گرجستان نتایج انتخابات در قطره; Ossoff دارای سرب

آتلانتا (AP) — گرجستان نتایج انتخابات بودند آهسته به در آمده و سه شنبه شب به عنوان نظرسنجی تعطیلی و ویروس محدودیت های پیچیده در شخص رای گیری و استان ها مشغول به کار به روند افزایش عظیمی در برگه دریافت از طریق پست.

مشکلات فنی و کمبود نظرسنجی کارگران و میزان مشارکت بالا منجر به صف های طولانی باعث قضات متعدد در شهرستانهای استان از جمله آتلانتا Fulton County, برای تمدید رای گیری ساعت.

در میان کلید مسابقه یک رقابت مقدماتی حزب دموکرات برای نامزدی به چالش جمهوریخواه به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین ؛ دیوید پردو در ماه نوامبر. دموکرات ها شامل سابق کنگره و نامزد جان Ossoff سابق کلمبوس شهردار ترزا تاملینسون و سابق معاون فرماندار نامزد سارا Riggs Amico.

اواخر شنبه شب Ossoff تا به حال روشن منجر شد اما مشخص نیست که آیا او قادر خواهد بود برای دریافت یک اکثریت آرا و دفع رواناب.

پردو نزدیک مغلوب ساختن پیشی جستن متحد است که به دنبال دور دوم در ماه نوامبر به عنوان خواهان نگاه کنید به نگه داشتن کاخ سفید و سنا اکثریت. او به خود جلب کرد هیچ توافق اولیه مخالف است.

مسابقه ثابت کرده بود اما هر چیزی قابل پیش بینی با نامزدها مجبور به انجام بسیاری مبارزه آنلاین به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. در روزهای اخیر در این مسابقه بود که به شکل گسترده در تظاهرات و ناآرامی های مدنی پس از مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس.

انتقاد از تهمت مدیریت پاسخ در هر دو جبهه به اضافه سوخت به دموکراتها جاه طلبی های برنده شدن در گرجستان که خواهان تسلط بر انتخابات ایالتی اما دموکرات ها در حال ساخت سود.

اگر نامزد دریافت بیش از 50 درصد از رای بالای دو finishers پیشرفت خواهد کرد و به اوت. 11 رواناب. دیگر دموکرات ها در این مسابقه عبارتند از سابق ACLU of Georgia سر مایا دیلرد Smith, نیروی هوایی جانباز جیمز ناکس و Marckeith DeJesus.

گرجستان و وزیر امور خارجه براد Raffensperger روز دوشنبه پیش بینی کرده بود برندگان ممکن است شناخته شده برای روز.

“برای به دست آوردن یک مفهوم خوب از جایی که ما با انتخابات — چه کسی برنده شد که از دست رفته و یا چه کسی در انتخابات و چیزهایی مانند آن — من فکر می کنم که می تواند به سمت بالا از یک روز زن و شوهر در برخی از این واقعا محکم رقابت انتخابات” Raffensperger گفت.

رای دهندگان نیز انتخاب نامزدهای حزب برای ایالات متحده خانه نژادها و برای وزارت امور خارجه مجلس نمایندگان و سنا. دیگر دولت های محلی و نژادها در انتخابات به عنوان به خوبی.

بیش از 1.2 میلیون گرجی رای اولیه Raffensperger روز دوشنبه گفت:. اکثریت کسانی که برگه های رای ریخته شد غایب از طریق پست پس از جمهوری خواه انتخابات رئیس فرستاده absentee ballot برنامه های کاربردی به 6.9 میلیون نفر ثبت نام رای دهندگان امیدوار به کاهش فشار بر روی فرد در نظرسنجی ،

___

آسوشیتد پرس نویسندگان Sudhin Thanawala در رزول گرجستان و دزیره مهر و موم در آتلانتا کمک به این گزارش.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>