الیاس McClain, مایکل مارشال, De شهرداری بیلی: غم انگیز معرفی

معترضان در حال انجام در مرکز شهر دنور تظاهرات بیش از خشونت پلیس غالبا استناد مرگ جورج فلوید. اما کمتر فراخوانی نام سه نفر از رنگ که جان خود را در دست اجرای قانون مقامات در کلرادو: الیاس McClain, De شهرداری بیلی و مایکل مارشال.

در ژوئن 9, Denver, مدرسه عضو هیئت مدیره و اعتراض سازمان صورتش اندرسون توییتی که در دیدار با فرماندار Jared پلیس “من از او پرسیدم به بازگشایی این تحقیقات بر روی مرگ و میر الیاس McClain, De شهرداری بیلی و مایکل مارشال. ماموران که به کشته شدن این افراد باید در نظر بگیرند.”

در حالی که پلیس نمی آشکارا اکو اندرسون تماس در طول یک بعدی کنفرانس خبری او تاکید می کند که او می خواهم که قبلا درخواست تحقیقات مستقل به بیلی قتل.

در اینجا اصول اولیه در مورد هر یک از این سه کشنده حوادث از جمله به روز رسانی که در آن هر مورد می ایستد.


الیاس McClain

“در اوت 24, 2019 در 10:32 بعد از ظهر شفق پلیس دریافت تماس 911 که در آن تماس گیرنده توصیف یک شخص مشکوک,'” آغاز می شود یک حساب صادر شده توسط APD مدت کوتاهی پس از الیاس McClain گذشت. “تماس گیرنده گزارش یک نر بالغ بود و راه رفتن در, Billings, خیابان خاور نزدیک, Colfax, خیابان, پوشیدن یک ماسک اسکی آور و اسلحه خود را در این تماس گیرنده. ماموران وارد در منطقه و در تماس با یک نر هنوز هم با پوشیدن یک ماسک اسکی بعد از شناسایی به عنوان الیاس McClain. مرد شروع به مقاومت در برابر افسر تماس با یک مبارزه و پس از آن در گرفت و او را به زندان برده شد. شفق آتش نجات اداره استاندارد دارو برای کاهش آقای McClain را تحریک. او سپس انتقال به یک بیمارستان محلی که در آن غم انگیز درگذشت او روز بعد.”

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

این حساب بسیار متفاوت از یک ارائه شده توسط Mari نیومن دنور مبتنی بر Killmer, Lane & Newman LLP که نشان دهنده McClain خانواده. مرجع بسیاری از دعاوی مطروحه علیه شفق برای اداره پلیس را درمان آفریقایی-آمریکایی نیومن گفت: ما در ماه نوامبر گذشته: “موجود در حالی که سیاه و سفید به نظر می رسد جرم و جنایت در شفق قطبی. اما ظاهرا موجود در حالی که سیاه و اقدام کمی متفاوت تر از هر کس دیگری تا به نوعی تبدیل به یک سرمایه جرم و جنایت است.”

در واقع McClain تا به حال هر گونه نقض قانون و به سادگی رقص به موسیقی و تکان دادن اسلحه خود را هنگامی که ماموران مواجه و آسیب انجام می شود به او وحشتناک نیومن اشاره کرد در پی یک “بی نتیجه” گزارش کالبد شکافی در اواخر سال گذشته. سند “را نشان می دهد آسیب های بیش از, واقعا, تقریبا تمام الیاس بدن. چهره خود را پوشانده بود با خراش او خونریزی در گردن خود او خراش ها در سراسر کل پشت در قفسه سینه خود را بر روی شانه خود را بر روی پاهای خود را. بنابراین آن را بسیار روشن است که ماموران با استفاده از نیروی نهفته است که تمام بدن خود را.”

علاوه بر این, او گفت:, “الیاس حال استفراغ در ریه های خود است که شما انتظار می رود با توجه به آنچه که من دیدم در این ویدئو” — مجموعه ای از تصاویر از دوربین های بدن است که ظاهرا شد “جدا” در طول برخورد به طول انجامید که حدود پانزده دقیقه. “که خفگی شد و بدیهی است که ناشی از پلیس مقابله با او. ساخته شده است که او استفراغ و سپس آنها دوخته او را در خود استفراغ — و هنگامی که او نقل مکان کرد و یکی از افسران پلیس گفت که اگر او این کار را کرد دوباره او را در سگهای او را نیش می زنند.”

در طول راه McClain تزريق با کتامین قدرتمند مواد مخدر استفاده می شود معمولا قبل و در طول بیهوشی. او نیز قرار داده شده در سبد — در این گزارش با اشاره به این تاکتیک به عنوان “یک کاروتید کنترل نگه دارید” — برای یک دوره طولانی از زمان.

