رسومات مزه اتاق در حال بازگشایی — با مواد غذایی

مشروب شروع به باز کردن اتاق مزه, اما آن را به عنوان آسان نیست که ریختن چند افراد ناشناس. به خدمت مشروب الکلی به هر حرکت اجتماعی فاصله و فوق العاده بهداشت در حالی که ارائه یک منوی غذا از یک مجوز ارائه دهنده مواد غذایی (یا آشپزخانه خود را) برای بازدید کنندگان به دلیل ایالت cornavirus بر اساس قوانین و مقررات.

مطابق با مواد غذایی و نوشیدنی قوانین بلوک تقطیر شرکت. در RiNo همکاری با گردو که ارائه خواهد شد پیتزا و کار و کلاس آن را burritos تاماله ceviche و کوکی ها. تجربه این بازی زمانی که مزه اتاق باز می شود در روز جمعه, ژوئن 12 و جفت نیش با پور از تابستان جین یا چیزی از کوکتل جدید منو مانند پول خربزه با بهار جین عسلک طالبی و آب لیمو و بابونه شربت ساده یا خیلی تازه و خیلی سبز با ودکا elderflower لیکور منداب آب سرانو, گشنیز و لیمو, ساده, شربت لیمو و مارمالاد.

در حالی که رزرو لازم نیست برای بازدید از این ترتیبات صندلی خواهد بود موفق توسط یک میزبان برای حفظ فضای بین مشتریان. البته شما هنوز هم می توانید به رفتن بطری کوکتل و مواد غذایی از گاراژ پنجره در پاسیو. در حالی که ساعت را تغییر دهید در حال حاضر شما می توانید از 3 تا 10 بعد از ظهر دوشنبه تا پنج شنبه و ظهر تا 10 شب دوشنبه از طریق جمعه.

The new distillery area at Block Distilling Co.گسترش

جدید رسومات منطقه در بلوک تقطیر شرکت.

چاق, لیس زدن کاوینگتن

نزدیک آیرنتن رسومات & Crafthouse (3636 شاه بلوط محل) نیز بازگشایی از 3 به 10 p. m. در روزهای هفته و ظهر تا 10 شب و در تعطیلات آخر هفته. به جای پوشش در نوار در حال حاضر فضا و امکانات پاسیو در فضای باز نگه داشتن مردم به درستی فاصله گرفته. در حال حاضر در حالی که روش های ایمنی در محل تمام مواد غذایی و نوشیدنی باید آورده شود به جدول خود را با یک سرور.

اما دوست عزیز فراموش نکنید همه گیر برای یک دقیقه و سفارش یک پرواز پنج tasters از دسته ای کوچک مشروب الکلی از جمله رم جین و ویسکی. پس از آن تعقیب و گریز آن را با چوب اخراج پیتزا و غذا های ساخته شده در کارخانه یا محل تقطیر خود در محل ،

در LoHi اساطیر تقطیر (3622 Tejon خیابان) نیز مجددا راه اندازی آن مزه اتاق از ساعت 3 تا 8 بعد از ظهر شنبه تا جمعه و ظهر تا 8 بعد از ظهر شنبه و یکشنبه. وجود دارد اتاق را برای گروه تا هشت نفر در داخل رسومات و در پاسیو است که از کف به سقف و درب محل برگزاری برنامه را ترک باز در تمام زمانها. شما می توانید ارواح توسط پرواز و یا از تابستان جدید منو با نوشیدنی مانند یک فلفلی انبه ماورا کوکتل با رم و سیاه-فلفل شربت.

به غذا خوردن وجود دارد چیزبرگر و bratwursts کبابی سمت راست وجود دارد, هر دو برای ناهار خوردن در و بایگانی اطلاعات. شما همچنین می توانید کوکتل و بطری های صفحه اصلی. “ما همچنان به فروش کوکتل کیت که شامل یک بطری اساطیر ارواح به علاوه لازم مرکبات شربت ساده و garnishments به دوازده تا شانزده کوکتل در خانه می گوید:” بنیانگذار اسکات Yeates. “به به کوکتل کیت اند واقعا موفق برای ما, بنابراین من پیش بینی است که در ادامه در دراز مدت.”

Moroccan tiles decorate the bar at Mythology Distillery in LoHi.گسترش

مراکش کاشی تزئین نوار در اساطیر رسومات در LoHi.

