در مواجهه با تظاهرات پلیس در حال حاضر می گویند اوکلند مرد کشته شده توسط CHP افسران بود رمنج از وسایل نقلیه خود را

پس از گشت بزرگراه کالیفرنیا پلیس کشته شده ظاهرا یک مرد غیر مسلح و زخمی شدن دوست دختر خود حامله در اوکلند در شب شنبه مقامات در حال حاضر گفت: افسران خود را در اخراج این مرد پس از او منفجر CHP وسایل نقلیه با سرقت دوج چلنجر Hellcat.

به گفته برخی از شاهدان CHP افسران اخراج ده ها گلوله به بدن از 23 سال Eric سالگادو و دوست دختر خود حامله, Brianna کلمبو شنبه شب در شرق اوکلند.

تصویری از بلافاصله پس از این حادثه منتشر شد دوشنبه به شین بائر, روزنامه نگار مستقل, در حالی که امنیت فیلم از این رویداد بود که با توجه به KTVU خلیج منطقه فاکس کانال.

فیلم نشان می دهد یک هرج و مرج صحنه که در آن CHP مقامات شنیده تیراندازی ده ها تن از گلوله و سپس خواستار آن است که سالگادو به احتمال زیاد مرده در این نقطه بالا بردن دست خود و خاموش کردن موتور.

تبلیغات

موتور همچنان به اجرا در گول زدن خودرو که CHP ادعا می کند یکی از بسیاری از سرقت از یک سن لیندرو نمایندگی خودرو..

در این ویدئو, سگ شنیده می شود پارس در پس زمینه. یکی از همسایه ها دیده می شود در حال اجرا را به خانه خود و تبدیل کردن چراغ.

افسران شنیده می شود و خواستار آن است که کلمبو سلگدو دوست دختر و مادر 3 کودک, خروج خودرو به عنوان زن شیون در پس زمینه. (کودک با آنها نبود.) با توجه به فیلم هیچ کس خطاب سلگدو وضعیت تا حدود پنج دقیقه پس از این رویداد.

همسایه در صحنه پیشنهاد به رسانه های خبری که او هنوز هم در صحنه دو ساعت بعد با وجود داشتن زخم گلوله.

تبلیغات

او در حال حاضر تحت درمان در بیمارستان و در شرایط با ثبات با توجه به اداره پلیس اوکلند. اطلاعات بیشتر در مورد وضعیت او نمی شد فورا در دسترس است.

CHP هدایت سوالات به اداره پلیس اوکلند که در حال بررسی این حادثه است. در سه شنبه شب این گروه منتشر شد بیانیه ای ادعا سلگدو تا به حال منفجر به چند CHP اتومبیل قبل از تیراندازی آغاز شد.

به گفته بائر مستقل روزنامه نگار همسایگان و شاهدان گزارش سلگدو سوار بر روی بلوک و جعبه در “مخفی پلیس کامیون. سالگادو و سپس revved تا موتور شروع به چرخش لاستیک سوزاندن لاستیک.” موتور خود را ظهور و آن این بود که نقطه ای که دو افسر “تخلیه در او.”

هیچ اشاره ای ساخته شده بود در مورد اینکه آیا سلگدو یا کلمبو مسلح در اوکلند گزارش پلیس.

تبلیغات

همسایگان و دوستان و خانواده از سالگادو شده است برگزاری منظم خاطرات و تظاهرات در محل که در آن تیراندازی صورت گرفت با برخی از سوال که چرا افسران تا به حال برای باز کردن آتش.

اد Obayashi ملی استفاده از نیروی متخصص و Plumas County معاون کلانتر و مشاور حقوقی, گفت که پس از بررسی ویدئوها آن را سخت به بگویید که دقیقا چه اتفاقی افتاده است.

اما اگر سالگادو بود رمنج CHP وسایل نقلیه به عنوان اوکلند پلیس باید گزارش اقدامات خود را در نظر گرفته بود به عنوان حمله با سلاح مرگبار و افسران’ پاسخ مناسب بودند گفت: Obayashi.

رمنج از وسایل نقلیه در حال حاضر یک “کل بی توجهی به ایمنی عمومی” و در معرض خطر نه فقط افسران, اما در یک محله مسکونی به طور کلی در مکان های عمومی, به عنوان به خوبی.

تبلیغات

و او گفت که 40-دور به عنوان شاهدان گزارش داده اند به نظر نمی رسد بیش از حد با توجه به این حادثه صورت گرفت در شب راننده بود و توده ها از کوارتز ماشین و صحنه هرج و مرج.

“من گمان می کنم سه افسران هر عکس حدود ده دور و یا یک شات سه یا پنج و 15 دیگر و یکی دیگر از 15 یا 17,” او گفت:. هر magazine, او گفت:, دارای 17 دور.

با توجه به اوکلند اداره پلیس شنبه شب در حدود 10:46 بعد از ظهر, CHP افسران در شرق اوکلند بررسی یک تیراندازی که شب قبل در بزرگراه بین ایالتی 580. در حالی که وجود دارد افسران اشاره کرد 2018 قرمز Dodge Challenger SRT Hellcat, رانندگی بی پروا.

یک بشقاب بررسی نشان داد که خودرو به سرقت رفته شده است; از صفحه مطابقت ندارد خودرو.

تبلیغات

با توجه به یک گزارش خبری از Berkeleyside دگرمن. تد Henderson, San Leandro اداره پلیس گفت: عجوزه یکی از 80 وسایل نقلیه به سرقت رفته در مه 31 از یک سن لیندرو نمایندگی خودرو.

او گفت: “نمی دانم که آیا سلگدو سرقت خودرو.

CHP “انجام ترافیک توقف اجرای” پس از شناسایی خودرو با توجه به اوکلند پلیس “که در آن زمان راننده Dodge Hellcat شروع رمنج CHP وسایل نقلیه است.”

سه CHP ماموران شروع به تیراندازی. گزارش های تایید نشده نشان می دهد آنها در زن و شوهر, 40 بار. صدا از فیلم منتشر شده توسط همسایه ها در این حادثه تایید ده ها تن به ضرب گلوله کشته شدند.

تبلیغات

به گفته شاهدان صحبت کرد که با Oaklandside, Berkeleyside خواهر, انتشار, و, که کاهش یافته است به ارائه نام خود را قربانیان به نظر نمی مسلح و نه شفاهی تهدید کردند.

Berkeleyside همچنین گزارش می دهد که پرونده های دادگاه نشان می دهد سلگدو دستگیر شد و در سال 2018 به صورت جداگانه نقلیه دزدی و اخیرا در مارس 18, او می خواهم نیروهای داعش پس از بازداشت در سن لیندرو برای سرقت خودرو. او همچنین “چند” حکم برجسته برای دریافت اموال به سرقت رفته رانندگی در حالت تعلیق مجوز و در حال فرار از پلیس در شهرستان کنترا کوستا ایالت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>