ستون: بعد از خانه سالمندان بیمار درگذشت COVID-19 دخترش جنگیدند

آن همه خیلی سریع اتفاق افتاد.

در مارس 12, Griselda نوا از Arleta رفت و به Parkwest مرکز توانبخشی در اسپرک برای ناهار به مادر او که تا به حال زندگی می کردند در این مرکز پس از درد و رنج سکته مغزی در سال 2012. یک عضو هیات گفت: نوا که مادر Florentina لوپز بود به خوبی احساس نمی شود. پرستار گفت: ممکن است یک عفونت ادراری اما وضعیت جدی نیست.

در مه 15, پرستار سرپرست گفت: نوا مادرش خوب بود.

در 18 مه نوا یک تماس از پدر یکی از مادر او هم اتاقی و گفت او بر این باور نوا را گرفته بود و به بیمارستان. در راه خود را به Parkwest برای پیدا کردن برای مطمئن نوا دریافت تماس از یک پزشک اورژانس اطلاع او که مادر او بسیار بیمار است. دو ساعت بعد همان دکتر به او گفت که مادر او تا به حال COVID-19 و تا به حال دچار حمله قلبی.

تبلیغات

در مارس 19, Florentina لوپز 66 درگذشت در بیمارستان.

“ما حتی نمی تواند به او رسمی تشییع جنازه خدمات” گفت: نوا که محروم شد از بودن با او در روزهای آخر و که غم و اندوه است به عنوان عمیق به عنوان خشم خود را در شرایط او را از مرگ مادر.

اتهامات فوق موجود در یک قتل غیر عمدی طرح دعوی در دادگاه علیه Parkwest هفته گذشته به عنوان COVID-19 هنوز در حال گسترش از طریق پرستاری امکانات در سطح ایالت. با توجه به لس آنجلس عمومی وزارت بهداشت سوابق 23 Parkwest کارکنان و 16 بيمار در 98-تخت تسهیلات باید آزمایش مثبت برای COVID-19.

همانطور که از دوشنبه, مرگ و میر وجود دارد در شش.

تبلیغات

“از طریق آوریل و مه … Parkwest رهبری آموخته است که چندین عضو از کارکنان آن تست شده و یا مظنون به داشتن COVID-19 آیا با این حال اطلاع رسانی به ساکنان و یا خانواده خود را ادامه داد و اجازه می دهد تا کارکنان به کار گفت:” طرح دعوی در دادگاه توسط وکیل اسکات Glovsky که همچنین ادعایی که Parkwest نیست ارائه تجهیزات حفاظتی برای کارکنان “را از طریق به عنوان اواخر به عنوان ممکن است.”

Parkwest صاحب کریستال Solorzano نام بود به عنوان متهم در طرح دعوی در دادگاه. او در پاسخ به درخواست های متعدد برای نظر. این Medicare.gov وب سایت که در آن پرستاری صفحه اصلی داده ها را می توان به Parkwest یک امتیاز ستاره (از یک ممکن است پنج) که آن را به عنوان توصیف “بسیار کمتر از متوسط.” این رتبه بندی ها بر اساس معیار هایی از قبیل بهداشت بازرسی نیروی انسانی و کیفیت مراقبت و Parkwest ارزیابی جزئیات کمبود های متعدد.

Florentina لوپز بود اما یکی بیشتر تلفات در نصب رسوا تلفات و اسیر بيماران سالمند کشته شده توسط ویروس. حدود 28000 ساکنان خانه سالمندان و کارکنان در سراسر کشور درگذشت. در کالیفرنیا نزدیک به 2000 ساکنان پرستاری ماهر امکانات فوت کرده اند همراه با بیش از 60 کارمند حسابداری برای حدود 43 درصد از دولت کل مرگ و میر.

Glovsky که شکایت یک گلندیل خانه سالمندان در ماه گذشته در COVID-19 مرگ 77 سال سن بیمار گفت که به طور سنتی سه چیز باید کمک نگه داشتن خانه سالمندان صنعت در بررسی و هر سه تهدید در حال حاضر.