در اینجا تصویری و صوتی از McClain مرگ منتشر شده توسط شفق قطبی اداره پلیس (محتویات آن و کسانی که از دو فیلم زیر ممکن است مزاحم برخی از خوانندگان):

به روز رسانی: هیچ اتهامات جنایی شده است فشرده شده در برابر هر یک از افسران درگیر اما در ژوئن 9, شفق قطبی اداره پلیس اعلام کرد اصلاحات جدید اقدامات حداقل دو تا از آن به نظر می رسد به طور مستقیم تحت تاثیر McClain مورد: ممنوعیت کاروتید نگه می دارد و توانایی افسران برای تصمیم گیری در برابر تماس با یک فرد ذکر شده در اعزام گزارش اگر هیچ مدرکی وجود ندارد که آن فرد “آمده است و یا به نظر می رسد در مورد به شرکت در فعالیت های جنایی.” شهر آرورا نیز اعلام کرد که یک گزارش از یک محقق مستقل به دنبال McClain مرگ است که به علت در ماه جولای. اما هر چه که گزارش نتیجه نیومن می گوید که حقوق مدنی طرح دعوی در دادگاه واصل می شود.

مطالعه بیشتر:

“شکنجه و قتل ادعا کرد در الیاس McClain, Aurora, پلیس مرگ” 2 اکتبر 2019
“وکیل ریپ “نامشخص” کالبد شکافی در الیاس McClain, Aurora, پلیس, مرگ,” نوامبر 13 2019
“وکیل در الیاس MClain: این یک سرمایه جرم و جنایت در شفق قطبی به سیاه و سفید, قانون عجیب و غریب” 25 نوامبر 2019
“آرورا شرح زیر معمول راهکار پاکسازی پلیس در الیاس McClain مرگ” 7 فوریه سال 2020
“آرورا مورد به عنوان غم انگیز به عنوان جورج فلوید را پلیس پاسخگویی لایحه” 3 ژوئن 2020

مایکل مارشال

با توجه به دنور دفتر دادستان منطقه تصمیم نامه در توضیح دلیل اتهامات جنایی نیست در برابر فشار نمایندگان درگیر در این مورد مایکل مارشال, خیابان محلی واعظ دستگیر شد برای خاطی در نوامبر 7, 2015 پس از آن او قرار داده شده بود در دنور بازداشت مرکز 4D غلاف به عنوان یک “ویژه مدیریت واحد در طبقه چهارم.”

قبل از اسامی مارشال برخاستیم و حاضر به مصرف دارو تجویز شده برای مبارزه با اثرات اسکیزوفرنی و او می خواهم تا به حال شش پلیس تماس بیش از یک دوره 48 ساعته. در طول 911 تماس او گفته شده است “درهم و برهم” و در “مشغول رجزخوانی.”

در نوامبر 11, مارشال اجازه داده شد از زمان رایگان از تلفن همراه خود را, اما زمانی که او “مشاهده شد رفتار عجیب و غریب و نامنظم به شیوه ای” و نزدیک شدن به یکی دیگر از زندانی به شدت معاونان مداخله کرده و او را به یک منطقه لقب “سالی بندر” با یک نیمکت در یک طرف یک راهرو طولانی.

در این نقطه است که تصویری از مارشال لحظات پایانی آغاز می شود:

این ویدئو نشان می دهد مارشال افتادن به زمین دنور در زندان راهرو پس از تحت فشار قرار دادند توسط یک معاون در راه است که قوی اما نه کاملا تهاجمی است. نمایندگان در پاسخ به برگزاری مارشال پایین (حتی اگر او به نظر نمی رسد به مبارزه) قبل از انتقال به یک تلاش ناموفق برای احیای او. کالبد شکافی مشخص شد که در تمام احتمال, او به مرگ خفه در خود استفراغ.

به روز رسانی: صورت کشیده برای دو سال قبل از دنور توافق در اواخر سال 2017 به بسیار گران حل: $4.65 میلیون. اما مقامات مجری قانون فرار با نسبتا کمی سرزنش. هفت دنور Sheriff Department نمایندگان مواجه شده ممکن است نظم و انضباط در مارشال, مورد, اما تنها دو دریافت مجازات: معاون برت Garegnani داده شد شانزده روز تعلیق برای شکست به دنبال استفاده از نیروی سیاست ها و روش های استفاده نامناسب نیرو و معاون کارلوس هرناندز به دست آورده ده روز تعلیق در ارتباط با همان جرم. در ضمن کاپیتان جیمز جانسون دریافت ده روز تعلیق برای عدم رعایت اداره سیاست ها و روش های.