چاق, لیس زدن کاوینگتن

دنور تقطیر (244 South Broadway) نیز در حال حاضر باز می گوید: مدیر کل کریس اندرسون-Tarver. در حال حاضر شما می توانید لذت بردن از پرواز از رم بوربن سفید ویسکی و پای سیب مهتاب همراه با دست و پای از بالا نکته خوشمزه که کارخانه یا محل تقطیر اقدام به خرید از این فروشگاه لافایت و reheats در تقاضا. فضای باز از دوشنبه تا جمعه از 10 صبح تا 6 بعد از ظهر و در روز شنبه از 1 تا 5 بعد از ظهر

سر طلایی برای یک طعم و مزه از دولت 38 تقطیر (400 شرکت های بزرگ دایره B طلایی) که در آن کارکنان طناب کردن نوار مدفوع و صندلی و کوچک پشت صندلی گزینه های در حالی که مطابق با اصول بهداشتی مانند دیوانه و ارائه نقاب خدمات. ضد عفونی کننده دست در دسترس است برای مشتریان به استفاده از قبل از آنها طعمه ساده تنقلات مانند تگزاس-زعفران و چوب شور و چیپس سالسا و پیتزا دستور داد از نزدیکی پیتزا فروشی. بازدید از 4 تا 6 بعد از ظهر روز سه شنبه از طریق شنبه. تورهای هنوز از روی میز اما مهمانان می توانید نوشیدنی و کوکتل کیت برای رفتن.

Stranahan را (200 جنوبی Kalamath خیابان) باز است برای بازدید کنندگان اما به جای ظاهر در یک نمونه از کلرادو ویسکی بازدید کنندگان باید رزرو مزه زمان آنلاین. هر 30 دلار هدایت مزه ارائه شده است در 2 و 6 بعد از ظهر روزانه و طول می کشد حدود 45 دقیقه. وجود دارد هیچ تورهای در این زمان, اما شما می توانید کوکتل برای رفتن و یا حتی هفتگی دو ساعته کوکتل کلاس و شروع به تکان دادن خود را.

At 8 a.m. on Saturday, December 7, Stranahan's released the 22nd batch of its famed limited-edition whiskey, Snowflake.گسترش

در ساعت 8 صبح روز شنبه, دسامبر 7, Stranahan را منتشر 22 دسته ای از آن مشهور limited-edition ویسکی, برف ریزه.

لورن Antonoff

برای چیزی منحصر به فرد بازدید از دو سال از کلرادو خاطر Co. در 3559 Larimer خیابان در RiNo. آن را در یک کارخانه یا محل تقطیر (فرایند است و نزدیک به دم کردن آبجو از تقطیر ارواح) اما پرنیان مشابه است که از تقطیر مزه اتاق با پرواز از خانه-دم sakes در سبک های مختلف و طعم دهنده. و در طول coronavirus, خاموش, خاطر شرکت اضافه شده یک آشپزخانه سوشی به نام دنور سوشی در خانه گروگان آشپز تیلور غرب است. آشپز ارائه شده است آنلاین سوشی-ساخت کلاس ها با سوشی و خاطر کیت به خانه شما تحویل داده و همکاری خوبی کار کرده است که این دو شرکت ساخته اند آن را دائمی بنابراین شما باید یک غذا گزینه زمانی که شما بازدید.

در حالی که بسیاری از مشروب استقبال مهمانان را به درون اتاق مزه دیگران نیست کاملا آماده است. “ما دوباره باز ما مزه اتاق برای انتخاب کنید تا بطری فروش تنها در این زمان ما شاهد یک واکنش بسیار خوب از مردمی که به دنبال به restock خود را مشروب کابینت می گوید:” استیو Kurowski مدیر بازاریابی قوانین ویسکی خانه در 1420 جنوبی Acoma خیابان تصمیم گرفته است که به چوب به این روش توزیع ، “ما اتاق مزه است فقط بیش از حد کوچک برای امن اجتماعی فاصله.”

لئوپولد برادران در 5285 ژولیت خیابان نیز نگه داشتن آن مزه اتاق بسته در حال حاضر, اما این است که به دنبال چه چیزهایی را شکل خواهد داد در ماه جولای. در حال حاضر شما باید به سهام تا در لئوپولد برادران ارواح در فروشگاه ها مشروب از رسومات نیست فروش بطری برای رفتن. از سوی دیگر برآمدن خورشید رسومات در 1330 زونی پوبلوو خیابان است حفظ takeout فروش بطری و کوکتل در حالی که آن مزه اتاق باقی می ماند بسته به برنامه هنوز هم در جای خود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>