ستون: سیاه و سفید متعلق به کسب و کار نیاز به کمک. چرا تظاهرات و غارت’ تنها راه به آن را دریافت ؟

بندگی, داگلاس می دانستم که او تا به حال به انجام کاری.

تقریبا دو هفته پیش او در زمان راه رفتن به برادوی در به سرعت در حال gentrifying مرکز شهر اوکلند و شروع به شمارش بسیاری از سیاه و سفید متعلق به کسب و کار است که آسیب دیده بود پس از یک تظاهرات مسالمت آمیز برای جورج فلوید تبدیل به چیزی بسیار متفاوت است.

پنجره و شیشه ای نمایش موارد هم شکسته شد. کالا شده بود پاره پاره کردن. گرافیتی همه جا بود.

“من املاک و مستغلات در مغز شد و به نوعی مانند کسب و کارهای کوچک در حال مبارزه گفت:” 32 ساله داگلاس که سیاه است و صرف روز خود را به کار با خرده فروشان تلاش برای بازگشایی پس از شیوع کروناویروس. “این هزینه های اضافی در حال رفتن به سخت را برای مردم برای رسیدگی به راست در حال حاضر.”

تبلیغات

در واقع یک مطالعه اخیر از اداره ملی تحقیقات اقتصادی پیدا کردم که سیاه و سفید متعلق به کسب و کار صدمه دیده بودند بیشتر با خاموش کردن با 41 درصد از آنها در حال بسته شدن دائم بین فوریه و مارس. چه چیزی بیشتر از 95% از سیاه و سفید متعلق به کسب و کار تنها مالکیت آنها را فاقد شرایط لازم برای بسیاری از فدرال برنامه های امداد رسانی.

با توجه به این, آن ممکن است وسوسه انگیز برای برخی از خرید به این روایت که تظاهرات را تنها بدتر —که به خیابان اتحاد صرفا شده خود شکست ورزش از (ظاهرا) مردم سیاه و سفید از بین بردن اقتصاد سیاه به نام سیاه و سفید زندگی می کند.

رئیس جمهور تهمت قطعا insinuated آنجا را با به tweeting در مورد “غارت” و “نظم و قانون.”

هیچ یک از این درست است.

تبلیغات

اقتصادی درد از coronavirus شده است ، اما این عدالت تظاهرات از جمله چند که خشونت تبدیل شد که به نظر می رسد گالوانیزه گسترده تر آمریکا برای حمایت از سیاه و سفید متعلق به کسب و کار در راه آنقدر چشمگیر است که من برخی از آن رخ نمی داد در غیر این صورت.

ظاهرا وجود دارد هیچ چیز مانند یک شکست پنجره و دیوار به وضوح انتقال نیاز به کمک.

این راهنما کاملا رک و پوست کنده شده است که مورد نیاز برای چندین دهه است. این درست است که ناآرامی های اخیر تابیده نور در تثبیت شیوه های تبعیض آمیز از جمله دسترسی به سرمایه است که باید نگه داشته شود سیاه و صاحبان کسب و کار نابرابر در جای پای برابری با همتایان سفید و افزایش ثروت شکاف.

بنابراین در حال حاضر خرید و فروش هستند تا به عنوان لیست سیاه متعلق به کسب و کار ادامه داد: به گردش در رسانه های اجتماعی. و به مراتب بیشتر از مظنونین نشان داده اند تا برای کمک به تلاش های امدادی.

تبلیغات

شاید جایی در کالیفرنیا است این مطلب مورد از در اوکلند که در آن صاحبان ملکه هیپی کولی را تجربه کرده اند این همه نزدیک.

همانطور که مردم جمع شده بودند آخرین جمعه از ماه مه Lilliana Ayers و همسرش, Kyrah تصمیم گرفت در برابر شبانه روزی تا فروشگاه خود را در 14 خیابان در نزدیکی برادوی مایل از آن به “نور برای جنبش است.” صبح روز بعد آنها دریافتند پنجره شکست در سمت راست بیش از یک تصویر از Tommie Smith برگزاری یک دستکش مشت هوا در قدرت سلام در طول سال 1968 مسابقات المپیک تابستانی در شهر مکزیک. Lilliana مانند تقریبا همه صحبت کردم که در اوکلند اصرار داشت که افرادی که سطل آشغال کسب و کار خود را تا به حال هیچ چیزی برای انجام با سیاه زندگی مهم جنبش است.

ملکه هیپی کولی تا به حال انجام شده است و قبل از شیوع کروناویروس. و در حال حاضر با مردم شاید نقل مکان کرد و با عکس از آسیب در Instagram, آنلاین, فروش healing crystals و یوگا پوشاک شده اند نوردی پیوسته به خصوص در میان مشتریان جدید است.

“ما دیده ایم مردم از هر نژاد و دین” Lilliana گفت.

