رئیس Paul Pazen مرتکب به “ارزیابی مجدد هر چیز” در DPD

به عنوان جورج فلوید ادامه اعتراضات به گرفتن Denver, Denver, رئیس پلیس پل Pazen است زیر آتش از اعضای عمومی, طرفداران و وکلا برای راه که دنور پلیس و سایر مأموران اجرای قانون عامل در این شهرستان باید در برخورد با معترضان. بزرگترین انتقاد بود که تکرار در یک سفارش ضابط موقت صادر شده توسط یک قاضی فدرال است که اجرای قانون استفاده کمتر کشنده مهمات در راه است که هر دو مجروح معترضان و نقض حقوق اساسی.

Westword صحبت با رئیس Pazen است که دنور بالا رتبه بندی رسمی پلیس برای تقریبا دو سال به شنیدن افکار خود را در مورد آنچه اتفاق افتاده در هفته های اخیر.

Westword: آنچه را که خود را افسران سمت راست انجام می شود در طول این اعتراضات?

رئیس Paul Pazen: ماموران در تعادل انجام داده اند مقدار زیادی از خوب در اینجا. ما نمی توانیم فراموش کنیم که برخی از افراد با توسل به خشونت متوسل به آسیب و تخریب ما شهر زیبا. این زنان و مردانی که کمک به محافظت از نه تنها مردم از دنور, اما همچنین کمک به حفاظت از این شهر زیبا.

که در آن شما فکر می کنم بعضی از افسران ممکن است شده اند وجود ندارد ؟

ما فسخ یک فرد برای پست های رسانه های اجتماعی که در افزایش تنش است. این چیزی است که ما انتظار داریم. ما می خواهیم به ده-تشدید همه شرایط. ما در زمان اقدام سریع وجود دارد.

بسیاری از شرایط دیگر — ما در حال انجام یک تحقیق کامل شامل بررسی مستقل توسط دفتر مستقل نظارت به مطمئن شوید که افسران اداره در سیاست ها و ارزش ها, و اگر آنها نمی, سپس آنها پاسخگو خواهد بود که.

قاضی R. بروک جکسون معتقد است که برخی از افسران در دنور عمل “نفرت انگیز” شیوه هنگامی که دست زدن به معترضان. آنچه که پاسخ خود را به این خصوصیات?

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

پاسخ ما این است که ما مطابق با قاضی جکسون موقت ضابط سفارش و تمرکز ما این است که واقعا در نگه داشتن مردم از دنور امن و ما کار خواهد کرد تا حدی که ما معتقدیم در پاسخگویی. هر عضو از تیم ما است که انجام شده زیر آن انتظارات و سپس آنها پاسخگو خواهد بود برای اقدامات خود را.

آنچه در مورد استفاده از زور خارج از سازمان ؟ من اشتباه خودم و من می دانم که بسیاری از اعضای عمومی و رسانه ای شده است در مورد آنچه که استفاده از نیروی آنها عامل تحت چه سیاست. به من گفته شده است که هر یک تحت سیاست خود را و آنها را انتخاب کنید هنگامی که به استفاده از کمتر کشنده مهمات زمانی که آنها می خواهند به. چگونه شما و یا شما به همه چیز تحت کنترل در این زمینه ؟ مطمئن شوید که همه چیز در حال تمام متمرکز?

بله و دوباره ما مطابق با سفارش ضابط موقت. ما نیز تعبیه شده سرپرستان با همه متقابل ما کمک شرکای مطمئن شوید که وجود ثبات است. همه استفاده از زور باید به طور معقول و مناسب است.