تبلیغات

این اولین بار است که خانواده بازدیدکننده داشته است که اجازه می دهد تا بستگان به نظارت بر مراقبت. پس COVID-19 خانواده بازدیدکننده داشته است به شدت محدود و یا ممنوع است. دوم این است که نظارت دقیق و اجرای اما منتقدان به مدت طولانی ادعا وجود ندارد تقریبا به اندازه کافی نظارت. و سوم این که دعاوی اما این صنعت است که پرتاب آن وزن قابل توجهی در اطراف در کالیفرنیا و در سراسر کشور, لابی گری برای مسئولیت حفاظت.

از زمان شروع این بیماری همه گیر از آن به نظر می رسید به من که شده است وجود دارد یک جمعی اظهارات در مورد ما آسیب پذیر بزرگان مرگ — اغلب بدون عزیزان در این نزدیکی هست — که اگر این زندگی یکبار مصرف هستند. این اغلب بسیار پیر و بیمار بیماران و coronavirus ساقه آن دسته از گروه های جمعیتی. اما که نشانی از تراژدی بسیاری ارشد مرگ و میر به عنوان مقامات دولتی باید haggled, unconscionably بیش از جزئیات که آیا و چگونه می توان تست در مراکز الزامی است.

اگر چه تعداد بی شماری از خانه های پرستاری به خوبی اجرا و کارکنان اختصاص داده شده و حتی قهرمانانه کارکنان دولت انجام می شود بیش از حد کوچک به تحریم اپراتور با ناقص پرونده گفت: Michael Connors کالیفرنیا طرفداران پرستاری صفحه اصلی اصلاحات است.

“The California Department of Public Health نورد خوش آمدید حصیر مدتها پیش به بازیگران بد و در حال حاضر ساکنان خانه سالمندان در حال پرداخت قیمت با زندگی خود گفت:” Connors.

تبلیغات

وقتی دیدم در طرح دعوی در دادگاه است که Parkwest را صاحب شد کریستال Solorzano من یک بررسی سریع و نام او تا ظهور در اخبار اخیر حساب از منطقه خلیج است. معلوم او همچنین صاحب اوریندا مرکز مراقبت که در آن 40 ساکنان و 31 کارکنان باید آزمایش مثبت برای COVID-19 و چندین مرگ و میر گزارش شده است.

در همه Solorzano نیز ذکر شده در سوابق دولت به عنوان کامل و یا بخشی از صاحب 11 امکانات در سراسر کالیفرنیا هشت نفر از آنها در این شهرستان از لس آنجلس سان برناردینو و نارنجی.

“او شده است در رادار ما برای مدت زمان طولانی” گفت: مولی دیویس معاون رئیس جمهور از L. A. بزرگتر جلوگیری از سوء استفاده و بازرس خدمات که به من گفت که او مورد بحث و بررسی الگوهای مراقبت در Solorzano امکانات با مقامات بهداشتی دولت.

در علاوه بر این به 11 خانه های پرستاری او صاحب Solorzano وابسته است با حداقل نه امکانات دیگر در کالیفرنیا با توجه به سوابق دولت. آن را غیر معمول نیست در خانه سالمندان صنعت Connors گفت: برای یک حزب برای خرید یک مرکز تحت توافق در حالی که تقاضا به دولت به طور رسمی با مجوز صاحب یک فرایند است که می تواند ماه ها یا سال.

تبلیغات

در مورد نه خانه های سالمندان Solarzano نشان داد دولت برنامه های کاربردی است که او تا به حال گرفته شده مالی شارژ از امکانات و به دنبال تغییر مالکیت از دولت به بخش بهداشت و درمان. در نامه به تاریخ مارس 24, دولت را تکذیب کرد نه همه از برنامه های کاربردی اما او درخواست کرد که در تصمیم گیری و از نظر قانونی می تواند کار آنها را در این روند تجدید نظر.

“اطلاع از رد درخواست” گفت: یکی از این نامه در مورد مالکیت یک پورتارویل تسهیلات از دولت است.

“در یا در اطراف جولای 2008 شما جعلی ارائه اسناد و مدارک به دست آوردن خود را به خانه سالمندان مدیر مجوز گفت:” نامه ای که اشاره کرد که Solorzano مدیر مجوز لغو شد در سال 2019 اما فعال باقی می ماند چرا که او نیز به دادگاه تجدید نظر این تصمیم توسط دولت است.

