COVID-19 رایگان تست آمدن به دنور بیشتر در معرض خطر جوامع

در مه 21, شهردار مایکل هنکاک و فرماندار Jared پلیس تشویق راه اندازی رایگان COVID-19 تست در پپسی سنتر برای افرادی که علامتی هستند. از آن زمان به بعد این قوانین شده اند شل اجازه می دهد تا شرکت کنندگان در حال انجام در مرکز شهر دنور تظاهرات به بررسی توان بدون پرداخت هزینه هم اینکه آیا یا نه آنها در حال نشان دادن علائم.

متاسفانه محل نیست دقیقا مناسب برای بسیاری از ساکنان در جوامع محروم از جمله آفریقایی-آمریکایی که به طور نامتناسبی تحت تاثیر این بیماری در مسیر بالا شهر و فراتر از آن.

اما آغاز و در ساعت 9 صبح امروز 9 ژوئن و در ادامه از طریق ماه شهر دنور ارائه شده است گسترش COVID-19 تست در مکان های که در آن ساکنان محلی هستند در معرض خطر بالاتر از نتایج منفی.

“در حالی که اطلاعات جمع آوری شده توسط Denver بهداشت عمومی فقط شامل موارد شناخته شده COVID-19 تایید شده توسط آزمایش ارقام به وضوح نشان می دهد یک مقدار نامتناسبی از نابرابری در مرگ با نژاد و قومیت” اعلام از دنور وزارت بهداشت ،

با در نظر گرفتن این شهر نژادی شورای حقوق صاحبان سهام است که شامل سازمان های چنین به عنوان به خوبی بهداشت و سلامتی ابتکار بنیاد پایدار جوامع شهری مرکز برای آمریکایی های آفریقایی تبار, سلامت, دنور, هندی, سلامت و خانواده, خدمات, باز کردن درب وزارتخانه مرکز بهداشت تمرین-Colorado School of Public Health, را, شطرنج, حرکت, دختران, Inc., خیابان برادری و کلرادو سازمان صورت فرصت و حقوق باروری تصمیم به رایگان تست برای رمان coronavirus که در آن مورد نیاز.

در اینجا اولین دسته ای از مکان و زمان تست:

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

شنبه, ژوئن 9, و, یکشنبه, ژوئن 23
مرکز آمریکایی آفریقایی سلامت
3350 Hudson Street
9 صبح تا 1 بعد از ظهر (هر روز)

چهار شنبه, ژوئن 13
Montbello دبیرستان
5000 تاج بلوار
ساعت 10 صبح-2 بعد از ظهر

دوشنبه, ژوئن 18
باشگاه سام
7805 شرق خیابان 35
ساعت 10 صبح-2 بعد از ظهر

چهار شنبه, ژوئن 20
کلیسای باپتیست جدید امید
3701 کلرادو بلوار
9 صبح تا 1 بعد از ظهر

جمعه, ژوئن 27
Rising Star, Missionary Baptist Church
1500 دیتون خیابان
9 صبح تا 1 بعد از ظهر

مکان های اضافی و به روز برای جامعه مبتنی بر آزمایش انتظار می رود به زودی اعلام خواهد شد.

در ضمن ایالت کلرادو به عمل بیش از حد و از راه آنچه کلرادو وزارت بهداشت عمومی و محیط زیست به عنوان توصیف “رایگان و داوطلبانه از طریق درایو ویروسی تست برای ثبت نام جنوبی یوت اعضای قبیله ای و فوری اعضای خانواده است.” تست آغاز شد و در ساعت 8 صبح امروز ادامه خواهد داد و از طریق 5 p. m. در سرریز پارکینگ, آسمان یوت کازینو توچال واقع در 14324 کلرادو بزرگراه 172 در ایگنکیو با چک های موجود در همان ساعت در ژوئن 10 و 11. تماس 970-563-0214 برای جزئیات بیشتر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>