در حال حاضر بر اساس قاضی ترتیب, همه از افسران عملیاتی در داخل دنور, آیا DPD یا پروکسی در حال رفتن به تحت عمل DPD استفاده-از-نیروی سیاست ؟

تحت این دستورالعمل که تاسیس شده اند. ما ناظران شده اند که تعبیه شده در آن تیم از گرفتن بروید. من می خواهم برای روشن است که ما نیاز به انجام یک کار بسیار کامل و جامع نقد و بررسی از جمله این که در خارج از چشم انداز است که بررسی خارج از دفتر مستقل نظارت بر. ما نیاز به دیدن آنچه که رفت راست و قطعا آنچه که ما می توانید از یادگیری در این سطح بی سابقه ای از خشونت و بی سابقه خشونت و سطح بی سابقه ای از تخریب است که ما دیده ایم در شهر ما. ما متعهد به آن است. ما متعهد به شفافیت مطمئن شوید که وجود دارد درس های آموخته شده ما را به انجام بهتر. که ما را انجام خواهد داد که ما را که رویکرد ارزیابی مجدد هر چیزی که ما را از دیدن اگر آن را حس می کند و اگر آن را درست انجام دهید و سپس تصمیم گیری آگاهانه بر اساس داده ها و اطلاعات است.

فقط به ناخن است که آن را به خارج از سازمان های اجرای قانون عامل در این شهر چیزی است که شما می خواهید برای کشف این که آیا راست کردن خفاش, همه باید تحت دنور استفاده-از-نیروی سیاست ؟

ما باید یک گام به عقب و نگاهی به همه چیز را که ما انجام می دهیم و ارزیابی مجدد اگر آن را حس کنید و ببینید اگر دقیق شیوه های شیوه های بهتر که ما ترکیب می تواند به منظور ایجاد امنیت مردم را تشکیل می دهند که این شهر زیبا.

آیا شما به تماشای هر یک از ویدئوها را مشاهده کنید به عنوان بخشی از قانونی شکایت کنم ؟

من چند فیلم دیده می شود. من نمی توانم بگویم که من دیده ام همه چیز. آنچه که من می تواند به شما بگوید به من دستور داد هر یک از فیلم ها که می آیند به من می شود مورد بررسی قرار گرفت. آیا مگر ما تا به حال یک فرد شاکی آن را به کار گرفته و تحت خدمات-شکایت از جنبه های آن است.

اما به جای نشان می دهد که ما نیاز به بررسی هر یک از این حوادث ما آغاز رسمی شکایت آمده است که در هر واحد تصویری مانند آن.

به من بگویید چرا شما ساخته شده تغییرات اخیر به استفاده از زور سیاست ؟

این لحظه ای است که ما در این جنبش این نقطه اوج ما باید به رسمیت شناختن آنچه در این مورد تمام شده است. من می خواهم به اشاره است که مردم وجود دارد که در حال انجام این کار مرکز پلیس سهام در راه است که سازمان های اجرای قانون می توانید انجام دهید بهتر از سهام و ورود نظر و همچنین دنور استفاده از زور کمیته که ساخته شده از یک گروه متنوعی از افراد با مقدار زیادی از دانش در مورد این نوع از مسائل. اینها توصیه هایی است که ما تا به حال در حال انجام گفت و گو در مورد. در واقع ما فقط صحبت با استفاده از نیروی کمیته درست قبل از اینکه چیزی که ما دیدم با کشتار وحشتناک از جورج فلوید و تظاهرات که ما در اینجا دیدم. اینها برخی از بحث در مواردی است که ما شده اند به دنبال. اولین و مهمترین آنها کار درست را انجام دهید و آنها را حس کنید. ما اجرا این تغییر سیاست. این تغییر سیاست تقویت کننده بسیار قوی و پیشرفته استفاده از زور در سیاست. این است که به عنوان قوی به عنوان مترقی به عنوان هر یک پلیس در استفاده از زور سیاست در هر نقطه از کشور و ما ادامه خواهد داد به منظور بررسی نقد و نگاهی به داده ها و اطلاعات و همچنان به ساخت smart شیوه های, هوشمند, سیاست های در حال حرکت رو به جلو است.

شما خواهد بود متمایل به کاهش بودجه DPD?

