Coronavirus نرخ انتقال بالا رفتن در L. A. شهرستان به عنوان اقتصاد بازگشایی پیر روال بازگشت

Coronavirus نرخ انتقال در لس آنجلس در حال بالا رفتن دوباره به عنوان اقتصاد بازگشایی.

مقامات گفت: افزایش انتقال بیماری تا حد زیادی منعکس عفونت رخ داده است که قبل از شروع تظاهرات در اعتراض به مرگ جورج فلوید یک مرد سیاه و سفید شدند با سفید, مینیاپولیس, افسر پلیس مورد استفاده زانو خود را به پین فلوید به زمین توسط گردن. فلوید درگذشت مارس 25.

دوره کمون برای coronavirus عفونت می تواند به طور کلی تا زمانی که دو هفته است.

شهرستان لس آنجلس کالیفرنیا سر چشمه از ویروس ها با بیش از 2600 مرگ و میر شده است به تدریج بازگشایی اقتصاد آن است. یک ماه پیش, L. A. شهرستان بسیاری از فروشگاه های مجاز به باز کردن برای خدمات وانت. در آخرین هفته از ماه مه کلیساها و مو سالن اجازه داده شد به بازگشایی و مقامات مجاز از سر گیری در فروشگاه, خرید و فرد از ناهار خوری در رستوران.

تبلیغات

اما در حال حاضر مقامات بهداشتی هستند تشخیص یک چشم انداز مثبت در انتقال بيماري. این می آید به عنوان کسب و کار در حال بازگشایی و بیشتر مردم در حال بازگشت به روال. در طول تعطیلات آخر هفته برخی از مراکز خرید و فضاهای عمومی شروع به دیدن بزرگتر جمعیت تنها با برخی از پوشیدن ماسک و تمرین های اجتماعی فاصله.

در بدترین حالت آن این شهرستان را “موثر و نرخ انتقال” از coronavirus بود بسیار بالا — 3 به 3½ — به معنی یک فرد آلوده به طور متوسط منتقل می شود این ویروس به طور متوسط سه یا 3½ افراد دیگر است. که نقطه بالا آمد و در مارس قبل از رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom اجرا کالیفرنیا اقامت در خانه سفارش دهید.

در نهایت اقامت در خانه سفارش می کرد و موثر و نرخ انتقال کاهش یافت و به 1 و پس از آن حتی یک بیت زیر 1. که بدان معنی است که به طور متوسط هر فرد آلوده شد انتقال این ویروس به کمتر از یک نفر دیگر.

تبلیغات

دکتر کریستینا Ghaly مدیر خدمات درمانی L. A. شهرستان گفت: جمعه موثر و نرخ انتقال تا به حال در حال حاضر بالا افزایش یافته است 1 و به دست آوردن زمین.

“در حالی که ما نمی دانیم دقیقا عین حال بازگشایی و بهبود فعالیت ها تاثیر می گذارد انتقال COVID-19,” Ghaly گفت: نرخ انتقال “به نظر می رسد در حال حاضر به بیشتر از یک و کمی uptrending.

“اگر انتقال در واقع افزایش یافته است” او افزود: “سپس این مدل پیش بینی می کند که ما یک افزایش مداوم در بیمارستان بیمار حجم بیش از دو تا چهار هفته و ما را پیش بینی شروع به دیدن که تغییر اتفاق می افتد بیش از آینده یک تا دو هفته.”

تبلیغات

بستری شدن در بیمارستان برای COVID-19 شروع به تیک صعودی هفته گذشته پس از سقوط به پایین ترین بیماری همه گیر در سطح on May 31, زمانی که روزانه تعداد کسانی که بستری برای تایید و مشکوک به عفونت کرونا ويروسی کاهش یافت و به 1,908. که از اوج اطراف 2,600 در اوایل ماه آوریل.

اما در روز شنبه تعداد زیادی از مردم در بیمارستان بستری شده است به 2,048. در روز شنبه آن را در 1,981.

Ghaly گفت: ممکن بود تعداد تخت های مراقبت ويژه می تواند تبدیل به ناکافی در آینده دو تا چهار هفته بر اساس تعداد در حال حاضر در دسترس تخت در روزانه بیمارستان نظرسنجی در میان بخش عمومی و خصوصی و بیمارستان ها.

“ما باید همه چیز ما می توانیم به حفظ [نرخ انتقال] از ادامه به افزایش” Ghaly گفت.

تبلیغات

It's possible LA County could run out of intensive care unit beds if the coronavirus transmission rates continue increasing.

این امکان وجود دارد L. A. شهرستان می تواند اجرا از بخش مراقبت ويژه تخت اگر coronavirus نرخ انتقال همچنان در حال افزایش است.

(Los Angeles County Department of Health Services)

در منطقه خلیج سان متئو کانتی — ساندویچ بین سان فرانسیسکو و دره سیلیکون — نیز شاهد افزایش در آن coronavirus نرخ انتقال.

