دنور صنایع خلاق داد لابی برای پایان دادن به خشونت های پلیس

موسیقی پروموتر Ru جانسون نخواهد سازمان دیده بان ویدیو از جورج فلوید بودن به قتل رساندند.

“مانند هر کس دیگری در امریکا با قلب من واقعا تحت تاثیر قتل جورج فلوید در روز روشن توسط پلیس مینیاپولیس,” او می گوید. “این نبود که او کشته شد و مد که او در آن کشته شد. آن را در بالای هر چیز دیگری همه تجربه شده است.”

او با اشاره به همه گیر رئیس جمهور سیگنالینگ است که او با ایجاد یک دیکتاتوری دهه نژادپرستانه و خشونت پلیس. “پلیس به عنوان یک نهاد طراحی شده بود خشونت آمیز و مرگبار,” او می گوید. “در عین حال این افرادی که در خدمت و محافظت می کند.”

بنابراین مانند بسیاری از, در اواخر ماه مه جانسون خودش را خسته و خشمگین در چه ناعادلانه آن تمام شد.

“من صدمه دیده بود و در اشک و احساس درماندگی و چنان غرق در خشم است که من احساس” او می گوید. “من به خودم اجازه که دلیل آن است که enraging و طاقت فرسا و انده. همه چیز وحشتناک است. این همه وحشتناک است.”

او در زمان کوتاهی عقب نشینی برای تولد او و فکر کردن در مورد چگونه او می خواست برای پاسخ.

“من تصمیم گرفتم که برای رسیدن و دیدن اگر افرادی که همفکر ارزش در اطراف این مسائل با هم می آیند با من به انتشار توصیه هایی بر اساس یک ائتلاف واکنش به خشونت است که ما تجربه به دست پلیس” او می گوید.

او پیش نویس Facebook پست به دنبال مردم برای پیوستن به تلاش های او و پاسخ بوده است ،

کوری فندق نویسنده و استعداد خریدار با 303 , مجله, یکی از اولین برای پاسخ به تماس. او تا به حال شده در خیابان ها در تظاهرات و در حالی که او heartened به دیدن هزاران نفر از مردم نشان شب پس از شب او همچنین pained با تجربه.

“شما به خاطر این همه صدمات گذشته چگونه پلیس ستم کرده اند اما آن را به خوبی برای دیدن این حمایت از جامعه برای اولین بار,” او می گوید: تظاهرات. “این را متوجه شده توسط افراد دیگر که شما نیست و یا نمی مانند شما.”

در بخشی از ویژگی های او این انرژی در اطراف این اعتراضات — بیشتر از هر او را تجربه کرده در اقدامات قبل از اینکه در دنور — به COVID-19 shutdown.

“من نفرت را به آن می گویند شبیه به این, اما من احساس می کنم مانند بسیاری از افراد در زمان حال به مراقبت با کروناویروس و همه چیز را,” او می گوید. “با coronavirus داشتن تمام حواس او را پرت از کار و زندگی مردم مانند,” Oh shit. این در واقع یک مشکل است. من نباید اجازه دهید این رفتن خیلی طولانی است.'”

Kori Hazel is a writer and talent buyer at 303 magazine.گسترش

کوری فندق نویسنده و استعداد خریدار در 303 مجله.

آماندا Piela

بنابراین جانسون هازل و دیگر سربازان به نام یک جلسه اضطراری برای روز اول ژوئن برای آنچه به آنها لقب دنور صنایع خلاق داد. نوازندگان و عکاسان و طراحان مد و هنرمندان و کارگران جنسی و دیگران نشان داد. آنها لیستی از آنچه آنها می تواند به توافق برسند شد و مهم ترین مسائل در درون جنبش برای جلوگیری نژادپرستانه و خشونت پلیس. آنها تصمیم گرفتند برای اولین رویکرد این شهر با این لیست و آنها برنامه ای برای گسترش تلاش های خود را به سطوح ایالتی و فدرال.