تبلیغات

بعد از دیدن تخریب همراه برادوی, داگلاس بود غرق تمایل به انجام کاری که او آغاز شده GoFundMe مبارزات انتخاباتی. نسبی مبتدی برای چنین فعالیت در یک شهر و تاریخ افتخار از آن او تا به حال انتظار می رود به افزایش صرف $5,000. اما در چند روز کمپین ویروسی رفت و او تا به حال مطرح شده بیش از $100,000 به صورت سیاه و سفید متعلق به کسب و کار از جان گذشته برای پاک کردن چه خرابکاری را ترک کرده بود.

“آن را واقعا شروع فقط به عنوان یک تلاش شخصی,” داگلاس گفت. “من در واقع واقعا غرق پاسخ.”

در ضمن اوکلند آفریقایی اتاق بازرگانی آمریکا در حال حاضر بوده است جمع آوری پول برای کمک به سیاه و سفید متعلق به کسب و کار بهبود می یابند از خاموش شدن به سرعت گسترش coronavirus — که اگر به خاطر شما بود دیگر در منطقه خلیج از در لس آنجلس.

حالا که دیگ پول — به doled در کمک های مالی اعم از 5000 $به $100,000 به گیرندگان که موافقت خود را با آموزش مدیریت کسب و کار — نیز استفاده خواهد شد برای کمک به رفع آسیب از تظاهرات.

تبلیغات

کتی Adams, اتاق, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت گفت که او به خوبی در راه خود را برای رسیدن به یک هدف از $1 میلیون دلار و در حال حاضر در حال کار ارتباط با شرکت ها و دوستان با دوستان مشهور به جمع آوری پول بیشتر.

“این چیزی است که در آینده هم به نظر می رسد مانند” آدامز گفت. “که در آن سیاه و سفید متعلق به کسب و کار ممکن است نامرئی به نظر می رسید قبل از اینکه مردم نشان از همه جا.”

سوال این است که این تاریخ و زمان آخرین ؟ نه فقط در اوکلند اما در سراسر کالیفرنیا. هنگامی که این خبر چرخه حرکت می کند به دور از عدالت برای جورج فلوید و defunding ادارات پلیس بیش از به ظاهر بی پایان معضل خشونت و نژادپرستی نظاممند خواهد سیاه و سفید متعلق به کسب و کار سقوط به گمنامی نسبی?

آدامز خوشبین است که اتفاق نمی افتد.

تبلیغات

او به من گفت در مورد مکالمات او می خواهم تا به حال با مدیران بانک که متعهد شده اند به بازبینی شیوه های وام دهی خود را که اغلب ترک می شود صاحبان کسب و کار که سیاه و سفید هستند که پس از آن به سنگ فرش با هم شروع کردن پول از دوستان و خانواده.

“من فکر می کنم ما در حال رفتن به دیدن یک تغییر” آدامز گفت. “مردم سفید ادامه خواهد داد به سرمایه گذاری در کسب و کار ما.”

داگلاس خوشبین است ،

فراتر از جمع آوری پول از توده های او موفق شده است برای کمک به ایجاد شبکه های جدید از افرادی که می خواهید برای کمک به. او شروع به یک پایگاه داده به طوری که مردم می تواند در ارائه خدمات خود به عنوان داوطلب. یکی از محبوب ترین ها درخواست شده است برای بازاریابی و تبلیغات به عنوان صاحبان کسب و کار سعی در فریب مشتریان قدیمی و عقب نگه داشتن آنهایی که جدید است.

اتصالات دیگر بوده است که مستقیم با مردم در کمک به مردم سیاه و سفید — هنرمندان برای مثال که نقاشی های دیواری نقاشی روی تخته سه لا پوشش درب و پنجره ها از کسب و کار. پس از آن وجود دارد صاحب یک کلاه گیس فروشگاه در شرق اوکلند که اضافی موجودی که او نیاز به کمک به او برای تمیز کردن پس از غارت. داگلاس رسیده به او و رو به رشد شبکه و کمک به اتصال صاحب با اپراتور انتقالی مسکن تسهیلات برای زنان سیاه پوست.

تبلیغات

“این واقعا صحبت می کند به قدرت سیاه, جامعه,” او گفت: “و چرا ما این کار را انجام دهید در وهله اول به طوری که آنها می توانید در ادامه به زیرساخت ها برای فرهنگ ما است.”

هنوز داگلاس بنادر هیچ توهمی در این راه سخت پیش رو به صورت سیاه و سفید متعلق به کسب و کارهای کوچک و برای مردم سیاه و سفید به طور کلی که در ادامه به تاخیر سفید مردم وقتی که می آید به هر دو درآمد و ثروت است.

“آن را آسان تر برای تعمیر ویندوز نسبت به رفع یک سیستم ساخته شده است در نژاد پرستی.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>