تبعید پدر اعطا $35,000 توسط Corona در حل و فصل

پیروزی سابق تاج ساکن دانیل آلبرتو Valenzuela آمد با یک شیب هزینه نزدیک به 18 ماه پس از 35 سال کشیده شد بیش از سرعت.

Valenzuela ارائه شده توسط اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا از جنوب کالیفرنیا اهدا شد $35,000 توسط تاج به عنوان بخشی از یک راه حل در مقابل این شهرستان اعلام شد بعد از ظهر سه شنبه.

“ما قطعا بر این باورند که این نشان می دهد و فراهم می کند برخی از اندازه گیری از دفاع گفت:” وکیل اوا Bitrán آیتالله سیستانی جنوب کالیفرنیا شعبه دارد. “ما می خواهیم مطمئن شوید این شهرستان از تاج نمی کند و این کار را دوباره به شخص دیگری است.”

پول خواهد شد به Valenzuela که تبعید شد در اوایل سال 2019 به مکزیک و باقی مانده است دور از تاج او خانواده پس از. او صرف زمان خود را بین تیجوانا و مکزیک, Sinaloa, جایی که او در حال همکاری با دیگر اعضای خانواده و تلاش برای جمع آوری پول برای به دست آوردن ویزا با توجه به Bitrán.

تبلیغات

Valenzuela کشیده شد بیش Jan. 31, 2019 در حالی که رها کردن دختران خود را در مدرسه; تاج پلیس می گویند او رانندگی 70 مایل در ساعت در 45 مایل در ساعت در منطقه.

Valenzuela مکزیکی ملی خود را ارائه خارجه گواهینامه رانندگی. تاج پلیس گفت که او نه صاحب خودرو او در حال رانندگی بود که Bitrán گفت متعلق به یک عضو خانواده است.

تاج پلیس گفت: آنها تماس آداب و رسوم ایالات متحده و گشت مرزی به منظور بررسی اگر Valenzuela که زندگی در تاج با همسر و دختر خود “بود واجد شرایط برای رانندگی تحت یک خارجی مجوز” با توجه به کرونا انتشار اخبار.

تاج پلیس گشت مرزی به آنها گفت Valenzuela ویزای او اعتقادی نداشته بود و نیاز به آورده شود به یک پاسگاه. تاج پلیس حاضر به حمل و نقل او را به یک گشت مرزی امکانات, اما بازداشت او را به مدت یک ساعت تا زمانی که ماموران گمرک وارد بررسی قرار گرفت و در زمان Valenzuela را بازداشت.

تبلیغات

او در نهایت تبعید کردند.

آیتالله سیستانی معتقد است که اگر Valenzuela شده بود به سرعت او باید صادر شده است استناد و وضعیت حقوقی هرگز مورد سوال است.

شهر تاج می گوید افسران خود را در روند نوشتن یک بلیط و ضبط ماشین زمانی که ماموران گمرک وارد شده به طوری که آنها خاتمه داده شود با هر دو حوادث.

آیتالله سیستانی گفت: اقدامات تاج تجاوز پلیس کالیفرنیا “پناهگاه دولت قانون” و یا SB 54 که در عمل به منع دولت و سازمان های اجرای قانون محلی “با استفاده از پول و یا پرسنل برای بازجویی بازداشت شناسایی و یا دستگیری افراد برای مهاجرت اهداف اجرای … در ارتباط با اجرای مهاجرت توسط سازمان های اجرای قانون.”

تبلیغات

ACLU اضافه شده که تاج, پلیس, تجاوز Valenzuela را با توجه روند و دیگر حقوق اساسی.

Bitrán گفت که او خوشحال بود که تاج اداره پلیس ساخته شده است که دو اصلاحات پس از Valenzuela را بازداشت از جمله صدور یک یادداشت برای تمام کارکنان به صحبت با ناظران قبل از تماس با ماموران گمرک.

شهر مخالف “که افسر اقدامات نقض فدرال و یا دولت قانون” یک بیانیه رسمی گفت. “افسر بود دست زدن به توقف ترافیک نه مهاجرت. به این دلیل که واقعیت غیر معمول از این وضعیت ممکن است باعث شود مردم از حسن نیت برای مشاهده آن متفاوت و به دلیل هزینه های بالا و اختلال در دادخواهی شهر تصمیم به حل و فصل این منحصر به فرد و جدا ادعا می کنند.”

یک تماس به یک تاج سخنگوی پلیس شد و بلافاصله بازگشت.

تبلیغات

این $35,000 پرداخت حل و فصل اصلی $1-million ادعای خسارت های ساخته شده توسط آیتالله سیستانی در ژوئن 2019.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>