این نامه در ادامه می گویند که یک دولت در بخش بهداشت و درمان نقد و بررسی “نشان 128 نظارتی فدرال نقض” در امکانات او “متعلق به مدیریت و یا اداره می شود به طور مستقیم یا غیر مستقیم” در سه سال منتهی به ماه فوریه است.

تبلیغات

در طول همان دوره در این نامه اظهار داشت: تخطی از مقررات دولت شامل 34 استناد به نقض بود که “مستقیم یا فوری رابطه با بیمار, سلامت” 16 استناد به “خطر قریب الوقوع مرگ یا آسیب جدی” و یکی استنادی برای “مستقیم تقریبی علت مرگ یک بیمار است.” و دولت گفت: وجود سه مجازات برای عدم تطابق با حداقل اجباری نیروی انسانی مورد نیاز.

در مصاحبه با ABC-7 اخبار در سان فرانسیسکو در اواسط ماه آوریل Solorzano ابراز تسلیت از دست دادن زندگی در مرکز در اوریندا. در اواسط ماه مه ایستگاه گزارش شده است که Solarzano تا به حال فرستاده بیانیه ای ابراز مخالفت با این اتهامات علیه او در دولت حروف انکار مالکیت مجوز. او در بیانیه ای گفت: در بخش:

“اتهامات در CDPH نامه شما مرجع هستند نادرست است. وجود خواهد داشت یک جلسه در ماه سپتامبر در ماده و ما را علنا در پاسخ به این اتهامات بی اساس در زمان مناسب. ما فقط تمرکز در حال حاضر حفظ سلامت و ایمنی ساکنان ما.”

کیت Folmar سخنگوی دولت بهداشت و خدمات انسانی سازمان گفت که با توجه به Solorzano وزارت بهداشت “گرفته شده هر عمل در دسترس ما تحت قانون دولت در این وضعیت است.”

تبلیغات

او در طول گذشت بعد از یک اداره کارمند:

“بر اساس قانون کالیفرنیا یک اپراتور جدید می توانیم فرض کنیم عملیات SNF [آسایشگاه] با استفاده از یک مدیریت عملیات انتقال توافق (متاع) و جدید که اپراتور می تواند به کار خود ادامه تحت متاع تا زمانی که یک درخواست تجدید نظر از یک تغییر مالکیت انکار شنیده است و حل و فصل شود. یک اپراتور نیست و نیاز به یک نها مجوز به منظور خود/کار SNF.”

شما می توانید همچنان به خود و کار خانه پرستاری از دولت نمی فکر می کنم شما واجد شرایط برای اجرا به عنوان زمانی که شما جذاب دولت تصمیم ؟

شاید این بخشی از مشکل است.

تبلیغات

“شما می توانید تصور و بیداد اگر دولت اجازه داد رانندگان اتوبوس مدرسه و به رانندگی خود ادامه دانش آموزان پس از از دست دادن مجوز خود را به علت تصادفات منجر به مرگ?” Connors پرسید.

روز دوشنبه Connors گروه منتشر شد 10 نقطه اصلاحات طرح به تعمیرات اساسی دولت است, پرستاری در خانه, صنعت, شارژ که understaffing و “بی دندان اجرای” مجاز COVID-19 به علت “بی سابقه خرابی و فاجعه است.”

Griselda نوا به من گفت که او ساخته شده چندین شکایت به مدیریت مادر در مورد مراقبت در Parkwest. او گفت: او شکایت کرده است که غائط مادر که مشغول به کار به عنوان یک خیاط و یک کشتارگاه قبل از درد و رنج سکته مغزی در سن 59, آیا مناسب دریافت نمی مراقبت از بهداشت از جمله پوشک پد و یک نر دستیار گاهی اوقات رفتار شخصی مراقبت از بهداشت با وجود نوا را درخواست های مکرر برای یک زن مشاور, اتهامات نیز ساخته شده در طرح دعوی در دادگاه.

نوا گفت: روز پس از مرگ مادر به ارمغان آورده اند کمی تسکین. جالب اینجاست که او در حال مطالعه برای تبدیل شدن به یک پرستار زیرا او می داند که از طریق مادر خود را تجربه چقدر مهم است برای بیماران به کسی که وجود دارد برای آنها در ساعت نیاز است.

تبلیغات

“من از خواب بیدار عصبانی هر روز صبح” او به من گفت.

[email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>