سان متئو کانتی که دارای جمعیت حدود 770,000 مردم و خانه را به غول تکنولوژی از جمله Facebook و YouTube, بود, هنگامی که یک چشمه از coronavirus انتقال با موثر و نرخ انتقال از 3 به 4. سان متئو کانتی است که فقط در شمال غربی شهرستان سانتا کلارا یک ملت اولین مراکز coronavirus بیماری همه گیر.

اما پس از پیوستن با پنج تن دیگر در منطقه خلیج شهرستانهای استان در اجرای کشور اول منطقه ای سرپناه در محل منظور مبارزه با کروناویروس موثر و نرخ انتقال کاهش یافت و به 0.9 معنی که برای هر فرد آلوده است که فرد به طور متوسط انتقال آن به کمتر از یک نفر دیگر.

تبلیغات

“هر چیزی بالاتر از 1 خوب نیست و بالاتر از آن می شود بالاتر از 1 بدتر از آن است که به صورت نمایی” دکتر اسکات فردا سان متئو کانتی افسر بهداشت در بیانیه ای گفت: هفته گذشته است.

در عین حال مارو در حال حاضر مظنون نرخ انتقال تا 1.3. با وجود آن او ادامه داد: به آرامی شل stay-at-home سفارشات اگر چه تقریبا به عنوان به سرعت به عنوان L. A. شهرستان است. اگر چه در رستوران ناهار خوری اجازه داده شد به سر در L. A. شهرستان دو هفته پیش تنها در فضای باز ناهار خوری اجازه داده شد برای از سرگیری هفته گذشته در سن متئو, سانتا, کلارا, کنترا کوستا و مارین شهرستانهای استان است.

سان فرانسیسکو و گردشگاه عمومی شهرستان ها گرفته اند و حتی سختگیرانه تر روش: San Francisco هیچ برنامه ای اجازه می دهد تا فضای باز ناهار خوری به بازگشایی تا اواسط ماه ژوئن و آالمدا کانتی نشده است گفت: هنگامی که آن را اجازه می دهد تا رستوران فضای باز ناهار خوری.

تبلیغات

هیچ یک از کسانی که شش هسته ای منطقه خلیج شهرستانهای اجازه داده اند سالن مو برای بازگشایی و برخی از آنها مجاز داخلی کلیساها برای از سرگیری عملیات. فقط, عمومی مذهبی, خدمات مجاز در شهرستان سانتا کلارا و مارین شهرستانهای; سان فرانسیسکو ممکن است بازگشایی اماکن عبادت تا هفته آینده.

فردا گفت: هدف او این بود که به سهولت اقامت در خانه به منظور به همان سرعتی که او می تواند “بدون اینکه بی پروا.”

“ما قطعا در میان بزرگترین فاجعه زندگی ما” فردا گفت: در این بیانیه است. “بیماری های همه گیر هستند و یک جرقه است که می تواند اگر نه با دقت مدیریت شود که باعث جهانی آتش سوزی. عمیق اقتصادی شوک از این بیماری همه گیر خواهد شد بزرگتر از رکود بزرگ.

“اگر شما هر گونه نگرانی در مورد ویروس ها و اثر آن بر شما و خانواده و دوستان و همکاران و همسایگان و یا دیگران شما باید بدانید آن است که نه به طور کامل امن به آن را حتی کمتر امن برای حضور در تجمعات هر اندازه” فردا گفت.

تبلیغات

مقامات بهداشتی باید همیشه انتظار می رود نرخ انتقال بیماری را افزایش می دهد به عنوان اقتصاد بازگشایی. آنچه مقامات امیدوار هستند که یک چشم انداز مثبت که سیستم بیمارستان می تواند اداره کند.

“این می تواند یک چیز را به دیدن یک افزایش اندک که ما را پیش بینی از داشتن بیشتر مردم خارج و در مورد. آنچه که ما باید برای جلوگیری از این است که افزایش بزرگ است که باعث می شود یک تهدید برای ما سیستم بهداشت و درمان” لس آنجلس را به مدیر گروه بهداشت عمومی دکتر باربارا فرر گفت: در هفته گذشته.

فرر گفته شده اند وجود دارد بیشتر شیوع بیماری در محل کار اگر چه به طور کلی اعداد هنوز هم کوچک است.

تبلیغات

برای نگه داشتن نرخ انتقال بیماری از افزایش اقتصاد بیشتر بازگشایی, Ghaly خاطر نشان کرد ساکنان این اصول:

  • شستن دست های خود را.
  • پوشیدن پوشش صورت در زمانی که در خارج و یا در اطراف کسانی که نمی زندگی در خانواده خود را.
  • دنبال قرنطینه و جداسازی سفارشات بدون در نظر گرفتن که آیا شما در حال آزمایش و یا اینکه آیا شما آزمایش منفی است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de