مطالعه بیشتر:

“مایکل لی مارشال زندان مرگ: دنور شکایت به انتشار تصویری از قتل” ژانویه 21, 2016
“مایکل مارشال زندان مرگ: مدافع در مقام سکوت در مورد مچ دست سیلی,” مارس 10, 2017
“دنور به پرداخت $4.65 متر تغییر سیاست بیش از مایکل مارشال زندان مرگ” 1 نوامبر 2017
“ادعا می کنند: اگر مربی در دنور زندان حذف نمی شود, ‘بیشتر زندانیان به احتمال زیاد مرگ'” 8 نوامبر 2017
“دنور می شود دفاعی بیش از مایکل مارشال زندان مرگ گزارش” 20 مارس 2018


ده شهرداری Bailey

در اوت 3, 2019, Colorado Springs, پلیس گروهبان Alan Van نمی زمین و افسر بلیک Evenson در پاسخ به یک soon-to-be-مناقشه گزارش از اقدام به سرقت در 2400 بلوک شرق بلوار چشمه. وجود دارد که آنها مواجه می شوند De شهرداری بیلی و او نوزده ساله پسر عموی لارنس استوکر بود که بعد از پاک از هر گونه خطا. در طول تبادل بیلی در زمان خاموش در حال اجرا به احتمال زیاد به دلیل او تا به حال یک تفنگ “عمیقا تعبیه شده درون خود را از بسکتبال کوتاه” با توجه به Darold Killmer یک شریک با ماری نیومن در Killmer, Lane & Newman LLP; هر دو وکیل مشغول به کار هستند از طرف بیلی خانواده است.

در اینجا یک ویدیو که کامپایل بدن-دوربین فیلم Van نمی زمین و Evenson قبل توسط 911 صوتی. ون را زمین مواد می شود در حدود ده دقیقه نقطه در حالی که Evenson را شروع می شود در حدود 12:30:

در این کلیپ بیلی دیده می شود برای رسیدن به جیب خود حداقل دو بار در طول تعامل با ون نمی زمین و Evenson. در اوایل در ون زمین نمی فیلم او شیفت دست خود را در این جهت آغاز می شود و تلاش برای مار انگشت خود را به باز کردن در پارچه تنها به بلافاصله حرکت هر دو دست را دور از بدن خود را و سپس آنها را به افزایش بیش از سر خود را پس از دستور به انجام این کار. در Evenson مواد بیلی به نظر می رسد به حرکت دست به سمت جیب دوباره در حالی که سرعت و دور از افسران تنها به سرعت رها کردن تلاش هنگامی که آن را می شود روشن است که دسترسی به آن غیر ممکن است.

خط پایین: بیلی آمد هرگز به گرفتن تفنگ بسیار کمتر از هدف آن در ون نمی زمین و Evenson به عنوان Killmer تاکید کرد در مصاحبه اخیر است.

“آنها کشف کرد که او تا به حال یک تفنگ پس از آنها را به ضرب گلوله و به جستجو او را — و حتی نمی تواند آنها را در رسیدن به آن است. آنها تا به حال به قطع آن را” Killmer گفت. “پس از آن تصادف که او یک تفنگ و آن را توجیه نمی کند با استفاده از نیروی مرگبار. دادگاه در این روشن هستند. اگر او تا به حال brandished تفنگ و یا تهدید کسی با آن و یا حتی گفت: “من یک تفنگ و من قصد دارم به شما شلیک,’ است که ممکن است با توجه به ماموران توجیهی برای استفاده از نیروی مرگبار. اما آن را به عنوان بود این بود که دو مردان آفریقایی-آمریکایی و یکی از آنها فرار کرد و به منظور جلوگیری از دور شدن آنها به ضرب گلوله او را که خلاف قانون اساسی زیر مورد روشن قانون است.”

به روز رسانی: مارس دادستان اعلام کرد که آنها نه با عنوان جرم جنایی مسئول ون نمی زمین و Everson برای اقدامات خود را. این ماه Killmer در زمینه حقوق مدنی طرح دعوی در دادگاه در Bailey خانواده طرف. “با کسی که مناسب نیست مشخصات ده شهرداری Bailey — یک جوان سیاه — آن را محتمل است که پلیس نمی خواهد که فقط با توسل به کشیدن اسلحه و تیراندازی او را در راه آنها بود,” او توضیح داد. “مفروضات و کلیشه حتی اگر آنها نمی آگاهانه آنها را درک رهبری آنها را بلافاصله به تشدید به نیروی مرگبار هنگامی که او در حال فرار از پلیس. من فکر می کنم پلیس بلافاصله تشخیص داده که آنها نمی تواند او را گرفتن تا به دستگیری او, آنها را به ضرب گلوله در پشت سه بار او را به قتل. اگر آن را به حال شده است یک فرد دیگر وضعیت اجتماعی و اقتصادی — کسی نمی آفریقایی-آمریکایی — آن را قطعا خواهد شد متفاوت است.”

مطالعه بیشتر:

“وکیل: ده شهرداری بیلی تیراندازی پلیس ممکن است در درجه اول قتل” 13 اوت سال 2019
“چگونه پلیس را با ده شهرداری بیلی قتل” 16 اوت سال 2019
“COVID-19 دفن بزرگ توسعه در ده شهرداری بیلی پلیس تیراندازی” 2 آوریل سال 2020
“واکنش به ده شهرداری بیلی هیئت منصفه اجازه کشنده-پلیس-تیراندازی پلیس اسکیت” 14 نوامبر 2019
“جورج فلوید پژواک در طرح دعوی در دادگاه بیش از تیراندازی مرگبار از ده شهرداری بیلی” 5 ژوئن 2020

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>