آنچه که من می خواهم به بحث در مورد این است که واقعا به دنبال بیشتر سیستمیک نوع تغییر و تحول به جای برنامه ریزی تغییرات.

ما نیاز به نگاه پلیس در یک نور متفاوت است. ما نیاز به حرکت به سوی که عمومی-ایمنی مفهوم و واقعا شامل برخی از بهداشت عمومی نمایش ها و دیدگاه ها در این. من می توانم به شما بگویم که ما در حال ساخت برخی از این تغییرات است. ما در روند استخدام هفت مورد مدیران. ما در حال ایجاد کردن ما سلامت روان پزشکان. این است که بهداشت عمومی نمایش در امنیت عمومی. ما می خواهیم به ادامه کار با جامعه برای پیدا کردن راه حل های بهتر.

چالش می شود در این سال 2020 ما بیش از سی و قتل که در شهرستان ما است. که بیش از این سرعت که ما در سال گذشته است. ما هنوز هم برخی از سطوح بالایی از جرم و جنایت خشونت آمیز است که در حال وقوع است. ما باید به کار با هم در کنسرت با جامعه ما با این سیستم های دیگر — سیستم مراقبت های بهداشتی, قطعا, سیستم حقوقی, بلکه تقاطع با مسکن سیستم اقتصادی است که همه ما تحت عمل — و کشف کردن چگونه ما می تواند به کاهش سطح خشونت و واقعا افزایش امنیت عمومی با در نظر گرفتن گسترده تر نگاه کنید. آن را نه فقط در اجرای قانون-منحصر به فرد. ما واقعا نیاز به کشف این سیستم گسترده ای از روش های است که می تواند به ما کمک کند نگه داشتن مردم از دنور امن است.

بنابراین من آن را در این مرحله شما واقعا آماده به می گویند که آیا یا نه شما می خواهم به نفع کاهش?

آنچه من میگویم این است که ما در حال تغییر با اعمال نفوذ مراقبت 4 دنور بودجه و استخدام بیشتر در مورد مدیران و بیشتر پزشکان پس از آن نشان می دهد که تمرکز ما این است که واقعا در نظر گرفتن بهداشت عمومی نظر برخی عمومی-ایمنی چالش است.

شما چگونه در ارتباط با گروه ما عشق دنور و نیل Shultz?

پیدایش من تعامل با نیل بود و گفتگو آغاز شده است که در مرکز اجتماعات پارک و ادامه داد: وجود دارد در این کنگره گام. من رفتم خارج وجود دارد آن را از نزدیک ببینید. این احساسی بود. من عاشق این شهر و من می خواستم به صحبت کردن با اعضای جامعه ما. من برای دیدن های مختلف مردمی از شهرستان ما که گرد هم آمده اند به شروع به تمیز کردن. من تو را دیدم یک مادر است که او به ارمغان آورد و کودکان و دو دخترش در خارج وجود دارد. من دیدم که پدر و مادر خود به ارمغان آورد دختر نوجوان در خارج وجود دارد.

ما در حال گفتگو در مورد آنچه اتفاق می افتد آنچه که در حال وقوع بود. نیل و من در یک لحظه کوتاه در مورد این که اولین تماس من با نیل.

او از من دعوت کرد به یک فضا و احترام من است. ما می خواهم به کار با هر گروه و هر سازمان برای کمک به ما در حفظ شهر ما امن و من فکر می کنم ما انجام داده ایم که با بسیاری از گروه های است که ما با کار کرده است. ما کار کرده ام با دنور عدالت پروژه با هم کلرادو ما استفاده از زور کمیته مرکز پلیس سهام.

ما نیاز به ساخت این روابط از آنجا که ما تنها راه رو به جلو ما تنها راه رو به جلو است و با هم کار کردن و این چیزی است که ما امیدواریم که برای به انجام رساندن این. ما امیدواریم که با هم کار کنند. ما امیدواریم که برای ساخت بهتر اداره بهتر شهر و بهتر جامعه است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>