درخواست متفاوت هستند: آنها می خواهند پلیس برای پیوستن به معترضان در خیابان ها نشان می دهد غیر مسلح بدون riot gear در بال و به زانو زدن; تحت نژادی حساسیت آموزش; و به تعهد به انجام هیچ آسیبی. آنها درخواست دادگاه برای آزادی تمام معترضان از زندان رها کردن اتهامات و بخشش جریمه. آنها ایده های در مورد اصلاح دنور دفتر مستقل نظارت و همچنین به عنوان ایجاد یک نظارتی هیئت مدیره است که طول می کشد شکایات و تضمین می کند که پلیس به طور منظم تحت حساسیت فرهنگی آموزش, و خیلی بیشتر.

“ما به آنچه که ما فکر می کنیم مهم است به انجام طیف گسترده ای از مسائل در درون جنبش می گوید:” جانسون. “ما طراحی شده توصیه هایی است که ما می خواستیم برای رسیدن به شهر و در برخی از نقطه در یک دولت فدرال و سطح. ما می خواهیم قادر به استفاده از این مدل در سطح ملی برای صنایع خلاق.”

بیش از 2500 نفر امضا در یک اعلامیه این گروه خواسته است که به آنها ارائه شده به شورای شهر دنور در 4 ژوئن.

“به اعتقاد من دنور صنایع خلاق داد واقعا در مورد ایجاد یک سیستم از ساختار برای افرادی که نیستند همیشه یک بخش عظیم از فعالان سازمان می گوید:” جانسون.

او تا به برخی از سرخوردگی مورد است که پاسخ دادن به تماس — به خصوص سفید هنرمندانی که اختصاص به فرهنگ سیاه و سفید.

“صنعت موسیقی به طور خاص برخی از خود تعصبات است که نیاز به خطاب” او می گوید. “زمانی که من دیدن چیزهایی مانند خاموشی سهشنبه, من, مانند, گوش دادن این مضحک است. وجود دارد بسیاری از شانس صنعت موسیقی تا به حال به صحبت کردن در جامعه. من ناراحت در چندین مردمی در جامعه EDM که نیست یک کلمه می گویند تا زمانی که بسیاری از ما تحت فشار آنها است. مانند گوش دادن شما نمی توانید با استفاده از Waka Flocka نمونه در موسیقی خود را و خوردن فرهنگ ما اگر شما نمی خواهید به صحبت کردن در مورد خشونت پلیس است.”

اما در حالی که مقدار زیادی از بزرگ نام هنرمندان و قدرتمند شرکت تصمیم به ثبت نام به علت جانسون است که در مورد رفتن به استخدام.

“اگر مردم گفت: نه چیزی تا به حال آنها را با جنبش” توضیح می دهد که جانسون. “و من قصد ندارم به یک پلت فرم برای افرادی که نمی دهد گه.”

آن را فقط به این گروه که اقدام است. این RiNo هنر منطقه متعهد شده است 50.000 دلار برای حمایت از نژادی عدالت گروه در پنج نقطه Globeville Elyria-سوانزی و کول محله. مایل بالا صدای حرکت یک هنرمند محلی جمعی و برچسب در حال راه اندازی یک جمع آوری کمک به حمایت از تلاش های پولیس ملی پاسخگویی پروژه و قهرمان قانون اجرای صداقت و پاسخگویی به قانون است. و حتی بیشتر نوازندگان در حال انداختن سوابق آهنگ ها و آنلاین کنسرت امید برای جمع آوری پول برای مبارزه علیه خشونت های پلیس.

“بزرگترین چیزی است که چگونه شگفت انگیز آن شده است برای دیدن همه این افراد با هم می آیند از تمام جنبه های زندگی و تمام این افراد از نژادهای مختلف با هم” نتیجه می گیرد درخت فندق. “این خوب است برای دیدن طیف گسترده ای فرضی از آنچه در این کشور منجر شده است به ما.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>