است که در طی یک آزمون رانندگی, اما او گفت که او به دنبال در گزینه های مختلف از جمله استفاده از خصوصی رانندگی مدارس برای انجام تست جاده.

مشتریان مراجعه به راهنمایی و رانندگی زمینه دفاتر خواسته بودن به پوشیدن ماسک و رعایت فاصله فیزیکی مورد نیاز است.

تبلیغات

کسانی که به دریافت وقت ملاقات برای بازدید از دفاتر نیاز برای تکمیل معاملات است که نیاز به یک فرد در بازدید از جمله پرداخت هزینه های ثبت نام برای توقیف وسایل نقلیه احیا به حالت تعلیق و یا لغو مجوز و درخواست برای گواهینامه رانندگی تجاری.

آژانس آغاز شده است, تغییر زمان قرار ملاقات لغو شد در طول بسته شدن موقت و آگاه ساختن مشتریان از تاریخ جدید است.

“هنگامی که راهنمایی و رانندگی جایگزین آن دسته از مشتریان راهنمایی و رانندگی آغاز خواهد شد ارائه تعداد محدودی از قرار ملاقات جدید” آژانس در بیانیه ای گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>